Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Evo i Mileve, budite kulturni i pazite sto pisete!

Zabava moze da zapocne!!
Kaze Spejs budite kulturni vi odmah po Miljkonu tako.

Ništa, ako će da mu bandažira ruke uz telo dok igra na terenu ok. Ne sluti na dobro, ali ko sam ja da sudim čoveku koji je tek došao i ima svoje zamisli. Srećno Stanoje sa Miljkovićem na beku.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Malo im je sto nas unistavaju, vec im je ocigledno cilj da nas ponize.
#51 like this

I dalje ne mogu da razumem Savu zasto je drzao celavog na beku pored zivog Lutovca, ali mogu da ga razumem zasto je bio zadovoljan igrackim kadrom, jer su mu ocigledno alternative za dovodjene bili razni Miljkovici i Smiljanici.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ovo je direktno upereno protiv dobrobiti kluba. Dolazak ovog kljakavog "fudbalera" sa neartikulisanim pokretima je takvo jedno pišanje po nama, da bi trebali za ovo da im jebemo mater.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Mogao se neko sa foruma ponuditi igrao bi za manje pare mozda cak i za dzabe, a mozda bi i korisniji bio.

Ako smo vec dotakli taj nivo da klub dovodi ovakve igrace...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A Stojance na infuziji... vinjaka u krv. U bunilu ponavlja sikter Miljkovicu, sikter! :cool:

Ja ne mogu da verujem sta se radi... vracati coveka koji u 31. godini zivota poslednjih godina ima iza sebe nastupe po vukejoebina Jermenije i drugoj ligi Poljske, je smejurija. On je bez kluba zadnja 2 meseca, sto znaci da ne moze da potrci ko covek... cemu ovo ljudi moji?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
The time machine works......it's Cleo behind the clouds?


DcojwsI.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Svi objavili da je zvanično...
Telegraf, Mondo, Informer, ...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Sad sam ušao u Milevu iz 2013. kada se slavio odlazak Miljkona, uz želju da se nikad ne vrati. I jel smo toliko mnogo tražili? Ako mi je nesto smetalo kod Stanoja, to je besomučno forsiranje dečka koji je greškom zamenio karate sa fudbalom. Pa jebote, dovoljno smo prokleti, pa zar u jednom životu dva puta gledati Miljkonov galop u crno belom dresu...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bolje da sam crk´o od Korone!
Mislim da je to to što se tiče 2020. godine, ni Bog više ne može da smisli novu propast za nas pa se nadam da je to sve od loših vesti za ovu godinu!

Sad mi je jasno zašto Savo ˝nije hteo˝pojačanja jer su i ta ponuđena pojačanja pod navodnicima!

SRAM VAS BILO!!!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Jel znas koliko me zabole za Miljkovica ili bilo koga?
Dovedi i Necu slobodno,bas me briga,ali sam odgovaras za sve to. Kao za Savu sto sam govorio,zadovoljan si znaci,Matic je taj napadac,ne trebaju pojacanja,imas tim? Nema problema,ako nesto ne bude kako treba sam si kriv. Tako i Stanoje sada za ovu baljezgariju. Pretpostavljam da ce da bude bekap resenje a za startnog desnog beka cemo dovesti nekoga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top