Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Slazem se da su vece sanse da zadrzimo tim na okupu ulaskom u LE ali niko ne moze da garantuje da prodaje nekog vaznog nece biti i ako udjemo u LE. Secamo se prodaje Djurdjevica nakon ulaska u LE.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Slazem se.
Ali ulaskom u LE dolazimo u situaciju da zamena bar bude neko po zelji ako ne udjemo zamene ce biti nase rezerve :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Ijao secam se zamene za Djurdjevica....znamo svi ko je to bio :D
Koliko sam ja uspeo da "procitam" upravu kako razmislja ni ulazak u LE nece biti dovoljan da zakrpe rupe i pretpostavljam da samo cekaju ishod svega i da ce nas najkasnije izmedju 1 i 5 oktobra neki nosioc igre napustiti usli mi u LE ili ne. To je jedna vrsta kratkorocnog planiranja i zato se godinama vrtimo u krug. Nemamo sistem ni za sta ni dugorocni plan.....
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Kakav skauting imamo pokazuje i ovaj Saničanin.Besprekoran sinoć protiv Italijana, vrhunski je odigrao.A primećivali smo ga dok beše u Mladost iz Lučana.Eto kakve štopere mi mašimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa to je tacno ako se gleda u odnosu na 2000e, ja sam se vise bazirao na neki kraci vremenski period, kada pricamo od 2010 pa na ovamo.

Prvo fokusirao sam se na platni spisak a ne na obestecenja, drugo tacno je i da su skocile plate igracima ali ne toliko da su kne glavni razlog ove teme. Razlog zasto imamo daleko najskuplji tim u istoriji jeste da imamo najvise igraca sa reputacijom u timu (vidi se i iz prilozenog da to ne znaci i da su najbolji i da prave razliku) u ovoj deceniji, a ne to da Miletici i Urosevici danas zaradjuju 100-120k godisnje a pre 10 godina su bili 80-100k.

Danas imamo Natha, Sumu, Markovica, Asana, Stojkovica,Sadika, Banjaka, Zdjelara sa reputacijom i visokim platama.

Uporedi recimo sa prvim mandatom Marka, prva godina Kojic, Predrag Luka, Jojic itd niko sa reputacijom, druga godina Lazovic, Skuletic, Vulicevic (i to mu razjebu na polusezoni) tu je samo Lazovic sa reputacijom i to platom pribliznom danasnjoj Stojkovica a ne ovih najplacenijih. Drugi mandat Leonardo, Everton i Djurdjevic (gde su Everton i Dhurdjevic u rangu plata Sadika i Banjaka) itd Da ne pricam o Stanojevicevom timu sa Scepovicem i Markovicem u spicu, Babirlom na sredini, maltene ceo tim bez reputacije.

Pri tom ceo tim je Savi ostao na okupu i ove godine, sto je luksuz kad se pogleda nasa istorija.
Moja poenta je da plate i budžet samim tim rastu iz godine u godinu pa je očekivano da svake godine budžet bude veći, a ovo što ti pišeš ne sporim.
Isto kao kad Ostoja izjavi da je obezbedio najveći budžet, a za pare za koje je Mekejleb igrao sada ne možeš da dovedeš ni trećeg krilnog centra.
U fudbalu su cene naglo skočile negde posle transfera Ronalda u real i kada je pređena granica od 100 miliona. Naravno to na nas nije direktno uticalo ali celo tržište se automatski promenilo, i obeštećenja i plate.
A to što je Savo dobio dobre igrače smatram za kvalitet da može da se izbori za dobre igrače, a ne otežavajuću okolnost, a ne da za lš dobije Boju.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Juče sam odgledao u21 reprezentaciju. Naravno, moguće je da je selekcija loše odradjena, da ima igrača ispod radara, ali očigledno je da je naišla loša generacija. U prvoj postavi pola igrača koji su prošli našu školu i nisu uspeli da se nametnu za ozbiljnije uloge, Sveta, Sehovic, Nisic, birmancevic, ušao Vlalukin... Niko od njih mi nije ostavio utisak igrača koji bi bez ovog pravila mogao da bude u prvih 11 i da ozbiljnije doprinosi. Ni ostali ništa bolji, golman rupa,Cumic koji se sad spominje je bio možda i najkonkretniji. U nekim ranijim godinama ovo pravilo bi nam išlo na ruku, ali eto bas se potrefilo da sad uvode to sranje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma odmah dovesti Saničanina i Šapića za klasu su bolji od svih naših štopera, uzeti Dundjerskog i par povratnika dobrog kvaliteta.To je tim koji je sposoban da osvoji titulu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Samo ako može bez povratnika, dosta nam je socijalno odgovorne politike kluba. Ko god nema mesta nigde, hajde u Partizan. Dovedite tog malog Čumića na pozajmicu, Saničanina ili Šapića na štopera i tog U 21 beka iz Spartaka .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Ma odmah dovesti Saničanina i Šapića za klasu su bolji od svih naših štopera, uzeti Dundjerskog i par povratnika dobrog kvaliteta.To je tim koji je sposoban da osvoji titulu.
Sa finansijskim mogucnostima sa kakvim trenutno raspolazemo ne verujem da mozemo da napravimo tim koji je sposoban da osvoji titulu u ovoj i ovakvoj ligi. Kad se neke stvari promene imacemo sanse, a do tada duznost nam je da im disemo za vratom i zagorcavamo zivot do poslednjeg minuta prvenstva, to je minimum za ligu. Sto se Evrope tice u LE moramo da udjemo, to je minimum za ovu sezonu i sve osim toga bice veliki neuspeh. To sto je Stanoje preuzeo tim u ovakvom trenutku ne oslobadja ga od odgovornosti i verujem da je toga i on svestan i nadam se da ce umeti uspesno da pregrmi ovaj pakleni pocetak i sezone i njegove druge odiseje u Partizanu..
 
Последња измена:

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
@PFChampion

Slažem se, oni vole Partizan na neki, ajde da se izrazim ružno, moram, kurvinski način.
Pravu ljubav prema klubu priznajem, verovali ili ne, ljudima sa ovog foruma.
Čitajući komentare zaključujem da sam na pravom mestu među ljudima koji vole Partizan toliko da bi za njega igrali dzabe, kad bi bili vrhunski sportisti i da bi svaku utakmicu natapali sveti dres znojem i krvlju.
Navijače Partizana koje poznajem, koji žive u mojoj okolini, pa i neki od mojih prijatelja...sve je to u 99% slučajeva objektivno grobarstvo i sns glasači, jbg morali smo.
Niste.
I protiv jedanaest Hitlera da igra...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Ta vremena su prosla kad se igralo iz ljubavi za jedan klub i kad se licna ambicija podredjivala tom klubu. Igracima je pogled na fudbal danas drugaciji, prioriteti su im drugaciji, nema medju njima istinskih zaljubljenika u Partizan svi oni vole Partizan onako "diskretno"....pomodarstvo je uzelo maha. Mali Stevanovic kaze da bi voleo da ostane duze u Partizanu ali isto tako je izmedju redova rekao da mu je glavna ambicija da zaigra negde preko i da prati put njegovog idola C.Ronalda....svi ti klinci tako slicno razmisljaju. Kad ce neko od tih nasih sadasnjih i buducih talenata da odigra 300-400 utakmica za Partizan ? Da li ce iko ikad vise ?
Koliko bi nas ovde na forumu i generalno svi oni mali ljudi koji vole Partizan sacekali da im istekne ugovor i vratili se u Partizan da igraju za onoliko novca koliko Partizan bez problema moze da ih plati da su na mestu Mitra, Ljajica, Milenkovica, Vlahovica, Jovetica, Brasanca, Pavlovica itd.... ? Pa ja mislim svako od nas.....ma raskinuli bi ugovor ako bi moglo, a ako ne daju odrobijali bi to tamo pa bi dosli kad istekne. Na mestu Pavlovica sta bi svako od nas uradio - "ok prodajte me neka Partizan zaradi neke novce, odrobijacu te 3-4 godine tamo i vracam se nazad"....ili ne bi niko mogao zivog da nas odvoji od Partizana....
Da neko ne shvati pogresno, ne osporavam ja ljubav tih momaka prema Partizanu, daleko od toga ali mi navijaci i oni igraci/treneri smo se odavno razisli u tome, drugacije oni gledaju na tu ljubav, a drugacije mi. Mi smo jedan svet oni su drugi svet....proslo je odavno vreme kad smo ziveli u istom crno-belom svetu i disali kao jedan. Vidi se da bi Stanojevic voleo da upali tu vatru makar bile iskrice na pocetku ali ne moze on to, ni jedan covek ne moze, to je problem i obaveza svih nas iz ta dva sveta.
Da dodju Jokan, Ivic i Paunovic...tri glave su pametnije od jedne....da dodju Mitar, Ljajic, Joveta, Kalaba, Bleki.....da budemo jaki ko zemlja da uzdrmamo fudbalski svet....ali nema to.....to je san, bajka, fikcija nas poremecenih sto volimo Partizan....to se ne dogadja niti ce ikad da se desi......nego moramo da se borimo sa tim sto imamo i sto mozemo da imamo pa dokle stignemo... Partizan ce da prezivi ovako ili onako....
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nece ljudi da zive i rade u ovoj drzavi jer znaju da ima negdje bolje i mogu da odu tamo, zasto bi fudbaleri igrali ovaj ling long fudbal citav zivot kad znaju da negdje ima bolje a pogotovo ako mogu da odu tamo nije niko lud da propusti tu sansu.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Saničanin je procijenjen na milion eura tako da na njega možemo zaboraviti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Pa posle neki kazu nema kvalitetnih igraca u ligi za Partizan.....pa nema kad ne vidimo nista. Dok ih mi uocimo bude toliko kasno da nemamo vise ni para da ih platimo.
Nece ljudi da zive i rade u ovoj drzavi jer znaju da ima negdje bolje i mogu da odu tamo, zasto bi fudbaleri igrali ovaj ling long fudbal citav zivot kad znaju da negdje ima bolje a pogotovo ako mogu da odu tamo nije niko lud da propusti tu sansu.
Tu se slazem niko od njih nije toliko lud ali ih ovde na forumu imas koliko hoces :D Ali Bog je tako udesio da mi ludaci i ne dodjemo u tu priliku da izaberemo Partizan umesto fudbalskih rajeva ostatka sveta. Tako da kad ni neki buduci Miljkovic ne bude hteo da se vrati u Partizan znacemo da smo na dnu, a ovako....dobro je.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako ne udjemo u LE sigurno odlazi par igraca citaj Stevanovic ili Sadik, mozda obadvojica. S obzirom kakvo nam je trece kolo a cetvrto ne smijem ni da pomislim ovaj tim ce krajem septembra drugacije izgledati. Sa Savom na klupi bi bilo isto jer je tim sacuvan do kraja kvalifikacija i to je sve. Ako nikoga ne prodamo odosmo na 50 milki duga. Prosto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top