Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Jest da nas prozivaju redovno, ali, nazalost, tekst, uprkos malicioznosti, jeste tacan. Govori o ratu frakcija, nesigurnosti ostalih navijaca pored njih, i ispadima navijaca koji redovno svoj klub izbacuju iz Evrope, tj. da mogu ovi iz uprave da se hvale djecom i organizovanjem utakmice tek kad toliko djece bude bilo kad su tu i ostali navijaci, i da ne bude incident...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Ma koliko bila istina za sve sto si naveo, ovaj tekst je maliciozan i ima samo jednu nameru, a to je da preokrene jedan od retkih dobrih poteza nase uprave u nesto lose..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Druze svi to znaju u bez njihovog teksta! “urednik” ovog smeca je nekad ako se secas gadjao Vujosevica loptom!

Cilj ovog teksta je da se posere po lepom (deci).

Mi moramo ORGANIZOVANO sa sve frakcijama da se kako znamo i umemo najebeno novNarima majke govnarske!

Uticite na ljude oko sebe, ni jedan navijac Partizana ne sme kupiti blic kurir zurnal, ne sme se kladiti u mozzartu.. ako kako tako omasovimo to makar ce im presesti.

Mater im jebem novnarsku odvratnu za svako sranje u ovoj jebnoj zaludjeno napacenoj zemlji su krivi.

Nasi kadeti, nas tim.. ma nas bojkot ljudi!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Hmmm...
Sa nekim izmenama, to bi bio jako dobar tekst, bez zezanja.

Evo predloga, umesto Partizana stavite u tekst Srbija, umesto navijaca Partizana, frakcija, stavite gradjani Srbije, a umesto celnika Partizana ili ti Vazure, stavite pripadnici aktuelne vlasti, ili predsednik republike. E tada bi to bio jako dobar tekst, cak i u tom smecu od novina.
Cikamo urednika ili novinara ovog portala, napisite takav tekst, ako smete.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ponovicu, jebati govnima mater svim sredstvima! B9A1C8EE-00EA-4828-8431-7C510945F1D8.jpeg4C8AFEFF-96C8-4F9F-94BE-F355CC37249C.jpegF75B64F1-4251-4263-B34B-01F204185DCC.jpeg
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Prirodno je da kukamo svi za crno belom garniturom zadnjh nekoliko dana ali sto se mene tice, s obzirom kakvo nam je stanje u drustvu i drzavi, kako smo tretirani od strane istih, ja bi furao dalje fazon samo u crnom, do neki vedrijih vremena! :partizan-fan:

Sto se tice ovih naslova, "najjaci" ili najtuzniji mi je ovaj za Andjusica. Kao da je valjda nesto izgubio tako mlad? Sa strane gledano, decko je posle tog "gubitka" nagradjen premijom.

Inace kad smo kod medija, slusam jutros Radio S i naravno zvezda, zvezda, zvezda. Popizdim i pustim mejl, da li je moguce da postoji samo jedan klub, da li je moguce da zivimo u takvoj drzavi, itd. Nije proslo 10min, krece voditeljka: I naravno da pozelimo veceras Partizanu, nasem drugom predstavniku, da udje u LE i da imamo dva predstavnika, bla bla bla... #mrsupm
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Стално нас оцрњују у медијима и клуб и навијаче. Ево сад овај исконструисан напад "гробара" палицама на ауто-путу. Само да се закамуфлира онај тенк и оклопно возило цигана. Па докле бре више?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.904
Још један доказ циганске бот машине.


Само погледати плусеве и минусеве у коментарима и све ће вам бити јасно
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
To je zato što nas Mondo vodi kao bandite, teroriste, gerilu, partizane, ilegalce, ljude u konspiraciji, OTPISANE, pa zato nas i nema u javnim spiskovima...

Nadam se da će večeras, a i u svim sledećim prilikama, i Mondu i svima ostalima, naši OTPISANI, pod konspirativnim imenima Čerkez, Žongler, Samuraj, i svi ostali ilegalni drugovi da pokažu čija nana crno-belu vunu prede!

 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi da telegraf ima najace informacije iz Partizana, to je bre presmesno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Ma ja sam i dalje zbunjen, jel smo mi prosli Molde ili nismo? I sta smo uradili protiv Malatije u Beogradu?
I kako smo igrali protiv Turaka kad smo ispali od Moldea?
I zasto smo opet igrali protiv Moldea?
I kako smo prosli Malatiju kad smo u Beogradu remizirali?
I kako sad mi u le?
Kakva konfuzija, hiljadu pitanja bez odgovora...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
18.09.2019. Bajern - czv 3-0. Javni servis

Mentol: Marko, zavrsena je vecerasnja utakmica, sesti susret Bajerna i czv, bivsih evropskih prvaka. Kakvi su utisci?
Mentol: Imali ste zaista lepu priliku da postignete gol?
marin: Imao sam sansu, steta sto nije usla.
Mentol: Bice prilike nekom drugom prilikom.
...
Mentol: Milane, tri gola u mrezi, ali zaista ste veceras ostavili vise nego korektan utisak.
...
Mentol: Ostaje zal za dve zaista lepe prilike koje ste propustili

19.09.2019. Partizan - AZ 2-2. Javni servis

Marija Katic: Da li vas je AZ iznenadio necim?
Milosevic: Ne, apsolutno ne.
Marija Katic: Zbog cega onda Partizan nije odgovorio onako kako ste Vi zeleli? Ili mozda jeste?
....
Marija Katic: Sledi tezak period za vas koji pocinje vecitim derbijem. Sta posle ovakve utakmice reci igracima?
....
Marija Katic: Zbog cega utakmica nije krenula kako ste zeleli posle crvenog kartona?
Bambi: Pa dobro, mislim da smo je kontrolisali posle crvenog kartona...drugi gol nas je presekao...
Marija Katic: Na ovom nivou takmicenja, da li je dozvoljeno imati nedostatak koncentracije?
...
Marija Katic: Gospodine Ostojicu, kome je vecaras bilo teze, napadu ili odbrani.
Marija Katic: Posto ste vi zaduzeni za odbranu, ajde da vidimo zbog cega dva gola, pogotovo drugi sa igracem vise?
Marija Katic: U nastavku onda samo da vam pozelim vise srece i vise koncentracije.


To je bre profesionalizam i novinarska etika, bravo Marija, jebo te Gnojko u nozdrvu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.586
Reaction score
13.542
Локација
Yaoundé
Данас сам на киоску наишао на спортски лист Темпо. Вероватно је идеја да се оживи онај стари спортски лист истог имена, Углавном, нисам стигао да га прелистам, али ме је дочекао шок - на насловној страни пише да су постери у првом броју одбојкаша, одбојкашица и - ФК Партизан!? Да не поверујеш... :D

K1-215x300.png


... није нека фотка, али види се најава доле десно изнад фотографије. Сајт им је, на први поглед, крш...

 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
rts juce u vestima nista ne govori za nas, po njima nismo ni igrali i ako su nas prenosili, jedina sportska vest im je da su musavi izgubili od pao u evroligi :angry-smiley-002:
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Iako ne citam nista od dnevne stampe, a jos manje nazovi portale, juce pola h nakon utakmice stanje sledece:
Kurir - peta vest
Telegraf - cetvrta vest
Blic - sesta vest
Mondo - na kratko glavna vest

Novinari serem vam se u profesiju, nalogodavce i sefove.

U ovo tesko vreme za nase klubove, i sve nas navija ce Partizana, nikad ponosniji nisam bio sto sam deo nase strne brda.
 
Top