PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
8.717
Локација
Beograd
Možda nije pitanje za ovu temu, ali šta je bilo drugačije ili bolje u Partizanu, srpskom fudbalu ili državi pa da smo 2003 mogli da igramo tu LŠ, a sada igramo tek LK?

'Ajd' prvo da pobedimo večeras u toj LK, pa onda možemo da dajemo odgovore...na nekoj drugoj temi...

Čik

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
503
Локација
Beograd
Ne bi bilo ništa da se u Briselu '66 drugačije završila utakmica, pa i da smo odbranili titulu naredne godine za nas sad. Ali...

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.784
Ta sezona je ekces a ne pravilo
I ne treba se zavaravati i ako smo i u ligi sampiona odigrali muski i nismo se obrukali ova ekipa je u prvenstvu odigrala smuseno, dobio nas je obilic odma na startu i od smedereva smo izgubili a ni kulu nismo dobili... umela je ekipa da odigra dobro ali nedostajao je kvalitet da se neki protivnici rutiniraju i to se videlo medjutim ulazak u ligu sampiona je pojeo tu sezonu i vecini je ostala u relativno lepom secanju
Naravno da je lova od lige sampiona nestala u akciji a na prolece smo imali jos slabiji tim !!!

Čik

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
503
Локација
Beograd
Uvek naglašavam ovu utakmicu kada neko pomene loš teren, protivnika i slično! Gledajte na YouTube, ima cela reportaža, iako smo ispali, preponosan sam bio kako su odigrali i sa kojim žarom... Fun fact, mislim da je ona prečka Višnjića neko vreme bila deo najave fudbala na Eurosportu tih godina...

Detelinarac90

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
1.045
Локација
Novi Sad
A dobro, upravu si, ali ne moze se porediti jer danas je 2021.godina, pa zar jos uvek treba da igramo u splacini od terena kao pre 30 godina? :oops:
Grade se novi stadioni, nacionalni stadion, a najveci stadioni i dalje u blatu? Nerealno je da 30 godina kasnije igras skoro pa u istim uslovima cim padne malo jaca kisa ili sneg....:confused-smiley-013:

Čik

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
503
Локација
Beograd
Akcenat mi je bio na totalno drugoj strani...
Evo tog linka, pogledajte kombinatoriku i kako su neke tehničke stvari "podrazumevane", bez obzira na podlogu. Podsećanje da je taj Inter osvojio UEFA kup te godine i bio u vrhu one Serije A.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
8.717
Локација
Beograd
Akcenat mi je bio na totalno drugoj strani...
Evo tog linka, pogledajte kombinatoriku i kako su neke tehničke stvari "podrazumevane", bez obzira na podlogu. Podsećanje da je taj Inter osvojio UEFA kup te godine i bio u vrhu one Serije A.
Akcenat mi je UVEK na tome da je Partizan MOGAO da odigra lepu i borbenu utakmicu sa najjačim evropskim timovima, pa...ako su bolji, nek idu dalje...
Ali je Partizan IGRAO FUDBAL!

I akcenat mi je UVEK na tome da i SADA Partizan treba da igra fudbal!

Dobro, reći će neko, to su bila neka druga vremena, poslednji trzaji velike YU i jake YU lige, jeste, tako je...

Ali mi smo imali i jebene 90e pa se opet jedan tadašnji Partizan nadigravao sa jednim Njukaslom i izbacio ga!

Pa smo imali one tranzicione ,,nulte,, godine, pa je jedan tadašnji Partizan opet izbacio Njukasl i nosio se sa galaktikosima iz Reala, Marsejom i Portom u LŠ!

Pa, hajde, odigrali smo i tu lepu utakmicu na JNA sa MU ne tako davno...

Znači nije baš da je sve do vremena ili neke decenije ili države, nego ima i do toga šta i kako rade ljudi u Partizanu!

Ono što uvek tražimo je:
IGRAJTE FUDBAL!

(mislim na Evropu gde stalno nazadujemo...)