Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim da mu je propao transfer, gde si pročitao?
Gladiator ili on i ja sam srećan.

E jebiga, sad sam i ja video da je potpisao sa Makabijem...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Svi smo znali da od njega nema nista i da planiraju da vrate Svetu nazad iz Makabija, a Vitasa da drze kao zamenu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Iz Makabija jedino moze da se vrati Sehovic...
Bogosavac je jula ove godine presao iz Cukarickog u Ahmat za pola miliona....toliko o nama. Ogresio se klub o njega puno i tako nam se i vratilo... On i Urosevic ili on i Sehovic bi bili prava stvar da se osigura pozicija levog beka na duze vreme.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ivković piše da smo zainteresovani da vratimo Nemanju Nikolića sa pozajmice. Po meni sjajan potez, dečko je neverovatno napredovao, sigurno najbolji napadač superlige u ovom trenutku, a i verujem da bi Stanoje mogao da mu "namesti" glavu.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Bolji je od Matica 1/1
Ako moze da se pomiri sa cinjenicom da ce biti drugi spic 90% vremena moze. Na kraju krajeva, trpao je cigansku, ima sve reference
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanoje u intervjuu novostima naveo da su stupili u kontakt sa Jojićem i da je želja Marković.

-Što se tiče Jojića, moja želja već godinu dana. Bila bi uravnotežena sredina. Zdjelar, Jojić, Natko/Suma. Jojić je taj šraf na sredini koji fali, igrač koji bi učestvovao u organizaciji, zna sa loptom, a ujedno je i radilica.

-Što se tiče Markovića, ne vidim svrhu njegovog dovođenja. Ajde da vredi išta pa da i razigravamo tuđeg igrača, ovako nit je kvalitet za nas niti ćemo ga zadržati posle ove sezone, a trpićemo njegove greške.

-Što se tiče odbrane, ideal neki bi po mom mišljenju bio ovaj. Dunđerski desni bek, dobili bismo konačno desnog beka koji je bek, možda čak i na duže staze, a ispunili bi bonusa.
Mora biti prioritet dovođenje još jednog štopera koji će doneti čvrstinu i skok. Bilo bi idealno kad bi to bio Miladinović, pitanje je koliko je realan...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.396
Локација
Nickname
Matke, nemoj da shvatiš zlonamerno ovaj moj post, ali mislim da preteruješ sa pominjanjem nekih imena veliki broj puta a da se pri tom ništa konkretno ne preduzima povodom tih transfera. Već prelazi u dosadu.

Sportski pozdrav :napred-partizan:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Vlad
Drugačije bih ja odbranu pravio, imam 4-5 imena domaćih štopera i oni bi mi činili štoperski par, a desni bek bi mi bio stranac. Banjaku fali neko baš takvih karakteristika, jak, siguran u duelu, na skoku, a on da mu bude korekcija.

@Zlatiborpfc ma taman posla al Dunđerski kad pogledaš je jedino realno i normalno rešenje zbog glupog pravila u21 i zbog glupog pravila o ograničenju stranaca, ako Stanoje čita forum možda će i baciti pogled na njih... Sigurno je bolje rešenje od Vlalukina na beku, a pametnije dovođenje u više pogleda od dovođenja na štopera Markovića.. Samo činjenice i samo u interesu Partizana gledam. :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.012
Reaction score
26.077
Локација
ante portas
Nikolić je idealan da igra iza leđa Sadiku i da navuče na sebe par igrača i spusti loptu.
Kako je samo u utakmici protiv cigana elegantno spustio loptu glavom onom njihovom igraču koji je dao gol posle toga.
Taman da uđe sa klupe umesto Sume.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
73.jpg

Три године, 134 званична наступа (13.-и у ХХI веку по броју наступа) и два освојена купа. Штета што није узео и шампионску титулу, иако ми ни самом није било страно да га и претерано критикујем мислим да заслужује да узме паре и нек му је са срећом у новом клубу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top