Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Jel zna neko sta se desava sa Kecmanom? Trebalo u cetvrtak da bude sve ozvaniceno, danas vec subota, kraj dana, i nista zvanicno nije objavljeno... :confused
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@ Zenevac
Nemanja Matović se na žalost razboelo, i zato je prestao da igra košarku.
Inače je bio veliki talenat, i grobar je pravi. Velika šteta za njega.
Kecman bi trebao da potpiše kada se vrati s odmora. Trebalo bi da je sve dogovoreno.
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Kao i svim drugim navijačima na belome svetu, i nama su potrebne figure za koje ćemo se vezivati, koje stoje kao spona između iracionalnog (ljubavi prema klubu kao neopipljivom entitetu) i racionalnog (vezivanja za određenu ličnost i njen karakter). Mi takve u crno-belom imamo i bez Aleksa.

Neka mu je sa srećom. Idemo dalje!

:napred Partizan
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Koju sam ja to tezu zamenio pa da bude neke zamene teza? Ja sam samo rekao da me oni uopste ne zanimaju kad odu iz Partizana i to je to. A to da im je Partizan dao sto niko drugi nije mogao se dokazuje iz godine u godine kada ti sto banu kod nas na godinu dana vise nigde ne odigraju pristojno. Naravno da je i Partizan od njih imao koristi, ali je Partizan bio institucija u kosarci i pre i posle njih...a ovi igraci su mahom, priznaces, bili niko i nista.
Uopste ne vidim zasto bi mene Maric interesovao kad ode iz Partizana ili zasto bi me uopste zanimale njegove moralne vrednosti pa da ih kao ja komentarisem. Covek je bio kod nas, uzeo pare, odigrao dobro, uzece sad i jos vece i aj cao.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Ode Aleks...:roll: Hvala ti brate za sve. Jeb'o nas Katic...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
Marić definitivno u Panatinaikosu!

V. P.

ČAROBNA priča u zemlji svog porekla završena je za Aleksa Marića. Partizan je prihvatio ponudu Panatinaikosa za australijskog centra srpskih korena, koji je došao među crno-bele kao promašena investicija španske Granade i preko noći postao najtraženiji gorostas u evropskoj košarci.
- Na našu veliku žalost, Marić neće igrati u Partizanu naredne sezone - kaže Dragan Todorić, sportski direktor crno-belih. - Vagajući ponudu Panatinaikosa, finansijsku situaciju u klubu i želju igrača da ove godine promeni sredinu, odlučili smo da ga pustimo.
Marić bi trebalo da potpiše dvogodišnji ugovor sa timom „zelenih“, u kojem će zameniti Nikolu Pekovića, budućeg centra Minesote.
- Svestan sam koliko će biti teško zameniti igrača kao što je Peković, ali znam da je to idealno mesto za nastavak moje karijere - rekao je Marić grčkim medijima. - Željko Obradović je deset godina u Grčkoj, Evroligu je osvojio četiri ili pet puta, prvenstvo desetak puta... Neka mi oprosti ako sam neku cifru pogrešio, ali teško je zapamtiti sve njegove trofeje. Željko je evropski Fil Džekson i biće mi čast da radim sa njim.
Priznao je i da je imao ponudu najvećeg rivala Olimpijakosa.
- Razgovarao sam sa Olimpijakosom, ali sam sve prepustio menadžeru koji bira šta je najbolje za mene.
U Atinu nosi dva nezaboravna sećanja...
- Uvek ću pamtiti navijače Partizana i onaj koš Čildresa u polufinalu fajnal-fora Evrolige protiv Olimpijakosa. Našao se na pravom mestu u pravo vreme...

POTRAGA ZA TROJICOM IGRAČA
POSLE odlaska Aleksa Marića, Partizanu su potrebna trojica igrača kako bi kompletirao ekipu za predstojeću sezonu.
Osim zamene za australijskog Srbina na poziciji klasične „petice“, crno-beli će angažovati krilnog centra i plejmejkera, koji će u timu preuzeti prošlosezonske uloge Lorensa Robertsa i Boa Mekejleba.

Novosti online
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
To je sve zbog katica znao sam da ce aleks otici cim je dosao Katic :angry
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ko ode iz Partizana, a ne igra za nasu reprezentaciju ne zanima me vise ni najmanje. Nemamo mi vala ni bilo kakvog razloga da budemo zahvalni igracima koji kod nas ostanu godinu dana...Dosli tu, borili se za SEBE i to ce lepo da unovce...Partizan im je dao ono sto niko drugo nije mogao.

Potpisujem...Mi da smo im zahvalni sto se kod nas afirmisu....:banghead
I kakve veze ima dolazak Katica sa Maricevim odlaskom?
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Ma jebem ti i Panatinaikos ,pa oni bre svake godine nam uzmu najbolje igrace!!!E jebem ti zivot da ti jebem,kad god mi naparavimo ekipu za evropska dela,odma se tu nadje panatinaikos koji ce da pokupi sve nase najbolje igrace:banghead,a na kraju opet izgubi od nas,picka im materina
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@CrazySerb
treba li i Danilovica da oteramo, i on se afirmisao "kod nas" i uzeo zesce dobru kintu, sta vise postao svetski poznat i drzak da zakuca jednog od najboljih svetkih centara u istoriji.
mozda da Divcu zabranimo ulazak u klub, a Paspalju da zabranimo i da nas komentarise na TV-u. svasta
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Zenevac,ne stoji ti poredjenje...kako mozes Danilovica da poredis sa Maricem...? Saša je legenda,dok je Maric daleko od toga!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ma jebem ti i Panatinaikos ,pa oni bre svake godine nam uzmu najbolje igrace!!!E jebem ti zivot da ti jebem,kad god mi naparavimo ekipu za evropska dela,odma se tu nadje panatinaikos koji ce da pokupi sve nase najbolje igrace:banghead,a na kraju opet izgubi od nas,picka im materina

Sta ima da pljujemo po njima, sami smo krivi. Postoji rijec NE! Mogli su ovaj put da iskuliraju pao-a, da ih odbiju, ili milion ili nista od Marica, barem to su mogli, ako nista drugo.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Koja je razlika Pao,Real ili neko treći.Čemu toliko dizanje prašine pa svake sezone je isto samo su drugi igrači u pitanju ove Bo,Roberts,Marić,Slavko a prošle TNT,Lazme,Borovnjak itd.To je tako kod nas na takav način živimo i poslujemo i kraj.Zato :ziveli i :napred Partizan
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Borovnjak je otišao još pre, a ionako nije nešto igrao kod nas.
 

Guardian_angel

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
30
Reaction score
4
Локација
BiH
Ja jednostavno ne vidim toliku polemiku oko odlaska,otisao Maric,pa sta.Odlazili su i drugi,pa ih prebolismo,tako cemo i Marica.
Neko ima rad,red i disciplinu (nas tzv "sistem") a neko novac,pa se mi za male pare dobro oznojimo da bi postigli nesto,a oni sa svojim budzetom samo biraju najbolje.
Nijedan odlazak ne treba da nas plasi,sem odlazak Duleta,ali ni njegov, ako taj sistem opstane bez te karike. Doci ce neko novi umjesto Boa,Marica,neko sasvim anoniman pa ce on biti ovde tema za 12 mjeseci...
Pozdrav!

PS Mislim da bi trebalo da smo ponosni sto klubovi poput Reala,Pao,Barce,Efesa traze iskljucivo nase igrace,znaci da nas rad vrijedi,onda kad ih ne budu trazili i kupovali treba da se zapitamo na cemu smo
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Pa razlika je u tome što su Tepić, Tripković i Novica igrali više sezona kod nas a ne samo jednu, To što su otišli zajedno u istom roku je slučajnost. Takođe su otišli po isteku ugovora ili u zadnjoj godini kad za njih mogu sa se uzmu neke pare
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.603
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Šta vredi što su igrali više sezona kad su otišli zajedno kao i ovi sad,Partizan svake sezone ostane bez 3-4 igrača na kojima se bazirala igra.I tako svake godine ajd jovo nanovo.Nije ni meni svejedno ali izgleda da tako mora biti.Šta nam preostaje nego:napred Partizan
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ништа,живот тече даље,а ми на жалост морамо да правимо екипу изнова као и свих ових година.Марићу све најбоље у Панатинаикосу,хвала му за све игре код нас,а нарочито за игру живота против Ефеса.Оно је било врхунски и ко зна какав би био до краја сезоне да не беше оног циганског говечета из ритаса.Мислим да би се он чак придружио Николи Пековићу преко баре већ ове године да није било те повреде.
Што неко рече на овом форуму,необично сам миран када је К.К.Партизан у питању.Биће то добро и ове,а и наредних година.
Има један тим,цео сам живот с њим....
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ali kad se setim kako su iz uprave najavljivali tamo negde u martu/aprilu kako je finansijska situacija bolja i kako vise necemo biti u situaciji da nam odlazi po pola tima...Ne znam da li da placem ili da se smejem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top