Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
tržište je ove godine jako bogato i upravo zato ne sme biti nijedne greške kad su transferi u pitanju.ovo može biti prelomna godina za naš KK,sad je krizni period i ako njega uspešno prebrodimo na konju smo.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
CSKA - ponuda koja se ne odbija?

24. jun 2010. | 15:21 | Izvor: Sportske.net, Večernje Novosti


Vujošević će, ako prihvati ponudu "armejaca" dobiti više od milion evra po sezoni. Više od novca zagrejan za osvajanje evropskog trona.
dule-i-pera-212230020100321154143.jpg
Ruska delegacija je boravila u Beogradu, izgleda da su izneli jako primamljivu ponudu i sada čekaju odgovor trofejnog trenera.


Neke ranije ponude je Vujošević odbijao, isticao da novac nije u prvom planu, i da jedino može da napusti Partizan u slučaju "ponude koja se ne odbija". Ona uz finansijski momenat podrazumeva i stvaranje ekipe sposobne da osvoji evropsku krunu.

CSKA je baš takav tim, smanjili su budžet prošle godine, ali i dalje imaju odličan tim koji bi mogao da bude pojačan, po Vujoševićevoj želji.

Trener Partizana bi potpisao trogodišnji ugovor vredan oko četiri miliona evra.

Već su krenule spekulacije oko toga ko bi mogao da zameni Vujoševića, čaršija je kandidovala Sašu Đorđevića, ali, kako se saznaje, takve priče nemaju realnu podlogu.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
ova godina je veoma bitna....zbog EUROLEAGUE, jer koliko znam vise nismo povlasteni. Sad moramo da osvojimo prvenstvo ove godine. Tezak udarac smo dobili odlaskom Duleta...od kog se sto pre moramo oporaviti.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Jebem ti zivot!
Sve sam ih preboleo .... i Tripkovica i Tepica i Novicu i Drobnjaka i Kostu i Ostojica i Milojevica i Vujanica i sve ostale nase momke ali duleta ne mogu zivota mi ne mogu :(
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Ако је истина Дуле хвала ти до неба за све и много среће у наставку каријере! Помало са неверицом читам овев вести, али шта да се ради јер сам знао да ће и то једном да се деси, мада нисам очекивао да ће баш овако "с` неба па у ребра".

Хе хе, од наредне сезоне ће бити "пустио Дуле" :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Polako da sacekamo rasplet. Ako Dule ode, sve najbolje Duletu u novom klubu, a nama ostaje malo panike na pocetku dok ne shvatimo da ce Partizan idalje postojati. Sigurno da bi najbolje resenje bio Vlada Jovanovic.
Glupo je reci da smo dobili tezak udarac, jednostavno Dule jeste tvorac naseg sistema, jeste i personifikacija tog sistema, ali nije sistem. Vlada Jovanovic ce jako dobro nastaviti taj sistem ...
 
Последња измена:

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Pa sranje ako ode i Maric s njim!:banghead
Epa Dule sve najbolje u novom klubu,pa da sa cska doguras do polufinala evrolige,a onda ispadnes od Partizana:D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Glupo je reci da smo dobili tezak udarac, jednostavno Dule jeste tvorac naseg sistema, jeste i personifikacija tog sistema, ali nije sistem. Vlada Jovanovic ce jako dobro nastaviti taj sistem ...

Veoma tezak udarac pogotovo ako je istana i za Marica. A sto se tice tog famoznog sistema o kome se prica,jeste Dule je tvorac i nije sistem,ALI pitanje je kako ce bilo ko, ko ga nasledi UKLOPITI U SVE TO... Jer je samo dule imao viziju toga, i pitanje je dal neko to moze tako da vidi kao on...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Neverica... DULE LEGENDO srecno i da nam se sto pre vratis
http://www.youtube.com/watch?v=j2dqdu62orQ

Pitao sam dragog Boga da li navija za koga,tad andjeli mi kazase u stihu,gore na onom svetu,u svom kabinetu on na zidu drzi Duletovu sliku.Pricase mi mnogi ljudi o coveku cudne cudi neki rekose mi ne postoji bolji,saznao sam istog dana da je vodja Partizana .Kazu da je cudotvorac,da mu nije vazan novac,da je njegov zivot crno bela boja.armija s juga bi za njega ako kaze da mu treba dala krvi i oba oka svoja...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Sad ce Baki Bajroza da napise saopstenje za javnost :buhaha .
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Без обзира на то колико су ми драги играчи, боље бих поднео да оду свих 12 него да оде Дуле. Не желим да верујем да одлази...

Није ми јасно - зашто би ЦСКА мењао Пашутина? Млад тренер, Рус, доказао се већ у првој сезони пласманом на Ф4 и домаћом титулом (додуше, ЦСКА је ионако сваке године осваја), са много слабијим саставом од прошлогодишњег који је предводио Месина. Нема никакве логике у томе да ЦСКА отпусти Пашутина...

Најбогатији европски кошаркашки клубови су Панатинаикос, Олимпијакос, Макаби, Ефес, Барселона, Реал и ЦСКА. Колико ми је познато, од наведених само Олимпијакос и Ефес имају за сада слободно место тренера, а сви остали имају или врхунске стручњаке на свом челу или млада тренере из своје земље. Стварно, никад не бих рекао да ће Дуле да оде у овом тренутку - ми смо на корак од стварања тима који може да освоји Евролигу, а Дуле и нема где да оде ове сезоне...

Не желим да верујем...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ако је ово оно што смо чекали да се деси када се финансијски стабилизујемо, онда боље да и нисмо добили те паре. Мени никако није јасно да сада када имамо паре ово се дешава. Па био сам сигуран да ове године нападамо титулу, кад оно прц! И сигуран сам да Вијошевић нигдје неће имати резултате које је имао овде. Ја сам сигуран да ће он брзо да се растане од Московљана!
 

Baki Bajroza

Guest
Nisam hteo da pisem dok mi neko iz kluba ne potvrdi ovo,medjutim mogu vam reci da su svi cekali Duletovu odluku i da niko nije smeo da pisne nista o tome juce i danas dok Dule ili Danilo nesto javno ne kazu povodom toga-tacnije usrali su se k'o grlice...
Sinoc sam se zajebao sto sam organizovao gledanje onih nasih(bolje da ne kazem koga)za drustvo kod mene i ne odem da jedem,pijem i slavim i saznam na licu mesta sve a ne ovako da se mucim i razmisljam,cekam da mi neko nesto javi ili posalje sms...Mada koliko vidim i cujem nekima se svidela ta nova lokacija ali ipak je restoran tradicija a i tesko da je atmosfera mogla da bude kao proslih godina godina,i pored bolje fin. sitvacije i Final Four-a jer i pored tih par vidjenijih sto ste videli(Rublev,Je-Ne-A) sigurno da nije bila cela prva ekipa kao prosle godine i ono pevanje Cegija sa Michkom himne i Dijari pa Duletovo ominjeno jer mi smo stoka sa tribine Juzne...-neverujem da je to to i zbog toga i zbog Duleta...Ali dobro to je sad najmanje bitno,vidim da je i raspolozenje bilo razlicito kod vecine na proslavi,bio sam u kontaktu sa par ljudi sinoc ne bi li saznao nesto i neki su bili opusteno sve je cool nema nista od toga,ili ma jok bre sve je superiska(neko sa foruma),dok su neki bili nista neznam ali ne sluti na dobro...

To sto sam saznao je da je u pitanju ponuda od 1.5milona po sezoni,znaci malo veca nego sto se pominje...Da je dule nacelno prihvatio a da li je potpisao sinoc ili danas ili ce tek to verovatno zna samo par ljudi a uskoro cemo svi saznati...
Ovo za Marica ima istine da ga zele u paketu ali proverio sam na vise strana i nije info iz kluba da je postignut dogovor i za njega nego vest koja cirkuklise medju kuolarima...Jedino mi nije jasni tu sto se ne odradi i ova predstojeca sezona sa njim i potom kao sto je i planirano proda na kraju sledece(ostaje mu jos godinu dana ugovora) i uzme ta planira kinta za obestecenje tad...
Sinoc sam bio u smoru zescem ali danas sam srecan zbog Duleta i ako ode ide na pravo mesto,ko je bio tamo zna i zasto...
To su ozbiljne pare za trenutno stanje u Kosarci a i uopste-Zasluzio je...U pitanju je skoro sedam puta veca zarada nego kod nas i svakako da resava egzistenciju sa tim trogodisnjim ugovorom...
Duda Ivkovic kad je mogao da bira gde ce i kad ga je trazilo pola Evrope nije odbio ponudu Cska,isto vazi i za Mesinu-oni se ne odbijaju...
Bolje da ode sad kad stojimo mnogo bolje finansiski i kad se ima okvirno dobar kostur tima za sledecu sezonu,a ne na kraju sledece kad budu odlazili sigurno Veseli,Maric,Kad Kecman bude imao 34godine kao i kapiten Pera itd...
Idi Dule zaduzio si nas i previse i napravio od Partizana opet Evropsku Instituciju a da niste dosli ti i Danilo od 2000.god do sad bili bi kao cigani pred gasenjem od raznih popovica,pavlovica,petrovica,pauka i blesica...
Kad te ovde ne cene i pljuju gori od tebe,podmecu,saplecu,borba sa svima njima neprestana,cak se u sezoni najsecih uspeha drzli na tebe i oni koji su te najvise voleli jer nisi pored svega sto moras da radis u klubu ucestvovao u raspodeli karata...Idi tamo gde treba da radis samo svoj posao a ne sve poslove u klubu...
Idi iz drzave koja krece da pomaze na kasikicu svom najboljem brendu posle cele decenije jer je vode nesposobni,iz drzave koja ne prepoznaje prave vrednosti nego propagira farmu i ostala sranja da unapredi vec postojeci sistem vrednosti...
Poceo sam da navijam i zelim da ode zbog svega a mi da se okrenemo realnosti i pravljenju nekog perspektivnog tima uz par iskusnijih,a Vladi puta podrska ako bude prvo resenje jer je pokazao da ima i stofa i slifa,a opcija sa Djordjevicem nije iskljucena ali kako bi to izgledalo imajuci u vidu period kada su igrali zajedno Sale i Sasa i ko bi tu trpeo neki autoritet bas i ne znam,da ne nagadjamo sad...

Edit: http://www.championat.ru/basketball/news-528452.html
 
Последња измена од уредника:

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Нажалост, дође и тај дан...

Дуле, ХВАЛА ти за све ове године које си провео у Партизану, на свим титулама, на конференцијама на којима никада ниси дао да неко вређа Партизан, хвала ти на свему. Велико ХВАЛА!!!

Јесте да бих сада требао да будем тужан што одлази, али нисам баш. Зато што знам да нас никада не би оставио на цедилу, не би отишао а да не зна ко ће да га наследи. Оставио је систем, који ће надам се функционисати и без њега оставио нам је и квалитетне играче, добићемо и халу, као и спонзоре (надам се).

Драго ми је што ће дебело да наплати за свој рад, нажалост то код нас није могао, и те паре што ће да заради су сића у односу на оно колико вреди.

Дуле, КРАЉУ, пуно здравља и среће, прво у животу а онда и у даљој каријери, да освојиш Евролигу (прво са ЦСКА па са нама), да нам се вратиш још искуснији и још бољи! Ми ћемо увек бити ту, чекаћемо те!!!!

Дуле Вујошевић ша ла ла ла, Дуле Вујошевић ша ла ла ла ла ла...

Ех кад би се сада изгладили односи између управе и навијача, ми једноставно морамо да будемо уз клуб и играче, ако желимо да идаље будемо оно што јесмо, не смемо да дозволимо да нас ово дестабилизује.

Људи из управе (сви ви који сте криви за ово са картама) ПАМЕТ У ГЛАВУ, нађите решење за овај проблем!

ВУЈОШЕВИЋ ДУЛЕ !!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ako vec negde mora da ide...Neka to bude CSKa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top