Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Da li moze neko da mi kaze zasto nije bio prenos Partizan-Borac? Da li to ono govedo Tijanic opet nesto muti ili je do FK Partizan?
 

MRTAV ZVUK

Guest
Zato sto se prenose utakmice,koje se igraju nedeljom.Eventualno derbi,subota.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Ali jutros sam gledao emisiju o sportu na RTS 1 cini mi se i rekli su da je prenos u 19h Partizan, a sutra Jagodina?:confused
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Gledao sam i ja jutros tu emisiju,i nije to receno ;)
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Nije receno, ali video si pored para Partizan-Borac u zagradi 19h, a to pise i za sutra za Jagodinu i uvek kada se neka tekma pusta na TV-u...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Ovde neki ljudi očekuju da se prenosi svaka Partizanova utakmica. To je prosto nemoguće. Dajmo malo realnosti. Neopravdano je napadati RTS ako prenosi neku drugu utakmicu. A zašto ne bi bio prvi prenos jedne prvoligaške fudbalske utakmice iz Jagodine i to sa Vojvodinom, koja je konstantno u vrhu našeg fudbala? Svi bi mi želeli da gledamo Partizan od treneniga do utakmica, ali za to treba nešto više, da se poklopi splet okolnosti od mesta življenja preko finansijske situacije do ljubavi prema Partizanu. :)
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Партизан је преношен већ 2 утакмице. Треба напоменути да комшиница није преношена ни један једини пут, а Војводина ће данас бити преношена 3. пут.
 

milance

Guest
Ne prenose komsinicu da nevidi cela Srbija neznanje i bruku kao i verovatnu kradu.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Ovde neki ljudi očekuju da se prenosi svaka Partizanova utakmica. To je prosto nemoguće. Dajmo malo realnosti. Neopravdano je napadati RTS ako prenosi neku drugu utakmicu. A zašto ne bi bio prvi prenos jedne prvoligaške fudbalske utakmice iz Jagodine i to sa Vojvodinom, koja je konstantno u vrhu našeg fudbala? Svi bi mi želeli da gledamo Partizan od treneniga do utakmica, ali za to treba nešto više, da se poklopi splet okolnosti od mesta življenja preko finansijske situacije do ljubavi prema Partizanu. :)

Ne kazem ja da treba prenositi samo Partizan, ali pitao sam, jer sam razumeo da ce biti prenosa. Naravno da treba prenositi i ostale klubove, nemam nista protiv toga:ziveli
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ae ovako realno... Utakmica Jagodina-Vojvodina je zasluzila prenos... Ipak utakmice Partizana su najkvalitetnije i bile bi najgledanije, zato i treba da se prenose sto vise! Ne znam zbog cega subotom ne smiju da prenose, da li zbog termina ili neke druge nemogucnosti, ali ako zelimo ozbiljnu i kvalitetnu ligu, moramo obezbjediti i kvalitetne uslove. Prvo, pocev od regularnosti, infrastrukture i tako dalje, a onda na red dolaze i tv prenosi! Mi imamo samo 1 mec koji se prenosi i to kad se utakmica igra u nedelju. Zamislite spansku ligu da nema prenosa... Juce su morali da prenose Partizan (ne znam kakve su zabrane prenosa subotom, ali se to mora srediti). Najvise treba prenositi Partizan, zbog kvaliteta i brojnosti navijaca, onda i cigane (da se malo i opustimo i nasmijemo :D) dok ove ostale treba prenositi u rijetkim slucajevima, kad postoji makar mala mogucnost da bude dobra utakmica, a mislim da ce Jagodina - Vojvodina biti kvalitetna, uostalom zasluzili su to...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Кад кажем новина - мислим Политика. Новина са традицијом. Since 1904...прочитајте и слободно се прекрстите. :pop

Када се чинило да ће се прво полувреме завршити без голова капитен Ђорђевић је у свом стилу постигао гол. Прво је Тошић одлично центрирао са леве стране, Стевановић је у великој гужви био најприсебнији, упутио оштар ударац главом, а лопта је на путу ка мрежи голмана Граховца закачила Драгутиновића, променила правац и завршила у борчевој мрежи.


Ово је попут оних задатака "ако воз иде 120 км/час а од Београда до Новог Сада има 75 км, у колико ће сати Перица изаћи из воза у Инђији ако је воз кренуо из Београда у 16 часова?"

А требао је само да каже ко је дао гол...:banghead
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
@Boris Nk, bas i ne treba da prenose utakmice subotom, a pogotovo ne nas Partizan. Ljudima je lakse da sednu ispred TV, piju pice i lade j..., a posle komentarisu kako je nas fudbal los i zato ne idu na tekme.
To sto ti zivis u NK, i sto ne mozes da dodjes u BG, a pojavis se ovde jedanput godisnje ili dvaput i uzmes nekome kartu(onome koji ide redovno, iz BG je, ali ovaj put nije uspeo da je kupi) to je tvoj problem.
Mediji preteruju sa svojim gledistima ka nasoj ligi. Preteruju sa recima da je losa, da je nekvalitetna. Mozda nasa liga i nije najbolja, ali je jedna od retkih u koju jos nije usao kapitalizam i pare nekih bogatih peraca para. Jos uvek postoji navijanje, moze da se vidi i lep fudbal i za mene je svaka utakmica na JNA uzitak.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
To sto ti zivis u NK, i sto ne mozes da dodjes u BG, a pojavis se ovde jedanput godisnje ili dvaput i uzmes nekome kartu(onome koji ide redovno, iz BG je, ali ovaj put nije uspeo da je kupi) to je tvoj problem.

Морам да интервенишем. Ако човек живи у Никшићу или било где ван Београда, то не значи да нема право да воли и навија за Партизан! Човек живи у Никшићу и сасвим је разумљиво што не може да дође на стадион више од пар пута годишње. И не видим како то он може некоме да "узме карту"? Видим, јуче се убише сви Београђани од доласка на стадион, само нас 3.000 у Храму. Баш јагма за картама...:mad:

Ко иде редовно, а из Београда је или околине, увек може да нађе карту, нарочито сада када су сезонске карте у продаји.

Зато, прозивању типа "ко је одакле" нема места на овом форуму!

Вратите се теми!!
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Zato je i uvedena zastita lige - tj prenosa ... nece biti prenosa tekmi subotom a jedan od razloga je i vracanje publike na stadione ... mada nisu u pravu sto govoris Borisu , taj isti beogradjanin ladi ja*e cele godine i ne dolazi na tekmu ... 3000 ljudi je moras priznati sramna poseta ... publika van bg-a je i te kako vazna:ziveli
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Neka se zabrane prenosi subotom i nisam za to da se Partizan prenosi uopste . Ko zeli moze doci na JNA i kraj price .
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Malo pre komentator na b92 kaze:
"crvena zvezda je uspela da osvoji jos jedan bod ,a cak je i jedanput vodila" , i to mrtav ozbiljan !(hahahah)
ps Izgleda da su kritike urodile plodom.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Није проблем у преношењу Партизанових утакмица. Ја сам за то да сви клубови буду равноправно заступљени на ТВ. Када, и ако људи стекну навику да долазе на утакмице, биће сасвим небитно има ли преноса или не.

Имам утисак да скрећемо у неку другу тему, а тиче се доласка на стадион, зато-расправљајмо само о теми Партизан и медији.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
RTS je najvece govno koje postoji! Tijanica poslati u zatvor! Pod hitno! Majmuni su obezbedili prenos, ali mora prvo da se zavrsi neka govnjiva emisija o kulturi!?!!!!!! Pa ljudi, daj da lincujemo Tijanica i da se popisamo na zgradu RTS-a!!!
 
Top