Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.694
Ovde je bila "priča" o golovima u poslednjim minutima.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Ima jos par utakmica za koje nisam nasao snimak (2x Vardar 5:0 i Dinamo 7:2)

 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Naši omladinci sutra igraju protiv Šerifa, pa ja na temi o njima pomenuh ,,duh Odite,,... a ako neko možda ne zna zašto... evo prilike da sazna:


 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Omiljeni derbi u rupčagi, na kojem sam bio.
Svašta nešto se izdešavalo, Srđino gaženje cigojnera, majstorija Klea, pobeda sa igračem manje.
Ludnica na prepunom jugu ceo meč, vatra od upaljenih stolica i ubedljivo najjači detalj kad su nekog bratinu od jedno 150ak kila i bez majice, polivali hladnom vodom iz onog topa, ali bezuspešno, nisu ga ni pomerili :D
Drugar i ja vraćali se vozom u NS, pokisli, ali srećni, pevali celo veče "Kleo seee, kleo seee, u ljubav, vernost i sreću...", ta narodna zajebancija je bila tad aktuelna. :D
 
Top