Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Mozda bi za Sadika neko i dao 10 miliona ili koje milionce vise od toga problem je sto upravu ne zanima da ide dotle.....narocito ih ne zanima sada kad smo ispali... Pa Pavlovica su hteli da prodaju za 5 i onda sticaj cudnih okolnosti pokazao da tamo negde lezi klub koji ce bez problema inkasirati 10 i to pre nego sto je odigrao minut u grupnoj fazi bez evropskog iskustva prakticno osim kvalifikacionog....
Ali zamislite sad da imamo normalnu, inteligentnu upravu....takva uprava bi bila spremna na svaki scenario sto znaci da bi takva uprava ulozila novac u ulazak u grupe, a onda taj ulozeni novac izvukla na konto rasta cena nasih igraca sad ili na zimu, a ako bi i uprkos ulaganjima ispali opet bi mogli da izvuku taj novac nazad i zarade dodatno.......medjutim, oni nisu od onih sto "brane tiket", oni idu na sve ili nista jer oni dobijaju u svakom slucaju i gledano iz njihovog ugla oni su do sada pravili sve perfektne odluke, a klub naravno ko jebe.....sve je pocelo kad Rajkovica nisu hteli da plate....tu se po ko zna koji put videlo kako oni razmisljaju i samo se nastavilo kasnije..... Njihova racunica je odlicna, vrlo dobre odluke oni donose u svoju korist. Tako da ovakve igranke na stetu kluba moze da spreci samo neka zdrava privatizacija jer ovi paraziti na buducnost kluba ne misle....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Prodajte Sadika, vratite Škuletića i Nikolića sa pozajmice. Titulu nećemo osvojiti iz jednog razloga a to je nepostojeća klupa a vremena je sve manje do kraja prelaznog roka.
Titulu necemo osvojiti iz sasvim drugog razloga, a to su cigani koji su prevazisli metode sudjenja jer sad svi dodju sa rupom u odbrani da igraju sa njima (kako stvari stoje i mi cemo sa njima da igramo sa rupom u odbrani)....a Nikolic i Skuletic su daleko od toga da adekvatno zamene Sadika, a kamo li da ga prevazidju..... Savo i Djumi nisu zeleli da daju sansu polu-igracima zato nam je klupa ostala kratka.....tako da ako cemo da je popunjavamo polu-igracima slaba vajda i od duze klupe... Mada sto se prvenstva tice sad smo tu u nekoj vrsti prednosti u odnosu na proslu sezonu jer duza klupa bi tada imala smisla da smo je imali ali sada posle ispadanja iz Evrope nije toliko neophodna....
 
Последња измена:

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
PFChampion Savo i Djumi nisu zeleli da daju sansu polu-igracima zato nam je klupa ostala kratka
Mada sto se prvenstva tice sad smo tu u nekoj vrsti prednosti u odnosu na proslu sezonu jer duza klupa bi tada imala smisla da smo je imali ali sada posle ispadanja iz Evrope nije toliko neophodna


Gigić,Dinga,Matić,Vujačić,Pešukić,Vitas,Brežančić sve doveli Savo i Đumi

Trenutno nemamo izmene ili zamene za centarfora,krilo,veznog i beka
 
  • Like
Reactions: Dzo

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@President

Al zato je pasos dobio Evandro za 7 meseci, Panter za nepunih mesec.
Dobijali su i nasi, da se ne pravim pametan, ali da Dijara nije dobio!? Cetiri pune godine u Srbiji, nemerljiv doprinos uspesima kluba i sluzi se jezikom i padezima bolje nego Zigic i Pantelic sto znaju azbuku, ako je uopste i znaju.
Nije dobio samo i jedino zbog Krstajica. Više puta je tražio da mu klub sredi pasoš a doktor Krstajić mu je rekao, parafraziram: “Nema tebi klub šta da sredi, možeš kao i ostali da skupiš papire i predaš zahtev!”
Mislim da ima i tekst negde na netu, izjava Mambe u vezi toga.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Za Sadika je bilo ozbiljnih ponuda prošle zime, to znam iz aj da kažem druge ruke, jer znam šta se događalo s Matićem i kako je došao, sad koja je tačna suma da se ne frljam ali mnogo ozbiljnija od ovih s kojima se sad frljaju, i Savo stvarno jeste imao dugoročan plan da napravi “dinamovske” transfere sa njim i Stevanovićem.
Tako da to nije bila priča za novinare i busanje, e sad koliko je to realno u našoj situaciji gde posle jednog ispadanja iz evrope nastupa katastrofa je druga priča.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Za Sadika je bilo ozbiljnih ponuda prošle zime, to znam iz aj da kažem druge ruke, jer znam šta se događalo s Matićem i kako je došao, sad koja je tačna suma da se ne frljam ali mnogo ozbiljnija od ovih s kojima se sad frljaju, i Savo stvarno jeste imao dugoročan plan da napravi “dinamovske” transfere sa njim i Stevanovićem.
Tako da to nije bila priča za novinare i busanje, e sad koliko je to realno u našoj situaciji gde posle jednog ispadanja iz evrope nastupa katastrofa je druga priča.
Kako je Matic dosao?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
PFChampion Savo i Djumi nisu zeleli da daju sansu polu-igracima zato nam je klupa ostala kratka
Mada sto se prvenstva tice sad smo tu u nekoj vrsti prednosti u odnosu na proslu sezonu jer duza klupa bi tada imala smisla da smo je imali ali sada posle ispadanja iz Evrope nije toliko neophodna


Gigić,Dinga,Matić,Vujačić,Pešukić,Vitas,Brežančić sve doveli Savo i Đumi

Trenutno nemamo izmene ili zamene za centarfora,krilo,veznog i beka
A koliko je njih dobilo sansu? Vitas samo i Brezancic nesto malo igrao....ostali nista. A sad dodje Miljkovic, padne sa neba i odmah svaki minut igra. I Obradovic za malo da dodje sreca pa je covek bio posten i prema sebi i prema Partizanu.....mada ako sam se i nadao necemu dobrom dok su trajale kvalifikacije sad se nicemu dobrom ne nadam, ceka nas jos veca rasprodaja nego sto bi bila da smo usli u LE i jos vece slabljenje tima jer uprava je pokazala da nece da ulozi u ekipu i da sada zele da izvuku sve pare koje su dali za Sadika, Asana i Sumu, za njihvoe transfere i plate i da im je to glavni cilj u ovom prelaznom roku plus naravno da dodatno profitiraju makar Sadika prodali ispod cene......bicemo slabiji to je neminovno jer ja drugi scenario ne vidim na osnovu svega sto se dogadja.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Možda je sad najbolje vrijeme za prodaju stranaca. Vrijednost im neće rasti, a mi nemamo više posebnog izazova u ovoj sezoni. Koliko god cijenim Sadika i mislim da je jedan od najboljih i najtalentovanijih stranaca što smo imali, mislim da na njega ove utakmice u SL mogu samo kontraproduktivno djelovati, a po Partizan tako da mu mogu smanjiti cijenu. Ako je ikad bilo vrijeme za neki restart, to je sad. Titulu ne možemo osvojiti, Evrope nema, znači možemo samo pokušati stvoriti šampionski tim za sljedeću sezonu (okrene se vrijeme pa silom Vučića postašmo mi FK sljedeća sezona).

Taj restart znači to da se moramo osloboditi još bar 2-3 neupotrebljiva igrača do kraja prelaznog roka i ne dovoditi Miljkoviće, nego igrače za budućnost ili igrače oko kojih će se stvarati igra. Opet, nadam se da će Stanojević izabrati takav put, jer bi mu to mogla biti ključna stavka u CV-u za prelazak u Lige 5, a ne drugi put krpljenja kojim bi stvorio prividno zadovoljstvo eventualnim pobjedama u derbijima i kupom ili sličnim polubitnim stvarima.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Možda je sad najbolje vrijeme za prodaju stranaca. Vrijednost im neće rasti, a mi nemamo više posebnog izazova u ovoj sezoni. Koliko god cijenim Sadika i mislim da je jedan od najboljih i najtalentovanijih stranaca što smo imali, mislim da na njega ove utakmice u SL mogu samo kontraproduktivno djelovati, a po Partizan tako da mu mogu smanjiti cijenu. Ako je ikad bilo vrijeme za neki restart, to je sad. Titulu ne možemo osvojiti, Evrope nema, znači možemo samo pokušati stvoriti šampionski tim za sljedeću sezonu (okrene se vrijeme pa silom Vučića postašmo mi FK sljedeća sezona).

Taj restart znači to da se moramo osloboditi još bar 2-3 neupotrebljiva igrača do kraja prelaznog roka i ne dovoditi Miljkoviće, nego igrače za budućnost ili igrače oko kojih će se stvarati igra. Opet, nadam se da će Stanojević izabrati takav put, jer bi mu to mogla biti ključna stavka u CV-u za prelazak u Lige 5, a ne drugi put krpljenja kojim bi stvorio prividno zadovoljstvo eventualnim pobjedama u derbijima i kupom ili sličnim polubitnim stvarima.
Kasno je sada za dovodjenje igraca za buducnost iliti za uigravanje za sledecu sezonu. Mada da smo bar malo klub na nekom znacajnijem nivou ako razmatraju takvu opciju onda sva ta pojacanja vec treba da budu spremna i da vec sutra budu u Partizanu. Okej cekali su da vide sta ce biti sa Evropom, ali trebali su da budu spremni na opciju da ispadamo, ali obzirom kakvi smo postoji strah u meni da trenutno nemaju pojma ni gde biju niti strucni stab niti uprava. Sumnjam da cemo prodati Sadika, nema sanse Stanojevic da prihvati da mu prvi spic bude Matic, covek sam izjavio da je dosao da pomogne Partizanu a i Partizan njemu, pa on ako se obruka u svakom takmicenju ove sezone nece ga vise hteti ni arapi a ni kinezi vise. Za odustajanje od titule jos je rano, malo smo se razocarali a i naljutili zbog ranog ispadanje iz Evrope, ali ako pobedimo cigane u derbiju odmah cemo pisati titula je nasa, takvi smo mi grobari. Videcemo sta donose naredni dani.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Cilj Partizana jeste taj da u svakom momentu treba napasti domace trofeje.
Da igraci i strucni stab daju sve od sebe u onom domenu koliko je do njih.

Blago i njima i Partizanu uopste ako su im vecina navijaca misljenja kao poslednjih nekoliko koje sam ovde procitao.

Naravno, mnogi ce replicirati da je nemoguce u ovom ambijentu biti sampion, ali ja sam se upravo ogradio u tom smislu da igraci i trener daju svoj maksimum.
Nije nas tim nijednom u poslednje 4 godine bio los da u oktobru i novembru zaostaje za ciganima 6, 8 ili 10 bodova, uprkos kradjama i realnim nekim kiksevima koji su normalni.

Ne sumnjam da ce Stanoje motivisati momke da "grizu" na svakoj utakmici, valjda dobro pamtimo sve... ili je to samo stih i naslov pjesme?

Cijeli petak je bio tmuran svima nsma, jer je utisak da amo opet sami sebe dobili, kao x puta u Evropi do sada.

Da li ce biti pojacanja, ne vjerujem. Sve i da bude, pretpostavljam da ce dovesti nekog iz domace lige, a u tom slucaju je bolje da forsiraju Stulica pored Matica.

Ocekujem prodaju Sadika, a za Stevanovica pretpostavljam da je prodat, a da ce otici za pola godine ili godinu, samo sto nam jos nisu javili.

U svakom slucaju, drugi klub nemamo.
Napred Partizan! Na pobjedu protiv Backe i protiv svakog sledeceg protivnika!
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Kasno je da se sada dovode igraci koji bi se uigravali za sledecu sezonu???
:buhaha :buhaha :buhaha
Brate ne u tom smislu, nego prelazni rok traje jos par dana, kako ce da skautiraju te igrace i da ih dovedu kroz par dana. Mogu da dovedu nekoga kao Miljkovica, igrace koje niko drugi nece. Ako ce takve igrace dovoditi da se uigravaju onda ni ne moraju. Zato kazem sumnjam da su oni uopste pratili trziste i da nisu ni sagledali opciju da mozemo da ispadnemo iz Evrope. Nas strucni stab i uprava odavno ne posluje profesionalno. Probaj da razumes sta sam hteo da kazem pa se onda smej.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Vidi, prelazni rok traje jos 8 dana, i ako ima volje i novca dovescemo minimum 3 igraca.
Novca ce biti jer cemo sigurno utopiti i Sadika i Stevanovica.
Moje skromno misljenje je da se ponekad moze i iskulirati pisanje, ako nemas nesto konkretno da kazes, narocito na Milevi.

U zdravlje.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Vidi, prelazni rok traje jos 8 dana, i ako ima volje i novca dovescemo minimum 3 igraca.
Novca ce biti jer cemo sigurno utopiti i Sadika i Stevanovica.
Moje skromno misljenje je da se ponekad moze i iskulirati pisanje, ako nemas nesto konkretno da kazes, narocito na Milevi.

U zdravlje.
E daj Boze da tako bude. Da ako prodamo sadika i stevanovica, odmah sutradan da dovedemo odlicne zamene od par miliona. To je trenutno za Partizan naucna fantastika. Uostalom nemam pojma zasto bismo odustali od titule. Okej ciganima se svi sklanjaju, na nama je da pobedjujemo sve redom pa bude kako bude. U zdravlje
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Zato kazem sumnjam da su oni uopste pratili trziste i da nisu ni sagledali opciju da mozemo da ispadnemo iz Evrope.
A ja mislim da su oni tu opciju odavno sagledali i bili apsolutno spremni na to. Njih Liga Evrope nije zanimala, ona im je bila u fazonu "ako udjemo super, a ako ne opet nama super". Prosle godine je moglo da se vidi da im je veoma stalo da udemo u LE ali ove ocigledno imaju skroz druge planove, a Liga Evropa nije bila u tom paketu. To se vidi jasno po odlukama koje su donosili od zimskog prelaznog roka sve do ovog. Po nekoj mojoj proceni tek tamo naredno leto mozemo da ocekujemo da se smiluju i omoguce pojacanja sa kojima cemo moci da ostvarimo neki rezultat u Evropi (s obzirom na stanje u sns-prvenstvu to ce vrv biti Liga konferencija).

Njima apsolutno odovara da tek svake druge sezone igramo grupnu fazu......postoji jasan obrazac njihovog ponasanja - jedna sezona ulaganje (u kombinaciji sa prodajama naravno koje nikad ne izostanu), druga prodaj sve i zaradi visestruko....i tako u krug.

Nakon one sezone kad smo prodali Milenkovica, Leonarda, Djurdjevica ide jedna out-transfer "rupa" bez vecih odlaznih transfera koja je krenula da se zatrpava tek transferom Pavlovica, a do njegovog transfera smo imali, za nase uslove, ozbiljna ulaganja u transfere i platu Sume, Asana, Sadika, Natka pa i Markeca.......sad prema toj logici i obrazcu sledi rasprodaja...verovatno nece prodati sve u ovom roku (nemaju vremena inace da imaju ko zna....) ali sam siguran da ce najkasnije na zimu zatvoriti tu svoju "finansijsku konstrukciju" i da ostajemo bez Sadika, Stevanovica, Asana i Sume.....mozda zadrze Natka (zbog godina i nemogucnosti da se unovci, a ima duzi ugovor kod nas) i Banjaka jer je tek stigao (njjega mozda naredno leto uvaljaju negde)....siguran sam i da se Markec planira za prodaju u dogledno vreme (zima 2022 najkasnije) cim malo uhvati formu kao i Zdjelar koji je vec duze kod nas.... Imaju poverenje u Ilieva do sad im je vrlo dobro pokrivao tu finansijsku konstrukciju svojim dobrim procenama tacnije ako nista drugo te procene su bile dobre u finansijskom smislu jer je ocigledno da cemo profitirati na transferu i ulaganju u Asana, Sadika, Sumu itd..........
Njih (evropski i svaki drugi) rezultati Partizana zanimaju tek onoliko koliko uticu na ovu njihovu finansijsku konstrukciju - nista vise i nista manje od toga. Jasno kao dan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top