Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Kakav idiot, on je našao da komentariše Kežmana i njegove klupske i reprezetativne uspehe. A tek onaj debil Jovanović koji je javno izjavio da bi navijao za dinamo z. kada bi igrao sa nama, već sam pisao o tome ali moram ponovo. :pickaciganska
 

Method Man

Guest
Gotovo ništa se nije događalo do 72. minuta, kada je stvari u svoje ruke preuzeo sudija Dejan Dimitrijević. Pokazao je da je Pavićević gurnuo Koromana i dosudio jedanesterac. Pavićeviću je to bio drugi žuti karton u samo nekoliko minuta, a Burzanović je jedanesterac, koji najverovatnije na drugoj strani ne bi bio dosuđen u istoj situaciji, pretvorio u izjednačenje.
А. Шошкић, Вечерње новости
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Baš sam i ja hteo da pohvalim (mada sam se prvo pošteno iznenadio) taj tekst u Novostima...
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Ne ovo je stvarno ne shvatljivo shta nam rade ovi majmuni od novinara.Pa sve novine samo pisu o penalu koji nije dosudjen Banatu a o nasem postignutom golu(ponistenom) niko ni reci.A penal za musave?Tu i tamo po neki komentar,ali ni jedan novinar niti bilo ko drugi nije rekao da penal nije ni postojao.A sto se tice onog majmuna kalinica(namerno malo slovo):
kalinicu brko kurac si nam drk'o!!!!!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ranije su novinari(koliko-toliko) bili profesionalniji.Ovo danas stvarno ne lici na nista.Pa majku mu,ako si novinar,pisi realno,nebitno je za koji klub navijas.Ali od ciganske bagre,to nikako ne mozemo ocekivati.Zar ne?Takvi su bili,takvi su ostali.Stoka smrdljiva ciganska.
 

Head_Hunter

Guest
Tipican primer se desio sinoc u vestima na bbrs92,Partizanove igre u Euro ligi i u Madridu su zauzele citavih 3 minuta u sportskom delu,dok je psiholosko brbljanje novog Frojda (trener cigana) popunilo ostatak od 10 minuta tih istih vesti.Toliko eksponiranje tog odvratnog kluba prevazilazi svaku meru
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Gledam šemu programa RTS i ne mogu da verujem da oni ne prenose današnju našu utakmicu protiv ofk-e već sutrašnji "veliki" derbi :banghead
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
opet glupa spekulacija medija i izvrtanje reci, Djuka je rekao doslovce "...da budem izabran za selektora godine, pardon trenera godine..." cist lapsus.


Komentarišući nagradu za najboljeg trenera Srbije u 2007.godini, Miroslav Djukič napravio je "lapsus" kojim je možda okončao nagadjanja medija o tome ko će biti novi selektor:
"Igrači Partizana i mladi reprezentativci podjednako su doprineli

da budem izabran za selektora! Pardon, zaslužni su za priznanje za najboljeg trenera koje sam dobio..." rekao je Djukić i uz osmeh se ispravio...

Trener Partizana Miroslav Đukić proglašen je za najboljeg stručnjaka u Srbiji za 2007. godinu.

"Za mene, kao mladog trenera, to predstavlja zadovoljstvo, ali i podstrek za dalji rad. Za to priznanje zaslužni su pre svih fudbaleri Partizana i mlade reprezentacije, jer bez njih ne bi bilo ništa ni od mene kao trenera" ,kazao je Miroslav Đukić.

Shodno tome priča se da ste dobili poziv predsednika FSS Zvezdana Terzića na razgovor sa temom: novi selektor Srbije?

"Interesuje me samo Partizan i jesenja titula, sve ostalo je u drugom planu".

Da li to znači da ste odbili i razgovor sa Terzićem?

"U ovom trenutku me interesuje jesenja titula, a zatim na proleće i ona prava. Idem korak po korak jer ne mogu da jurim Ligu šampiona, ako ne budem bio prvi u Srbiji" rekao je Đukić.
ovo je sa B92, ali mislim da potice iz 'sporta'
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Nedelja je termin za prenos .Bolje sto ga i nema jer ce vise ljudi da dodje .Onom kome je Partizan u srcu taj ce doci i po kisi , snegu , suncu ....
 

grobarnyc

Početnik
Учлањен(а)
14.12.2006
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Beograd/Nju Jork
nije mi jasno majke mi mislim
fenomenalna tekma sve super i ovaj ciganski komentator na rts
...
mislim tako mini pprikazivanje golova
sta je tesko bilo dodatio 20 sekundi
i prikazati akciju...ili ne do bog gol iz dva ugla...
mislim strasno!!!
dokle vise..
da ne pominjem ovde glupi webtv koji radi ali sutra malo
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не могу да верујем да медији толико штуро извештавају о великој победи Партизана над Брешом и то у Лиги европских шампиона. Шта треба да урадимо да би завредили пажњу јебених губетских новинара јебем их у уста мусава. :kur Паметни су ови из КК-а што су их протерали из Пионира.
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Kad je rec o Sportu i Novostima tu je glavni i ogovorni urednik GROBAR,bio je i u upravi Partizana (sa Nenadom Popovicem),ali kad je rec o Zurnalu,to je ciganska novina 100 % i nevredi je kupovati.Gledao sam jednu emisiju sportske galaksije (!?) i bio je gost Simeunovic glavni i ogovorni urednik Zurnala,i toliko je lepo pricao o ciganima da nije mogao da se zaustavi,tako da me i necudi tolika privrzanost ovom listu komsijama..
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
U medijima, tačnije na TV Plus iz Kruševca je objavljena vest da Napretku nije priznat gol: http://www.youtube.com/watch?v=JmeJYOiAul8
Ono što se na snimku može videti je, po nekom mom utisku, da lopta nije prešla celim obimom gol liniju. Kako se vama čini?
Po svemu sudeći na sve načine se pokušava diskreditovati Partizan (isto se dešavalo i protiv Banata), a u isto vreme se prikrivaju lopovluci na terenu onih kojima ne treba ni ime pomenuti.
 

serbia_4_ever

Početnik
Учлањен(а)
17.12.2006
Порука
14
Reaction score
0
Локација
St. Gallen Svajcarska
nisam siguran... moguce da je bilo gola :confused
ako je usla onda jedva....
a neke novine su napisale da je lopta usla u gol za metar, dva :eek:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
1.Snimak je toliko los i mutan da se ne vidi skoro nista
2.Pravila igre su jasna , lopta mora celim obimom da predje , sto se i pored mutne slike jasno vidi da nema govora o golu.
3.Kako to da je odjednom merodavan snimak neke lokalne TV ,a ne RTS gde se to mnogo bolje vidi.
4.Da je bilo gola sigurno bi se i igraci Napredka bunili .
5.Mogu cigani da trube jos 5 dana o tome MI SMO JESENJI PRVACI !
6.Ovim sam sve rekao.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Како чујем , опет су преносили ц.з на РТС...прошле године , израчунао сам да је било 8 преноса њихових више од наших, од ове сезоне не рачунам више, али сам сигуран , да је било је бар 6,7 преношено њихових више, а и од 2000, па на овамо такође.
Мислим да је то што ради РТС скандалозно...и штетно за српски фудбал и народ, фаворизовати само један клуб, од 2 главна... , а Партизан је и водећи тим и јесењи првак, да се тако нешто дешава у Аргентини, Милану, Глазгову, Атини...или било где где постоје та велика ривалства, летеле би главе уредницима, али овде је све могуће,
а и никог није брига за на први поглед небитне ствари, а кад се узме у обзир колико РТС има гледалаца , можемо очекивати да велики број људи ни не зна ко је прави јесењи шампион Србије ! То је заглупљивање сопственог народа. По ком принципу они одлучују колико пута њих да преносе...? И то још у суботу , за време одигравања осталих утакмица, укључујући и наше ! А вечерас у извештају, опет ц.з. и њихови навијачи у првом плану.

Клуб би се морао жалити...није довољна сопствена телевизија, радио и часопис, за популаризацију Партизана и фудбала по Србији, а и шире, а нарочито за реално сагледавање односа снага вечитих ривала, кад је очигледно запостављање Партизана на РТС као главном медију, већ дуже времена, мада су потрчали да у дневник ставе истрагу полиције у клубу, и то уз поглед на пун Југ у најави?! А за време интонирања химне, нема фудбалског храма.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Gledao sam danas na SOS-u (mada ne znam dali ovo sto se prenosi u Makedoniji je isti program kao u Srbiji, pa mozda je bio neki snimak) intervju sa Bambijem.

Intervju ko intervju, ali Bambi je jednom ispravio voditeljicu, koja je htela da ga pita kako je kada drugi klub u koji prelazi je iz Beograda, ali je malo nejasno sklopila recenicu, a i Bambi je vozio kola u tom trenutku, pa nije mogao da prati gde je ona pogresila i ispade da je decko shvatio kako ga pita da dolazi u drugom klubu u Beogradu. Tako, dok jos nije zavrsila pitanje, usao joj u recenicu i rekao: Ne, ja sam dosao u PRVOM klubu u Beogradu!!!:ziveli

I ako je ovo bilo nenamerno, ne znam kako da shvatim to sto dok su se setali po nekom kraju, a ona postavljivala pitanja, kako je moguce da je DVA puta usao u krupni kadar natpis na ventilacionom kanalu iza njih 'mrzim Partizan', a jednom su isto tako 'slucajno' naleteli na grb cigana na nekom zidu bas pored stepenica po kojima su silazili(iznad je pisalo 'blok 25', pa mozda to nesto znaci onima koji bolje poznaju Beograd). :banghead:banghead:banghead
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Izraziti,to sa m....m Partizan sam i ja primetio.Nije bas lepo izgledalo.Ko zna,mozda je i nenamerno.Inace,ti si stvarno gledao snimak posto je intervju bio i u Nedelji.A SOS se prenosi u MKD normalno.Znaci,ono sto ide u Srbiji,istog momenta ide i dole.
Pozdrav zemjak!
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
У овој теми мора да се нађе и текст из новосадског Дневника који је "монтирао" изјаве Вујошевића и Трипковића који "позивају навијаче да дођу на меч са Роаном" иако сви добро знамо да се утакмица играла без присуства публике...
Можете га прочитати овде...

http://juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=80698&postcount=826
 
Top