Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanoje brate dobri, Dunđerski iz Spartaka... Mali je em bonus em ima 70 mečeva u ling longu, više iskustva nego Vlalukin, a Miljkon ako će igrati na poziciji Lole, neka dođe.

Sad šta će biti sa Ćelavim, da li se vraća na štopera ili se prodaje. Ako se prodaje, probati sa Miladinovićem, Rosićem ili Planićem...

Piše na b92 da se radi i na dovođenju levog beka.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Budim se jutros i prva vest mi je Stanoje dovodi dva igraca. Rekoh samo ne miljkon. Otvaram vest i pada mi mrak na oci.
Odmah mi pada na pamet kako ce Stojance morati da menja potpis i kako se pakao zvani desni bek jos produbljava.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jel ovo igra izbaci uljeza? :D Kad je Appiah igrao kod nas? Bez namere da omalovažavam poentu tvog upisa, slažem se da su pojačanja diskutabilna u tom mandatu.

Upravo zato sam napravio paralelu, gledaj bre koga smo doveli sada kada je Savo došao? Sadik, Asano, Natko. Imaš Sumu.

Navikao sam na ozbiljno rasprodavanje i prvi put se dešava da ti imaš jednog aut gde upada Banjak, pritom Savo kaže to je to. Ne branim upravu, Savo ih je amnestirao ali obzirom na sve što sam video od ove ekipe u evropskim okršajima prošle sezone daje mi za pravo da mislim da možemo da se prošetamo u ligi uz ozbiljno nameštanje glave i taktičke discipline.

Par pojačanja dovodi ovu ekipu na još veći nivo tu pre svega mislim na beka, štopera i napadača.

Svima su nam očekivanja od Stanojevića jasna. Upravo mu verujem da će rešiti goruće pozicije i od sledećih priprema preći na neki drugačiji model.

S druge strane, verujem da će neki od ovog kvarteta otići u ovom roku a njihovo mesto popuniti domaći igrač.

Moja greska, mislio sam Dominik Adija.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Miljković je samo fora. Doći će neko drugi i nama će biti super jer SAMO DA NIJE MILJKOVIĆ, može i ćopav da bude. Mislim da igraju na tu priču. Ako nije tako, ako stvarno ON potpiše, makar ni minuta ne odigrao, to će stvarno biti poseravanje u usta svakom navijaču Partizana!
Opet kažem, ne verujem da će ga dovesti.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.321
Reaction score
37.457
Kada je Miljković u pitanju, ćopav je svakako bolji, tako da ako je ovo pokušaj da nas zavaraju, onda su se zajebali. :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.629
Miljković je samo fora. Doći će neko drugi i nama će biti super jer SAMO DA NIJE MILJKOVIĆ, može i ćopav da bude. Mislim da igraju na tu priču. Ako nije tako, ako stvarno ON potpiše, makar ni minuta ne odigrao, to će stvarno biti poseravanje u usta svakom navijaču Partizana!
Opet kažem, ne verujem da će ga dovesti.
Ja se nadam od kad je pocela prica sa Miljkovicem da je to neko skretanje paznje. Stanoje trazi bonus igrace u odbrani, a celavi nije prodat i mislim da je on bas po ukusu Stanojevica (osim ako ga ne vrati na stopera). Urosevic isto, fajter i tako to.....Brezancic mislim da je mnogo ofanzivniji nego sto Stanoje preferira pa se zato pominje da cemo dovesti i levog beka (vrv u rotaciji). Ne zelim da verujem u ovo za Miljkovica prosto ne zelim. Dundjerski i Vlalukin na desnom beku ako Celavog prebaci na stopera (ili Cucin i Dundjerski/Vlalukin ako uopste imamo pravo da vratimo Cucina sa pozajmice)....samo ne Miljkon ni u jednoj varijanti.
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Vlalukin kakav god je, gori od Miletica nece biti, tako da podrzavam njegovo dovodjenje. A o Miljkonu ne zelim ni da razmisljam, nisu valjda tolike budale da ga dovedu
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Gde je sad Lazevski, da upotpunimo sliku, taman b92 pise da dovodimo levog beka
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
da li postoji neki navijac huligan da ode u klub pa da zapreti ....ako ga dovedete bojkot,palimo automobile i sl
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Izgleda da je Sale ostao u tamo nekoj 2010-oj.Drugo objašnjenje ne postoji.
Ja sam čuo da se Miljkon maltene sam nudio Savi.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ahahahahaha sunce ti poljubim, pa ja sam slavio dan kad je otišao, upropastio nas je gdje god je mogao. i to nam je pojačanje. :buhaha
Ali hajde, nadam se da je naučio centrirati, da je postao brži, da je naučio skakati bez visoko podignutih ruku. Ili Miljković ima pravu grobarsku emociju :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.629
Au Stanoje sta ti je ovo trebalo....umesto pojacanja dovodimo oslabljenja....ne zelim vise nista da pisem po pitanju pojacanja, cekam da pocnu utakmice i nadam se cudu, a strahujem od najgoreg. Potez koji ni malo ne obecava.....jeste da je kriza, jeste da oni iz uprave ne daju ni evro ali Miljkovic.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top