Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana
Ја бих само једно да кажем.Да бог да умро ако једном од сада опсујем Рашића,после овога вечерас...
 

grobarstvo

Guest
Moj utisak je da je kod Duleta Raske igrao pod velikim pritskom.To se vidi sad na sp,gde ima punu podrsku i punu slobodu kod Dude.Naravno ,to je moj utisak.Tako mi deluje.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Nije jos kasno da prodamo Klobucara :buhaha

Stvarno bih volio da Aca ostane, mislim da nam nije pokazao sve sto moze i da bi ove sezone eksplodirao,ali jasno je da od toga nema nista.
Na spoljnim pozicijama smo potpuno popunjeni, ocigledno je da su u klubu pravili tim bez Rasica...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Raške čovek sa jednim izrazom lica :D
Ne možeš ga videti da se nešto smeje, nervira... Samo kad ga zveknu nekad zine i to je to. Reklo bi se čovek bez emocija.
 

grobarstvo

Guest
Tacno je da su svi bili pod pritiskom ,ali nekako mi deluje da je Raske najteze podnosio taj pritisak.On je suter i svaki njegov promasaj je bilo bljuvanje vatre sa klupe.Neko to lakse nosi na ledjima,neko teze.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Izgleda kao da je zaboravljeno da Rasic nije igrao samo kod Duleta, a po statistickim parametrima izgleda da je i "tamo" bio pod pritiskom:) Kod nas je dobro odigrao svaku desetu utakmicu i ja ne mogu da prezalim zivce koje mi je on svojim predstavama "pojeo". Sto se mene licno tice, u Partizanu je pokazao toliko da bi mogao samo da sjedi na klupi. A dati 250000 igracu sa klupe mozda nije mnogo Realu, ali nama definitivno jeste.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
753
Reaction score
255
Klobucar je odlican igrac i jedno od najvecih nasih pojacanja u poslednje vreme...... Ne obracajte paznju na statistiku po njoj je na primer Pera Bozic nas najgori igrac vec 6 godina, a svi znamo da su stvari mnogo drugacije.......
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Nas potencijalno pojacanje, Vladimir Dragicevic, najefikasniji sa 20 poena u pobedi CG nad Izraelom, koja im je donela EP 2011. Decko kida, i daj Boze da dodje, da ga puste ovi iz Buducnosti. Ko god da dodje, siguran sam da ce biti zmija, ali ja sam se bas "zaljubio" u ovog momka, jos ovo sve postize kod naseg Duleta...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма који Драгичевић да смо га хтели довели би још пре месец дана. Просек играча,лако му је да игра поред Пековића онај загради 3 играча пре тога ....

Нама је потребна звер на -4- типа Хејслип или слично.Бољи да је од Робертса да кида у одбрани да је у нападу ефикасан , значи носилац игре мора да буде ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Danas je Dule dosao u klub. i Misa je imao svojih 5 minuta: Dule ostani!!!
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Rasic i trecu utakmicu sjajan...Manje poena ali nije ni sutirao nego 3x, od toga 2x za 3 i oba suta je realizovao...Uz 6 poena, imao i 8 asistencija i 2 skoka...
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ма који Драгичевић да смо га хтели довели би још пре месец дана. Просек играча,лако му је да игра поред Пековића онај загради 3 играча пре тога ....

Нама је потребна звер на -4- типа Хејслип или слично.Бољи да је од Робертса да кида у одбрани да је у нападу ефикасан , значи носилац игре мора да буде ...

Munjo, preduhitrio si me. A za opis cetvorke :respect i iz tvojih usta u Tosine usi.
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Takodje nisam za Dragicevica jer sam ga pratio dugo u Buducnosti ,covjek je prosjek ,sto se nije iskazivao u Buducnosti nego sad pored Pekovica na kojeg idu po 3 protivnicka igraca
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Gledao sam malo danas slo-hr i bilo je gusto i u tim momentima kad se lomio rezultat nisam ni jednom ni vidio ni cuo da se spominje Klobucar imamo dosta mladih igraca u timu Raske je medju otpisanim kao ne vrijedi da mu damo ove sezone te pare koje mu po ugovoru sleduju samo bih pitao brojne strucnjake ovdje kad dodju jake utakmice i kad se bude odlucivao pobjednik jeli to ocekuju od klinaca koji su imali najjace utakmice na NBA live ili nekoj drugoj igrici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top