Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Svaka čast odbojkašima na tituli! Posle toliko godina...

Grobarizacija sve više uzima maha.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ni u najludjim snovima nismo ocekivali ovoliko titula :D Ovde je slatka jer je dosla posle 20 godina :D Atanasijevic je nivo iznad citave lige jednostavno a ostatak ekipe ga je odlicno ispratio. Momcima svaka cast i nadam se da cemo zadrzati ekipu i dogodine....
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ajde i ja da se zapljinem :)
Ovo mi je, bez sumnje, najdraza nasa titula ove godine iz prostog razloga sto se i ja bavim istim ovim sportom. Malo se obracalo paznje na njih, poseta u finalu i ne donosenje odluke da se isprate i ovi momci je meni prilicno tesko pala. Oni koji su blizi odbojkaskim klubovima su jos ranije znali da je ovakav scenario koliko-toliko moguc, ali NIKO nije mogao da ocekuje ovakvu DOMINACIJU ! Posebno mi je drago zbog momaka jer znam da im titula donosi posebnu satisfakciju obzirom na doskorasnje lose finansijsko stanje u klubu. CESTITKE!

P.S. Tuki :D, ne znam ko je rekao da je Atanasijevic ganci. On to svakako nije jer je to specijalna klasifikacija, ali jeste nekada navijao za Zvezdu, onako decacki, naivno. Ono sto je bitno je da se srodio sa klubom, navijacima i Partizanom i da je sada veci Grobar od nekih na tribinama.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Bravo momci:clap:clap:clap i sad svi kolektivo sledeće sezone u LŠ: fudbaleri, rukometaši i odbojkaši. Vaterpolisti i Košarkaši standardno su tamo pa tako i vi!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Čestitke odbojkašima na tituli!!! Bravo!
Čestitke našem SD Partizan na novom trofeju!!!


SVE JE NAŠE!!!
DOMINIRAJ!!!!!
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Vi koji ovde mitingujete o tituli, setite se koliko ste puta pomogli ovim momcima, ja sam vise od deset puta....

Nemoj ni ti da mitinguješ ovde i drži se teme!

WebCrew edit
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Тотална доминација! Браво црно-бели одбојкаши!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Опасно се плашим за млађе генерације.
Пре смо биле црне овце поготово генерације 80их и почетка 90 их,за ове старије се може рећи да су имали Хејсел,па се још и гурало али и њима је било паклено знајући из прича најближих ми.Али ови с почетка 80их уфф.Ми са краја 80 их смо имали истанбул,али некако је све то пало под сенку "светских шампиона".
нисмо могли да се курчимо неким нарочитим резултатима,цигани су крали ли крали,великосрбовали,и тако су Гробари ,Партизановци природном селекцијом постајали само они најбољи,ментално најјачи.
Сада је лако бити Партизановац,ф4,ф4,лига шампиона,првенство одбојка,првенство рукомет.Доминација.
Како ће се сада вршити природна селекција?
То је као она прича зашто лептир мора да се бори да изађе из чауре,да се не бори већ да не ма чауре ,да може само да изађе,био би преслаб...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Све честитке овим момцима, борили су се од почетка, и више него заслужили ову титулу! Доминација се наставља...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke odbojkašima! Bravo!

Zna li neko jesmo li se direktno plasirali u Ligu Šampiona? :confused
Ja mislim da jesmo ali nisam 100% siguran.

:napred Partizan
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ove godine sam "znao" da sve uzimamo, ali za odbojku nisam, ali sam se nadao (kao i uvjek :) ) Tako da je ovo još slađe.
Pa mi smo i odbojku uzeli....ništa nismo ostavili ostalima :)
Sve ja naše - 2011 !
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Прво честитке момцима! свака част!

реално ми јесмо највећи клуб у земљи, јер смо ми у екс ју освојили 10 титула а воша једну...за цигане не знам јесу ли иједну, али свакако пуно мање од нас! и увијек ми је било чудно како не доминирамо у овој скраћеној лиги....изгледа да се ствари полако враћају на своје мјесто!

ОК ме пуно подсјећа на КК (осим по трофејима :D)! Жарковић нам је тренер пуних 8 година и свашта се издешавало, од плеј-аута и надокнађивања од 0-2 до 3-2 до ове титуле... али управа га је истрпјела и човјек успио да постави систем и сад очекујем да поберемо пуно плодова....






Опасно се плашим за млађе генерације.
Пре смо биле црне овце поготово генерације 80их и почетка 90 их,за ове старије се може рећи да су имали Хејсел,па се још и гурало али и њима је било паклено знајући из прича најближих ми.Али ови с почетка 80их уфф.Ми са краја 80 их смо имали истанбул,али некако је све то пало под сенку "светских шампиона".
нисмо могли да се курчимо неким нарочитим резултатима,цигани су крали ли крали,великосрбовали,и тако су Гробари ,Партизановци природном селекцијом постајали само они најбољи,ментално најјачи.
Сада је лако бити Партизановац,ф4,ф4,лига шампиона,првенство одбојка,првенство рукомет.Доминација.
Како ће се сада вршити природна селекција?
То је као она прича зашто лептир мора да се бори да изађе из чауре,да се не бори већ да не ма чауре ,да може само да изађе,био би преслаб...



Да знаш да је то и мени пало на памет.....кад се једног (надам се далеког дана) серија прекине, млађе генерације ће бити навикнуте на успјехе и питање је како ће се снаћи у тој новој ситуацији....добра ствар је што ће ови наши успјеси утицати на већу бројност, можда не одмах али за једно 10-ак година убијеђен сам да ћемо бити већина у БГ....пошто видим да је све више вртића црно-бијело! али каква ће бити њихова подршка у тешким моментима видјећемо....морају се од малена спартански васпитават


ја сам 91 годиште, и цигани нису имали никаквог већег успјеха у неком спорту од кад сежу моја прва сјећања а то је 98-99 година...али сам растао под пресингом те приче бари/токио, и развио сам одличне одбрамбене механизме чак и кад имају боље аргументе:D

они нису имали успјеха ал смо ми имали рапид, славију и тикву, па је и то тебало преживјет.........

него одох у офф, али једном ријечју


ХВАЛА ТИ БОЖЕ ШТО САМ ГРОБАР!!!!!:D:
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ja sam rođen iste godine kao El mago, i mi smo preživeli svašta i stasavali na najtežim ispitima. Pobedu u derbiju sam čekao dugo. Mnoge katastrofalne poraze sam gledao što u fudbalu, što u košarci. I u takvim trenucima samo sve više voleo Partizan. Ova dominacija će nam doneti veću brojnost, ali kvalitet ne nosi kvalitet. Ali ajde mi da uživamo i vaspitavamo ove mlađe, pa ćemo valjda ostati normalni.

Izvinite za off-topic.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
evo da i ja sa zakasnjenjem cestitam titulu nasim odbojkasima(iz opravdanih razloga)!!!
nego da vas pitam jer je Partizan ove godine najtrofejnije sportsko drustvo na svetu!!!:respect
d
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Partizan je najtrofejnije sportsko društvo oduvek. Tačnije za tu laskavu titulu nadmećemo sa CSKA iz Moskve, poslednji put kad sam ja nešto čuo oni su bili u prednosti zbog atletike i dizača tegova.

Što se tiče ove godine verujem da jesmo prvi!!!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Од ивице амбиса, до наслова првака

30 апр, 2011
Пре само четири године Партизан је био на ивици испадања из елите, по први пут у историји протканој огромним успесима. Издигли су се црно-бели из те ситуације, изашли још јачи и напокон су успели да врате трофеј и то онај најдражи – шампиона државе. Постао је Партизан првак по 11. пут у историји, први пут у шампионату Србије!
proslava8.jpg

На стару сезоне мало ко је веровао у овакав сценарио. Свима је било јасно да Партизан има добар тим. Ипак, многи су били сумњичави кад су се помињали трофеји. Да могу да оду далеко црно-бели су показали већ у Купу Србије, али су тада пали на последњој препреци, Црвена звезда је у том тренутку била одлучнија.

Честитали су изабраници Милана Жарковића вечитом ривалу и концентрисали се на борбу за титулу првака. И тада их многи нису сматрали најозбиљнијим кандидатима. Прва позиција у лигашком делу шампионата донела је лакшег ривала, Партизан је лако прескочио Крагујевчане, а кулминација је уследила у великом финалу, у којем су црно-бели играли после читавих 15 година!
proslava5.jpg

А титула је освојена на заиста маестралан начин. После само три меча против велике Војводине, најтрофејнијег тима на овим просторима од распада Југославије. Управо тада, сада већ далеке 1991. године, Партизан је освојио последњи трофеј, шампиона државе. И тада је ривал била Војводина.
proslava7.jpg

Одбојкаши су стали уз раме осталим секцијама из Спортског друштва Партизан. У готово свим колективним спортовима црно-бели су већ освојили или су близу трофеја. Дуго се чекало да се кошаркашима, фудбалерима и осталим из бројне Партизанове породице прикључе одбојкаши, а то се десило после трећег меча финала у Новом Саду.
sportski žurnal
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Ко су могући ривали Партизана у Лиги шампиона?

Партизан је освојио титулу првака Србије и на тај начин изборио директан пласман у групну фазу Лиге шампиона. Наша земља је по клупском коефицијенту за наредну сезону тренутно на дванаестој позицији, што јој гарантује четири места у европским куповима, од чега једно у елитном рангу – Лиги шампиона.

И наредне сезоне за титулу првака Европе бориће се 24 клуба, а већ сада је познато 16 учесника. Потенцијални ривали црно-белих ће бити Трентино и Кунео (Италија), Локомотива Новосибирск (Русија), Олимпијакос и Панатинаикос (Грчка), СКРА Белхатов и Кеђержин (Пољска), Тур (Француска), Нолико и Леник (Белгија), Фенербахче и Аркаш (Турска), Хипо Тирол (Аустрија), Блед (Словенија), Ривијум Ротердам (Холандија).
Њима ће се придружити и шампиони Русије (Зенит или Динамо Москва), Шпаније (Уникаха или Теруел), Немачке (Фридрихсхафен или Берлин) и Чешке (Острава или Јихострој). У Италији ће трећи тим највероватније бити Лубе Маћерата, осим у случају да Модена не узме титулу, што је реално тешко очекивати.
Једина трилема постоји у Француској. Тамо је наступ у елити осигурао Тур, као освајач Купа, а други представник ће бити познат по завршетку плеј-офа. За то место се боре Поатје, Сет и Кан, који су уз Тур тренутно у полуфиналу. У елиту ће шампион, а уколико Тур освоји дуплу круну, други тим у елити из Француске ће сигурно бити Поатје.
Не треба заборавити да ће ЦЕВ доделити и две специјалне позивнице, а кандидата ће бити много. Помињу се Будванска ривијера, Левски, Ремат Залау, али и тимови из Русије, Пољске…

Црно-бели два пута стали у финалу ЦЕВ Купа

У два наврата Партизан је стигао до финала ЦЕВ Купа (садашњег Челенџ Купа), 1985. и 1990. године. Оба пута црно-бели су поражени, пре 26 година од италијанске Модене, а 1990. од немачког Мерса.
У последњих неколико учешћа у Европи Партизан се није прославио. Прошле године екипа Милана Жарковића елиминисана је у другој рунди Челенџ Куп од Факела из Новог Уренгоја, а пре две године црно-бели су стали у првој рунди истог такмичења. Тада је бољи од њих био фински Иску Тампере.

Срби 24 меча у низу без победе у ЛШ

Клубови из Србије из године у годину захваљујући добром коефицијенту имају резервисано место у Лиги шампиона. Ипак, резултати нису баш најбољи. У последња 24 сусрета представници наше земље забележили су исто толико пораза.
У претходне две сезоне Раднички је нанизао 12 пораза, а пре тога су Црвена звезда и Војводина свих шест пута поражени у групи! Последњи тријумф у елити остварили су Новосађани, и то 31. јануара 2007. године, против шпанске Сорије (3:2). Прилику да прекине овај већ оптерећујући низ имаће Партизан у наредној сезони.

sportski žurnal
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Taman kad žurnal piše o narednoj sezoni da i ja kažem nešto. Nama su, koliko sam primetio jedini sponzori firma Termoelektro, generalni sponzor i restoran Crna Maca, tehnički sponzor (dresovi), ako grešim ispravite me.

Termoelektro je da kažem osrednja firma, tajkunska, izgleda da taj tajkun voli Partizan i odbojku, skoro je valjda potpisan ugovor na 100 000e.

To je sve od sponzora, bilo bi dobro da dodamo bar još jednu firmu, koja će dati barem upola ovoliko keša.

Samo se nadam da ćemo zadržati Atanasijevića naredne sezone, inače šanse da ne nastavimo niz naših klubova opadaju rapidno.
 
Top