Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Partizan i mediji

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mene i dalje čudi kako je moguće da musavi mutanti nisu najveća fotografija na naslovnoj strani Žurnala, umjesto što su stavili Bogdana.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Upravo udgledah reprizu Zone Press od sinoć... kaže Tegi: za kraj videćemo još dva priloga, izjavu DV sa konferencije i pesmu TK, molim režiju da pusti prilog... a zatim prilog... doviđenja, vidimo se sledećeg...

Nakon toga prekid i ... reklame... da li neko ima te priloge da vidim šta ih je to toliko pogodilo?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Овакви Партизановци се рађају у једном београдском предграђу...:D :respect



"Курир"
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Igra sa dvije godine starijima. Mozda i stvarno dodje nekad kod nas. Ovakvi igraci su nam potrebni.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Малог и брата отац доводи на исток, скоро од колевке :D. Као што и пише у тексту. Миле, отац Андрије, је гробарчина или партизановац на куб, зна га бар неколико људи с форума. Ја сам га упознао пре 8 година, управо на истоку. Занимљиво је да, иако смо одрасли у две скоро суседне улице у истом крају и знали се из виђења, ниједан од нас двојице није знао за овог другог да је редовни и ватрени навијач.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.405
Reaction score
10.456
Локација
okupirana Srbija
Занимљиво је да, иако смо одрасли у две скоро суседне улице у истом крају и знали се из виђења, ниједан од нас двојице није знао за овог другог да је редовни и ватрени навијач.
Pa kad niste ''u priči''. :D
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Mislim da je ovo adekvatna tema. Nisam znao da je Vladimir Djordjevic sa B92 Partizanovac do koske... U subotu se pojavio na Istoku u nekom retro dresu(verovatno nesto privatno odradjeno) iz 70ih... Dok je trajala ona opsada u drugom poluvremenu,nije mu bilo prijatno,hvatao se za glavu,psovao,a kada je konacno pao gol i eksplozija na Istoku se desila,bacio sam pogled na njegovu poziciju u lozi,covek je duboko udahnuo i izdahnuo,kakvo olaksanje... :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Vlada Đorđević se javno deklariše kao Grobar, mislim i da je pisao za neke navijačke fanzine(za Šaranovića znam sigurno da jeste). Nekoliko puta se prozivao sa Boškovićem, Vujčinom i ostalim ciganima na njihovoj televiziji.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
I Nina Kolundzija sa B92 je Grobarka. Na svakoj kosarkaskoj utakmici je u dvorani. Bilo da je Evroliga, ABA lii domace prvenstvo.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Top