Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Method Man

Guest
Јуче, пребацујући канале налетим на спорт у "Националном дневнику" на ТВ пинк. Већи део био је посвећен невероватном догађају, догађају који ће свакако променити ситуацију у свету, искоренити глад и беду. Наиме, у музеј трофеја у рупи стигао је рекет Бобе Живојиновића! Том спектакуларном догађају посвећен је и прилог док су после тога само, цитирам, "укратко" најављени мечеви у Лиги шампиона КК и ВК Партизан...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Copy-Paste, isti tok idjotskih (ne)sportskih vesti je išao i na bbrs 92, da čovek nepoveruje.
Kao da su doneli Agasijev reket.
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Tja, Pink, oni su pravi sportski fanatici....
Secam se dan, igraju se utamice LS, a oni ceo blok posvetili tome kako se razveo Tjeri Anri....

No, neke stvari se nikad nece promeniti. Nasi sportski novinari su generalno ocajni!
A jos da ne dodajem da je 80 i kusur procenata cigansko.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
U danasnjem Blicu na zadnjoj (inace udarnoj za sport) preko cele strane pljuvanje Djukica pod ogromnim naslovom "Ako zavisite od Žuke i Tošića onda niste klub" a vest koja je odjeknula i o kojoj bruji citava Srbija je negde unutra na manje od cetvrtine strane ("Jokanovic trener Partizana").
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ma ko *ebe njih!Njima je cilj da se prodaju!Od kad imam net i na citam ih!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
hmmm,o.k,net je bolji jer ti ponudi masu razlicitih izdavackih kuca,pa covek moze sve da pogleda,onako na kratko...Zivim u Kanadi.Pre 3 meseca sam boravio u Srbiji,u poseti.Razocarao sam se sa kompletnom stampom koja tamo izlazi.
Cini mi se da ljudi najvise kupuju "vecernje novosti".Strasno je koliko taj list,favorizuje cigane.Zadnja strana,je gotovo uvek posvecena njima( sa razlogom ili bez njega)Podseca me na list TEMPO,koji je sredinom 80-tih zaista bio dobar,da bi pred kraj postao "Ciganska Revija".
 

milance

Guest
A najgore je sto je u Vecernjim novostim glavni urednik bivsi clan upravnog odbora Partizana
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Nemoj????

:mad:

Stvarno sramota.Iskoristio sam predah u Srbiji,pa am otisao na kup utakmicu u Sremsku Mitrovicu,Srem-Partizan 0-3,laganica.U oktobru pola "vecernjih novosti" je bilo posveceno utakmici Bajern-Ciganluk.Danima,i pored smesne igre i poraza komsinice.:confused

Ja sam imao utisak,po pisanju stampe,da su u najmanju ruku osvojili LS.Nije,brate ni RTS bolji.:mad:Citave emisije,posvecene 1991. i onoj utakmici sa Augentalerom.Stvarno smesno.Podseca me to,kao na one filmove "Bitka na Neretvi",kada se mlada "komunisticka" omladina hranila nevidjenim glupostima.
Cast izuzecima.To je sve toliko providno,da je i zalosno.Pokusao sam da dobijem taj novi casopis"IZABERI PARTIZAN":clap,ali za sada bez uspeha.
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
I ovi novinari stvarno znaju da kenjaju. Pisu kako je Rnic dolazio na kosarkaske utakmice Partizana, zato sto mu je bivsa devojka kosarkasica. Ispade da je dolazio zbog nje, a ne zbog Partizana. To sam procitao u "Alo" ili "Gazeta" ne mogu tacno da se setim...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ja misli da je Gazeta u pitanju, šta ćeš pišu ljudi da bi popunili prazne strane, ne videh nju zadnja dva meseca nego njega na tim istim utakmicama verovatno zato što je ona nabavljala karte za iste, a drugačije se i ne bi pisalo o njoj.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
TOLETOV KLAN!
Predsednik subotičkog udruženja SPAS Verica Grgurović kaže da je predsednik FK Partizan Tomislav Karadžić na čelu organizovane kriminalne grupe

Predsednik udruženja za zaštitu prava građana Subotice (SPAS) Verica Grgurović odlučila je da probije medijsku blokadu s kojom se susreće već duži vremenski period i u razgovoru za Kurir otkriva detalje o organizovanom kriminalu u ovom gradu. Ona je optužila predsednika FK Partizan Tomislava Karadžića da je glavni čovek u kriminalnim radnjama.

- Hoćemo da stanemo na kraj sprezi sportske i građevinske mafije, koja se koristi kao paravan za legalizaciju nezakonito stečene imovine i novca do koga su došli zloupotrebom službenog položaja. Objavićemo dokumentaciju iz koje se vide podaci o velikoj pljački koja se 15 godina sprovodi u Subotici - kaže predsednik SPAS.

Verica Grgurović kao jednog od vodećih ljudi subotičkog kriminala izdvaja predsednik FK Partizan Tomislava Karadžića.

- Pri dolasku na mesto predsednika Partizana, Karadžić je izjavio da će u klub ući „finansijska injekcija koja dosad nije viđena u srpskom sportu“. Bio je u pravu, jer je zaista niko nije video. Rekao je i da u klub dovodi uspešne biznismene čistih biografija, i to je bio jedan od povoda za našu reakciju i podnošenje niza krivičnih prijava. Karadžić je kao vlasnik Spartaka uništio klub, a fabriku „29. novembar“, koja je bila četvrta na svetu i snabdevala bivšu Jugoslaviju, doveo je do nivoa manje mesare. Naglašavamo da je sve gde je bio vlasnik ili rukovodilac doveo do potpune propasti. Da bi se zatrli tragovi kriminalnih radnji, srušeno je čak i pozorište u Subotici.

Predsednica SPAS kaže da su pretnje kojima su članovi udruženja izloženi samo doprinele da reakcija bude još odlučnija. Ona otkriva da policija odlično radi svoj posao, ali da problemi nastaju u tužilaštvu.

- Kad god bismo održali neku konferenciju, našli bismo se pod konstantnim pretnjama, koje nisu nimalo naivne, ali rešili smo da ne odustajemo. Nagazili smo organizovani kriminalni klan u Subotici sa Karadžićem, Lajošem Čakanjem i Jožefom Kasom na čelu, ali i pored prijava UBPOK koje smo dobili na uvid, tužilaštvo ništa ne preduzima. Hoćemo da i cela srpska javnost sazna sve što se dešava u Subotici i da se kriminalu stane na kraj - zaključila je gospođa Grgurović.
Sportska redakcija Kurira juče je tokom celog dana pokušavala da stupi u kontakt sa Tomislavom Karadžićem i proveri optužbe Verice Grgurović, ali je predsednik Partizana bio nedostupan.

UPROPASTILI SUBOTICU

Verica Grgurović nabraja imena članova Upravnog odbora Partizana za koje ima dokumentaciju o prevarama.
- Hoćemo da obavestimo javnost da su članovi Upravnog odbora Partizana upropastili, uništili i srušili Suboticu. Mile Jovičić, inače kadar Socijalističke partije Srbije, bivši načelnik Severnobačkog okruga, nezakonito je prisvojio više nekretnina u centru grada. Živojin Janjić, član nadzornog odbora kluba iz Humske, građevinski je preduzimač koji je nezakonito uknjižavao državnu imovinu kao svoju, na svoje ili na ćerkino ime - priča u dahu Grgurovićeva i dodaje:
- Mitar Nikolić je firmu „Jugokoža“ doveo do propasti. Predrag Petričević je građevinski preduzimač koji je pokušao je da kupovinom građevinske firme „Integral“ dođe do imovine od 10 miliona evra u vlasništvu Republike Srbije. Tu je i Janoš Žemberi, koga je Karadžić najavio kao eksperta iz Subotice, a za koga u našem gradu niko nije čuo.

Ne znam sta ce sada da kazu obozavaoci lika i dela vrsnog nam Toleta...
Inace tekst je iz kurira - http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-27-12-2007/toletov-klan
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Pa kako je Kurir poznat kao sljam i smece od novina ciganski medij , nema potrebe komentarisati :D
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Cim sam video,da si naveo da je vest iz "Kurira",prestao sam da citam.Oni ce napisati bilo sta,samo da prodaju taj list.Nije im ovo prvi biser.Od svih "novina" koje izlaze kod nas,ubedljivo su najgori.:ziveli

Bilo bi mozda dobro,da "vesti" iz te izdavacke kuce,uopste ne postavljamo na forum.Moje misljenje je da nema svrhe.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stvar je veoma jednnostavna, ako zaista ima te dokaze, kao što kaže, pravo u miliciju pa neka hapse! Nemam ništa protiv da hapse i u Partizanu, ukoliko zaista imaju dokaze. Mafija se mora ukloniti iz sporta, inače loše nam se piše.

Najveći problem su kladionice, i zato na našem web sajtu NIKADA nećete, ni po koju cenu, videti njihove banere!!!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
U prošlu nedelju je u emisiji goloseum gostovao izvesni gospodin iz Subotice koji je direktno optužio Toleta za propast Spartaka iz subotice kao i za nameštanje utakmice Litvanija-SCG koja je praktično nas tada odvela na SP 2006. Nemogu se setiti imena dotičnog sportskog radnika, ali mi je bilo čudno da o Toletu govori sve najgore a o Zvezdiću sve najbolje.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Taj lik se zove Tausan ili Tadeusan ....U sukobu sa Karadzicem je preko 15 godina , zanimljivo je bilo da mu je dzajka :pickaciganska omiljeni funkcioner i da prizeljkuje da dodje na celo FSS....:banghead
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Da, da to je on. Kralj je napočetku emisije izjavio da je preskočio fiću iz mesta kad je bio mlad :buhaha
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mislim da mu je to i "najaca" kvalifikacija i preporuka :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Kompijuterski casopis SVET KOMPIJUTERA - SAMO DA SE ZNA

U casopisu "Svet kompjutera" 1/2008 na str. 56 je izasao clanak o partizan.net u sekciji 'www vodic' na dnu strane! Autor Iris Miljkovic...

"Gde je zvezda, tu mora da bude i Partizan. Crno i belo, crveno i bleo, jing i jang... Bez sale, ali sajt ovog sportskog drustva (na kome su objedinjeni fudbal, kosarka, vaterpolo, veslanje i atletika) tokom prvog domaceg web festa, odrzanog u novembru mesecu prosle godine, osvojio je nagradu publike za sportski sajt. Sam sajt nije nista speciajalno, ali ruku na srce - to nije ni sajt crvene zvezde! Bez obzira na primenu novih tehnologija, Web 2.0 koncepta i moderan, interaktivan sadrzaj, silne strucnjake, menadzere i web dizajnere..."

Tek ce da im bude zao zbog ovakvih izjava :) grrrrrr
 
Top