Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Spenser prešao u neki Ukrainski klub tako da od njega i zvanično nema ništa.Jedno ime manje...
Toša je pomenuo dvatesetak igrača na pleju koji su im ponuđeni,a zna li neko koliko imamo opcija na 4.Tj da li imamo ikoga sem Ercega da konkuriše za pojačanje.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Rekao je covjek da je Erceg prvi pik,daj boze da dodje, samo ne znam kakve su sanse da se eventualno sastanemo sa olimpijakosom u top16,ne znam po kojem se sistemu ukrstaju grupe da to ne bude neka komplikacija jer zasto bi u tom slucaju pojacavali rivala,jedna lopta prosle sezone i bili bi smo u finalu a oni razigravali za trece mjesto.

Dvadeset bekova :banghead valjda ce "neku mladu" da izaberu do pocetka sledece sezone.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
ako Erceg ne dodje najebali smo jer ne moze se dovesti neki drugi domaci igrac a da je kvaliteta za Partizan sto na 4 sto na 1 poziciji
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
@ Ensalved

I kod zrijeba postoje neka pravila a to ne mjenja cinjenicu da se eventualno mozemo sastati sa njima i da to moze biti prepreka oko njegovog dovodjenja.

A i ne znam da smo nesto u nekim odnosima sa ciganikosom da je rijec o panatanaikosu imao bi vise optimizma.
Ko zna mozda stigne Jaskevicijus :D
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
zreb za TOP16 fazu prethodnih godina je bio poludirigovan, tako da se i pre izvlacenja grupa maltene znalo sa kim mozemo igrati, a sa kim ne mozemo! sto se tice Ercega, jako bih voleo, kao i vecina vas, da dodje u Partizan jer bi bio kapitalno pojacanje za narednu sezonu i mislim da bi eksplodirao kod nas. jos pre 2 sezone je Vujosevic govorio kako bi voleo da ga ima u timu, doduse sada Dule nije tu, ali sve ostalo je isto.
nadam se da ce ga Duda ustupiti Partizanu, ako nista drugo moze vise da se dokaze kod nas i to ce svakako koristiti i Partizanu i srpskoj kosarci!
a i Erceg je u jednom intervjuu izjavio da navija za Partizan :)
znaci ostali su samo administrativni problemi :S
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Doslo vreme da se zatvara roster za novu sezonu. Dovodimo sjajnog pleja, koji se vec pominjao ovde, odusevljen sam sto smo uspeli da ga angazujemo.

Bravo, uprava! :clap:respect

Samim tim, posto stize amer na pleju (ime cete saznati uskoro, pominjan je ovde, ubica plej), Erceg je najverovatnij resenje na "cetvorci". Lili, kakav tim! :)
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ja bi da ga banujemo ... idem u grad sad .. pa necu moci da citam svaki dva min forume itd ...

od sad za ovakav tekst kleci na caurama!!!!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
mi sad treba svoja muda da pojedemo ovde!!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Kazem pominjan je ovde, ne smem da kazem, zbog mog izvora. Procesljajte predhodne stranice, pominjan je kao ozbiljno resenje, ne moze da se omasi! :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
То се ККП курчи мало ништа више. :D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Klanjam joj se za ovaj potez, a sto cekamo da pocne sezona, to nikad necu da prihvatim... Uvek mi kasnimo sa pojacnjima... Nebitno sad... Prtovociraj me, ne padam na to! :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Пре 2 дана си пљувао управу сад јој се клањаш :buhaha

A ne to su 2 razlicite licnosti koje zive u jednoj. Kad se pobedi/izgubi nevazna pripremna utakmica koju je videlo ukupno 7-8 ljudi, bez kompletne i tacne statistike to su izlivi srece/razocarenja na osnovu mrtve brojke na papiru. :wink:

Sa ovim bi imali dva levoruka igraca u postavi.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ovaj je neki opak razbijac,ne plasi se duela 1 na 1 sto mi se jako dopada,dobar u sutu za 3 poena,deli asistencije,po ovom klipu ni u odbrani nije los, jos samo da podpise i do jaja!
U svakom slucaju bolji od Popovica...

I jos jedna stvar koju sam primetio,i on i klobucar su levoruki,a protivnicke odbrane po pravilu imaju problem sa "levacima",tako da nam je to jos jedan + u napadu.

Mister MVP i ti si primetio da su obojica levoruki,2 min pre mene :)
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Mister MVP

Posle tvog smrdljivog komentara, nemam vise sta da trazim na ovom forumu. Dovidjenja svima! MVP, profesionalni provokator. Uzivaj, care!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top