Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Već vidim naše zahteve, ako može u 12 rata po 10,000 evra drugačije ne kupujemo! Majku vam jebem da vam majku jebem u pola pičke smradovi odvratni...

100% sam siguran da je tako nekako, da se ciganimo maksimalno al nije ni Ranko siso dedu svog...
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
I ostacemo bez napadaca...a i ovako ih nismo ni imali, izuzev Mitrovica...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Gresis Zorz, Stojic trazi ogroman procenat samo kada daje igraca dzabe.
Stojic im je ponudio (za Kojica pricam za Luku ne znam) ili 50 posto od sledece prodaje ili 150 000 i 30 posto od sledece, tako da je ispao krajnje korektan sto se Kojica tice, e sad sto mi cicijasimo...

Sta je bre korektno? 50% od sledece prodaje ili 150k+30% ? Znas li ti koliko je 30 a koliko 50% od miliona ili recimo 800k kada ga partizan proda dalje?Ovim visokim procentima on ustvari dobija duplo od onoga koliko igrac vredi...svaki procenat preko 10 pa i 15% je dranje
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Pa ne bi bilo dranja da imamo keš pare i kupimo koga god želimo.

Jbga drugačije se i ta druga strana cenka kad namiriše lovu odma, a ne ova naša politika na dođem ti.

Što se ove dvojice tiče i ne znam šta da mislim, ako dođu dobrodošli, ako ne, jbga.. nisu oni baš neki nadprosek pa da se to zagrize previše. Mi ovog proleća imamo samo prvenstvo, može to i bez njih.
Više bih voleo da nas iznenadi pred ponoć neko sposoban veznjak.
 

Grobar9

Banned
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
0
Kojic nam apsolutno nije potreban. Uvek pre treba dati sansu Scepovicu i Mitrovicu, posebno ovom drugom koji igra na isti nacin kao i spic Rada. Sto se Luke tice, ako smo vec doveli Silvu, onda bi to bilo gomilanje igraca na jednoj pozociji (Silva, Knezevic, Markovic).
I jos nesto, ako ste juce bili u panici da ce Markovic otici iz kluba, a da ovu dvojicu dovode kako bi zavarali navijace, sada mozete da odahnete, jer Markovic ostaje (vasom logikom gledano)..
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Kakav Kojić kakva čuda po mi tražimo napadača koji će biti prva ili druga opcija naredne godine pošto barem jedan od dvojice napadača koje trenutno imamo sugurno odlazi u junu pa S. Šćepović je Ronaldo za Kojića. Mene je ovo vest o njivovom nedolasku obradovala samo ne znam o čijem nedolasku više da li o Lukinom ili o Kojićevom. Ranko izdrži
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja se vama ljudi divim.
Još imate volje da pišete o propalom klubu i to o prelaznom roku,ko će doći.
I šta na kraju ćemo da slavimo titulu (ako je po naređenju države ne predamo,a to je već nepoznanica) i sve u krug.
A klub u dugovima do guše,sve smo bliže ciganki,para nema pa nas svi deru za kombinacije.
Samo nas neće imati ko da spašava.
Neobraćajte pažnju na moj post,samo nastavite pisanija,Stojić,Kojić.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A sta treba da navijamo protiv Partizana zbog par majmuna u upravi?
Sta je bre korektno? 50% od sledece prodaje ili 150k+30% ? Znas li ti koliko je 30 a koliko 50% od miliona ili recimo 800k kada ga partizan proda dalje?Ovim visokim procentima on ustvari dobija duplo od onoga koliko igrac vredi...svaki procenat preko 10 pa i 15% je dranje
Pa kad dobijes igraca za dzabe logicno je da ti neko uzme pola od njegove prodaje, nije to prvi slucaj ni u Partizanu ni u svetu fudbala, on za tog Kojica moze da iscupa 300, 400 hiljada od nekih kineza lagano...
A i niko nas ne tera da kupujemo igraca od njega, eto i ja da sam na njegovom mestu radio bih isto, i ti, i bilo ko drugi.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ne znam sta vam je cudno u vezi Kojica i Luke....jednostavno je menadzer debelo platio medijima da ih stave u centru paznje i to je to....tipicna prica za ovaj deo sveta vec duze vremena....odavno se igrac ne vrednuje po svojim vec po kvalitetima menadzera....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ja se vama ljudi divim.
Još imate volje da pišete o propalom klubu i to o prelaznom roku,ko će doći.
I šta na kraju ćemo da slavimo titulu (ako je po naređenju države ne predamo,a to je već nepoznanica) i sve u krug.
A klub u dugovima do guše,sve smo bliže ciganki,para nema pa nas svi deru za kombinacije.
Samo nas neće imati ko da spašava.
Neobraćajte pažnju na moj post,samo nastavite pisanija,Stojić,Kojić.

Itekako imamo volju da pisemo jer nas to veoma interesuje . Interesuje nas veoma ko ce doci , a bogami i ko ce otici jer je to direktno povezano sa nasim sansama da odbranimo titulu ponovo .
Titulu cemo itekako da slavimo , nezavisno od toga ko se nalazio u upravi .
A nas ostavi da uzivamo u ovom i ovakvom Partizanu :ziveli
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Kojic i Luka nece odbraniti Partizanovu titulu.
Kojic i Luka nisu igraci sa kojima mozemo u Evropu.
Kojic i Luka nisu igraci koji su bolji od ovih koje mi imamo u timu.
Kojic i Luka nisu pojacanja.
Kojic i Luka ne vrede 500 hiljada evra.
Kojic i Luka su opravdanje za nepostojeci prelazni rok za nesposobnog direktora i jos nesposobnijeg trenera.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
A ko to jeste pojacanje za nas ?
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
@ Vlad

Bojim se samo da vam djura opet ne priredi sprektakularnu proslavu nalik poslednjoj :D
Da ne bude totalni off, opet su ozbiljni ljudi koji inace rade u amaterskom fk djurgarden dokazali da nemaju pojma kuda udaraju. Sav ovaj cirkus sa stojicem to najbolje potvrdjuje. Gomilaju veznjake a u odbrani rupcaga koja ce biti jos uocljivija odlaskom Kamare.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ja сам својевремено због изражавања сумње у лик и дело Душка Вујошевића добијао добронамерне савете типа: не гледај КК ако ти се не свиђа то, то, то и то. Легитимно, мада и даље мислим луцкасто и детиње образложење, па сам заћутао и наставио да пратим клуб.
Али на форуму навијача написати пост поут горњег је већ напредни ниво омаловажавања, па апелујем на Пекарског или Загора (не сећам се ко је од ова два ветерана постовао) да понове образложење о навијачима, критизерима и неоствареним колумнистима.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
A ko to jeste pojacanje za nas ?

Ja glasam za Sabalalu i Mpelu. Evo, nas veliki strateg, Prezimljivac U Evropi, zna njihove kvalitete. Mogao bi da posalje Sportskog Direktora Petardinja da ih skautira. Samo mora da ga uputi da ne pogresi i skrene desno kod Albukerkija i ode u Kinu, umesto u Afriku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top