Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ja sam nekad pre dok je Boja imao onaj golgeterski post kod nas tvrdio da je on idealan za stopera. Visok, jak, dobro skace i jos crnac pa moze da prepada ljude. Vidi ti to, on dodje do odbrane :D pravi sam ferguson :buhaha
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Pa Kamara je Sijeraleonac a ovaj je Nigerijac... Kako ovaj moze da mu prevodi? :D
 

NINKE

Guest
Slavicu ako ne potpise ugovor. Bolje da ne dolazi. Nemam nista protiv njega kao coveka, naprotiv simpatican mi je, al se iskreno nadam da se nece vratiti u Partizan kao igrac. Imamo Klea, Bogunovica, Scepovica, nek igraju Scepa ili Bogun, ne treba nam Boya i ne treba da ga dovodimo.
 

Dane

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2010
Порука
13
Reaction score
0
@Rebellion
Pametno razmisljanje...:D
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
pa u jednoj i drugoj državi je službeni engleski jezik..(u kamerunu uz engleski je i francuski) :D
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Najzad stizemo do kraja prelaznog roka, koji je uspesan i kompletiran dolaskom Kamare i Boye...Surov je ovaj profesionalizam sto se tice B. Jovanovica, Boya ce se iskupiti za sve one promasaje u prvom mandatu bar se nadam.....:)
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Ja se najviše nadam moreiri.. ako s njim bude sve kako treba onda super i onda mogu da svarim boyu...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Jel ima kakve sanse da uz Boyu i Kamaru sutra stigne jos koji igrac ???
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
možda ali ne očekuj da će bit mlađi od 35 godina :D a i da je povređen nije isključeno ili suspendiran XD
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Dobrodoslica Boyi- ne mora se iskupiti za sve promasaje koje je imao u Partizanu moze za jedan mali broj-dakle neka da jedno dvadeset -dvadeset pet golova u sezoni i ja sam srecan :D jos jednom dobrodosao
 
Последња измена:

Гпб

Guest
^
Oво и мене занима? Да почнемо да слажемо утиске или нас очекује још један обрт у драми која се зове прелазни рок...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Opet dvostruki arsini! Kad se dovede pojacanje koje se pokaze dobro onda ga je Stanojevic doveo, kad se dovede lose pojacanje onda je Djuric. A garantujem da ce ako se Boya pokaze kao dobar biti pripisana zasluga Stanojevicu. Mozete naklapati koliko hocete, Stanojevic je trazio Boyu a ne Djuric iako je to jedan tim a ne rastimovan orkestar kako neki hoce da predstave.

Valjda odlucuju sva 3-ca.Bar se tako nadam.Ali se ipak zna ko ima zadnju rec.Direktor.posto mi direktora nemamo,onda koordinator.
I koja su se to pojacanja pokazala?Nas su u LS ugurali igraci iz prosle sezone,a ne pojacanja.Radisa-rupa,Stevanovic-isti ko stalno,Ilijev...Tu spisak zavrsava.Jedan potez-menjanje Bozovica za Radisu,pa trazenje novog golmana pokazuje koliko je Nadj vizionar.Bespotrebno glupiranje koje nam je donelo samo nervozu.
I na kraju,kao slag na torti-Boya???Ako je taj pojacanje-no comment.
PS Ono sam stvarno mislio ozbiljno.Djuric je pretsednik i ne moze da juri pojacanja.Za to je zaduzen Nadj.Nadj se na tom mestu i nije bas proslavio.Sem sto je doveo nase slobodne igrace koji su uglavnom grejali neke klupe,nije doveo bukvalno nijedno pojacanje.Nijedno.I cirkus sa golmanima ide njemu na dusu.Neka skace pred kamerama koliko mu je volja,ali da nije nasao nijednog igraca za 9 meseca-nije.A to mu je posao valjda.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
e zivote, zivote...
pa zasto bas taj Boya? provereni promasaj. Koliko smo patili zbog njegove realizacije onih godina? zar opet moramo da gledamo kako se promasuje ono sto se promasiti ne moze?
n iko me ne moze ubediti da je ovo stanojeviceva ideja. pre ce biti da je onaj sujetni cigan Bjeka odlucio svima da nam dokaze kako je on ipak bio u pravu u proceni boyinih kvaliteta a da mi svi sto ga ne podnosimo nemamo pojma.
zivi bili pa videli. nadam se da ce igrati samo lav kup utakmice i da necu morati da ga gledam na terenu i bezveze se nerviram.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
ne znam...ja se nadam da je odluku o boji doneo sale i da je on i samo on rekao da mu je boja potreban...ako je tako ja sam miran,ali ako su neki drugi ljudi tu imali glavnu rec to moze da bude problem. ja se nadam da je ovo prvo...:napred Partizan
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Turski velikan hoće štopera Partizana


Turski mediji najavljuju dolazak štopera Partizana u jedan od njihova dva najpopularnija kluba. Naime, Galatasaraj je zainteresovan za Marka Jovanovića. On je, navodno, večeras doputovao u Istanbul kako bi dogovorio svoje uslove vezane za transfer. Kako Turci pišu, spona između Partizana, Jovanovića i Galatasaraja je nekadašnji igrač ova dva kluba Dževad Prekazi.
Transfer Jovanovića koštaće Galatu 750.000 evra...



Turci dodaju da Jovanović ima 22 godine, da ga odlikuje čvrstina u duelu, da je tehnički dobro potkovan i da dres mlade reprezentacije Srbije oblačio 22 puta.
Sportal.rs

Ovo je smesno , mi za SICU od 750 000 evra da prodamo standardnog stopera zadnjeg dana prelaznog roka .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top