Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
На СОС-у у емисији Изволите питајте укључује се у емисију неки ганц, прокоментарише како му је жао што је Партизан ушао у ЛЕ и поставља следеће питање Неши Петровићу:
" Можеш ли Нешо да сазнаш када је Туђман био председник Партизана, пошто ми је много битно да знам"
A овај, иначе загрижени циган, одговара како ће обазено сазнати и дати одговор у емисији у понедељак. Могу само да замислим шта ће уследити.

Свима је толико криво што смо успели да ће да се поједу, говна једна циганска!
Погледајте за шта су се они сада ухватили, смрадови из рупе.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
pominjete Petrovića sa Sos-a koji je sedeo sa Bunjevčevićem u vreme najvećih potresa kod čerge, kod mene u kafiću i kovao planove kako da medijski dignu cigane... a i Aca Stojanović je Grobar, da znate...
 

zaka

Guest
bila je fina reportaza na sosu Zilina-Partizan! eh sad me ovo zanima ako je neko video?

u onom autobusu za novinare i priajtelje kluba,pustane su grobarske pesme,a mene zanima da li je neko video nekog novinara da je pevao nase pesme?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.920
Локација
Beograd
baš sam sad odgledala i reprizu, i gledala Topa sa Sos-a, usta nije otvorio, čak je gledao i kroz prozor, što ne mora ništa da znači, možda ga boli grlo :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Топ је човек који не навија ни за Партизан нити за било који други српски клуб. Он навија за Борусију из Менхенгладбаха од малих ногу. То је проверена информација.

Најбитније је у свему да је Топ велики професионалац и познавалац фудбала и да је добронамеран у својим извештајима.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Top je mozda i jedini novinar koji realno sagledava situaciju u Partizanu. Kad nemamo rezultat on realno ukaze na greske, kad napravimo dobar zna da pohvali. Svaka mu cast!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Upravo to ne navija ni za jedan nas klub,ali svoj posao obavlja maksimalno profesionalno,a sto je jos bitnije covek je toliki poznavalac fudbala da je to neverovatno i umesto njega da slusamo u prenosima,mi slusamo onu budaletinu Gnojka i ostale debile sa rts-a. :banghead
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Evo i ja jedan veliki naklon Topu da uputim,znam da mozda nije mesto za to ali verovatno je za nas klub dobro i bitno da imaju bas jednog takvog,objektivnog,profesionalnog,koji zna fudbal,ne preteruje u kritikama ali ni u hvalospevima,ne navija za nas ali je vrlo zainteresovan za sva sto se desava u klubu!
Lepo bi bilo da nas fudbal ima bar jos jednog takvog!

Usput samo da kazem da bi nas klub mogao da porazmisli da se zali protiv komentatora sa rts-a koji je prenosio nase utakmice sa Zilinom,takvo prenosenje fudbala se zove anti-propaganda fudbala samim tim i Partizana(Mozda su ga neki guljanferi namerno tu stavili da nas dezavuise),on je prenosio takvu utakmicu kao da prenosi prvu fazu po grupama u vaterpolu Kazahstan-Srbija=0-27 u 8:30 ujutru pa se ljudi nisu ni probudili onako upalili televizor da se rasane i polako krecu na posao!
Kivan sam,pa i Lazo Bakmaz podigne glas na evropskim utakmicama vojvodine,verovatno se tada probudi na dva sata i ponovo upadne u zimski san!
Sve ukupno na rts-u nema ni jedan valjan ni novinar ni komentator,imaju para od pretplate i samo pustaju prenose koje otkupe,kakva ladovina od posla,ko kaze da nema vise tipicnih komunistickih radnih mesta?
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Brate "Presing" ovo za Lazu Bakmaza ti je stvarno vrh, malo falilo da padnem sa stolice... Inače sve tačno ali to se nikad neće promeniti ipak smo mi mi a oni tamo oni !!!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Dragoslav Stepanović (Vojvodina) kritikovao medije i rekao između ostalog da je sramota što je prekinut prenos utakmice Javor-Partizan.
Napokon neko da to javno pomene i osudi.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Hvala Bogu da se neko setio i realno rekao bez obzira sto je trener naseg suparnika i konkurenta. A sta je sa nasom upravom i ljudima koji su za to zaduzeni? Zasto se niko nije oglasio povodom toga i bar pomenuo da je to ponizavanje naseg kluba pa i Javora?
U pravu su neki kad kazu da na medijsku sliku uticu i sami klubovi i da je nama marketing vrlo slab, zato nas tako i tretiraju i imacemo i dalje takav status u medijima!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Stepi je smeker...i Jokan je ma ko sta mislio veliki smeker...pamti on kada ga novinari bocnu pa im ga onako kad za to dodje vreme tako lepo i kulturno zavuce da je prosto milina to slusati
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ma smeker sam i ja pa evo kuckam za kompjuterom, pa me niko ne.........
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Dragoslav Stepanović (Vojvodina) kritikovao medije i rekao između ostalog da je sramota što je prekinut prenos utakmice Javor-Partizan.
Napokon neko da to javno pomene i osudi.

Ja josh nidje ne procitah da smo se mi zalili neshto, barem neko saopshtenje, bilo shta, stvarno shta rade ljudi u Partizanu zaduzeni za takve stvari! Neki bi od toga napravili haos! :confused
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
Hajde i ja malo da dodam nešto o 2 pomenuta TV-novinara jer ih (bez želje da se kurčim) čini mi se malo bolje poznajem od većine ljudi ovde:

Miloš Topalović:
Dasa je jako korektan prema Partizanu. Jako korektan. Nikad ne preteruje ni u hvalospevima, ni u kritikama. Trudi se da uvek bude realan. Simpatiše Partizan (u to sam ubeđen, bez obzira što on to nikad neće priznati!), ali je činjenica i da mu je profesionalnost oduvek bila i ostaće na 1. mestu. Jedan je od retkih koji je pri pominjanju utakmice protiv Žiline u Beogradu vrlo često isticao u prvi plan skandalozni nesvirani penal na Kleu. Drugi su to ili prećutkivali, ili gurali u "deseti" plan. Tačno je da nije pevao u busu posle utakmice u Žilini, ali to ni ne treba da radi, čak i da mu srce to želi. On ne radi na nekom Partizanovom mediju i sebi ne treba tako nešto da dopušta. A to što od pre 7-8 meseci prati Partizan i stalno izveštava sa naših utakmica - to je zato što je Sukdolak u decembru 2008. dao otkaz i jednostavno je morao, nije bilo koga drugoga tamo kod njega u redakciji. Čovek jako dobro poznaje fudbal, vrlo je stručan i jedino ga jebe užasna boja glasa za jednog TV-novinara. Najjače od svega je, po meni, ipak to što on NIJE ZLONAMERAN PREMA PARTIZANU. Da je i samo to u pitanju - bilo bi i više nego dovoljno da ga svrstam jako visoko na listi.

Miloš Šaranović:
Takođe odličan komentator i naravno veliki Grobar, to svi znaju. NARAVNO da će on lično prenositi sve naše utakmice u Ligi Evrope (neće jedino ako mu neko u redakciji ne smesti namerno da on ne prenosi, ali ne verujem u to), bez obzira što i sam kaže da će mu to biti najteže. Ali sam ubeđen da će te prenose odraditi super profesionalno. Ono što će mu olakšavati prenose je to što sebi u tom takmičenju ladno može da dopusti malo "navijanje" za Partizan jer je ipak Evropa u pitanju, a Partizan je srpski klub.
Što se njegove lične tragedije tiče - strašno je to što mu se desilo, ali je Miloš uveliko već krenuo da živi dalje. I jedino tako je ispravno. Mora se jebiga, nema druge. Sve to se desilo pre neka 4 meseca, a Miloš je već mesec-dva u punom radnom "spidu". Ne može jedino da putuje na toliko gostovanja kao što je to ranije činio (mislim generalno na gostovanja, kad god B92 radi neki prenos "napolju"), iz prostog razloga što mora više lično da brine o svojoj deci nego ranije, ali...Za ta tri gostovanja Partizana (Ukrajina, Belgija i Francuska) će sigurno uspeti da ode i da odradi posao kako treba.


Ajd' i ti konačno nešto pametno da izustiš :D

Naklon za opise ove dvojice, posebno Šarana, koji je grobarska dušica, čemu to kriti, nije on kulov kao ovi što simpatišu cigane. Njegov otac je bio urednik Partizanovog vesnika oko 10 godina i to u 60-tim kada smo bili najjači klub na ovim prostorima.
:respect:respect:respect
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
O objektivnosti (tj. dobronamernosti, iako mozda nije navijac) Topa govori i to sto je nosio na Kipru dres Apoela, i da niko nije to shvatio na negativan nacin.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Jedno pitanje. Čini mi se da je Šaran prenosio Nemce na Euro Sportu. Da li mi se to samo učinilo ili ima neka fora?
 
Top