Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Dane

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2010
Порука
13
Reaction score
0
Mozda je boya bio poslednja opcija za dovodjenje,i zato ga i dovode zadnji dan prelaznog roka,jer nemaju drugog izbora za napadaca,koji nam je ocigledno potreban...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Sutra turaju potpis Kamara i Boja i tu je za nas kraj prelaznog roka. Kako smo se nadali tamo pocetkom juna, na kraju je ispalo fucking fenomenalno!
Odlicno!! To sam cekao. Zaista mii je laknulo. Jos jedan garagan bi me dotukao.Moze Bojanka,moze i dzankoza Rumunjesku, ali bi me ubilo u pojam da dovedemo jos nekog musavca.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Boja dobrodosao u klub i ovaj serijal neka ti bude bolji nego prosli. Iako ga nesto ne gotivim mnogo doveden je od strane naseg trenera u koga bar za sada nemam razloga da sumnjam. A i gledam na tu stvar sasvim logicno, barem ona meni tako izgleda. U pitanju je igrac koji je jak, cvrst u duelu i ima mozda i jos neke kvalitete ali aj da ga ne dizem sad u nebesa, neka ostane na ova samo dva kvaliteta. E, kad ta dva kvaliteta uporedim sa kvalitetima kojim raspolazu Mijic i Bogunovic jasno je da je Boja itekako pojacanje a i uostalom on ce biti igrac koji ce cekati svoju sansu sa klupe i mislim da ce je dobijati mozda i pre Scepovica( ako se Sale odluci da ga gura napred vise nego na desnoj strani).
Druga stvar je to sto od njega necemo moci da ocekujemo ekspresan doprinos ekipi i napretku igre kada je u pitanju liga sampiona, kao sto bi mozda i bio red i kako bi bilo da je doveden neki prekaljeni spic za koga bi izdvojili neke pare. No dobro, uprava i strucni stab su odlucili ovako i postujem njihovu odluku.

Da pozelim dobrodoslicu i Medu, i ocekujem od njega vrlo dobre partije i da nam bar on u znatnoj meri bude vazan sraf ekipe. Ocekujem od njega da se brzo izbori za mesto u timu, s obzirom na cinjenicu da je Smiljnic trenutno u prilicno losoj formi a ovaj je ipak igrao u kontinuitetu nekih 3,4 meseca.

Sto se tice Baneta Jovanovica, delim misljenje sa vecinom da je decko zasluzio da mu se da sansa jer je pokazao da ima potencijala, i pri tome je vrlo srcan i borben. Ipak uvek sam za to da se da sansa mladjim snagama u koje polazemo velike nade a kojima je dodatni plus to sto poticu iz nase skole fudbala. Dakle ako na pocetku sledece sezone budemo imali na toj poziciji Meda i Fejsu onda sam apsolutno za to da se da prilika i Brasancu jer se nadam i ocekujem mnogo od tog momka!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.880
Локација
Beograd
Vojine to za Jovanovica je demantovano tako da ne moras da brines, a za 750k im sada ne bih prodao ni stevanovica,pa u ligi sampiona smo :)
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ljudi, mi smo kao pojacanje za Ligu Sampiona doveli jednog Pjera boju koji da gol jednom do dva puta u polusezoni i to igrajuci u slabim ligama (igrao je i u francuskoj mada mu je tu prosek jos gori). Ako je istina da je Boju hteo Stanojevic, onda je ovo prvi put da se ne slazem sa njegovom odlukom...Ne bih voleo ovu cepanicu da vidim opet kod nas (molim moderatore da mi ne udare poene jer on jos nije igrac Partizana :) ).
 

stojke

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
53
Reaction score
0
umesto boje ja bi scepovica u teretanu mesec dana.. i da jede ko konj .. 3 leba na dan.. i ima da bude bolji od boje ..u izvrsavanju borilackih zadataka ..
ebem ti fudbal kad je posto dzudo
 

andertejker

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
57
Reaction score
4
Ni meni se ni malo ne svidja dovodjenje Boje, cak mislim da je katastrofalno. Mislim da smo za pare koje smo dobili morali da dovedemo nekog kvalitetnijeg.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Meni je ovo oko Boje smesno.Cuj poznaje teren ovo ono....Ispade Sale hteo iskljucivo Boju?

Znaci u ponudi izmedju Boje i Toresa ipak Boja jer poznaje jezik,klub,grad....smesno

Da su Djura i koordinator nasli iole ozbiljnog spica on bi i dosao a Boju bi svi zaboravili,sad ovako pricaju price hoce ga Sale ovo ono.

Da su doveli pravog igraca nebi pricali te price za malu decu,jebote vraca nam se Boja ovo je neki kosmar....
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Jos jedan garagan bi me dotukao.Moze Bojanka,moze i dzankoza Rumunjesku, ali bi me ubilo u pojam da dovedemo jos nekog musavca.

To bi verovatno vise dotuklo one sa druge strane.Ovaj prelaz od Rumuna(sa kojim Djura izgleda nije ni pregovarao) na Boju izgleda kao obicno glupiranje.Da palimo svece Kleu,za zdravlje i uspeh.Bez njega smo najebali.
PS Odlazak Dijare je mozda najbolji potez koji smo ucinili.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ima li jos ko sem MENE da podrzava dolazak Boye i da veruje da ce nam pomoci u nastavku sezone ??? :?

Vecina vas ce te ga uskoro dizati u Zvezde :wink:

1 . Nismo bili zadovoljni kad je dolazio Ilic Sasa ? Pricali smo " Svo postovanje njemu za dosada ucinjeno u nasem dres ali on je mnogo star , nije odigrao utakmicu 2 godine, nije to vise onaj stari igrac .... A sada ??? On je nas najbolji igrac , i svi ga hvale .

2. Ko je verovao da ce Diarra iz Slovenske lige postati nas najbitniji sraf u ekipi ? Da ce mo ga Prodati za velike pare ?

3. Vecina vas je bilo zadovoljno kad su na probu dolazili : Bates, Neziri , Rendulic , onaj mali Rus , onaj Vermezov iz Afrike ... Pricavsi da bi bilo sjajna pojacanja . Rendulic vam je bio iskusan, pouzdan stoper , koji je igrao u istoj toj Francuskoj ekipi a zavrsio je sada u Javoru, Bates koji je pre hrista igrao nasu ligu u Zelezniku i svi se secate tih utakmica a decko sad ima oko 30 god , Ovaj Rus je sjajan cim je bio u Fejnordu , Odita bi nam legao sjajno u spicu sa Kleom a i on zavrsi u Javoru ???

SVI ONI NISU ZADOVOLJILI STANOJEVICA , A VAS JESU , STO SE POKAZALO KAO PRAVA ODLUKA STANOJEVICA


NEGO LJUDI DAJTE PODRSKU BOYI , DECKO JE SADA NAS IGRAC I ZELIMO MU SVE NAJBOLJE , I DA NAM POMOGNE U NASTAVKU SEZONE :pfc: :D: :BB
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Znaci jos Kamara i Boya i to je to...odlicno...bas dobar prelazni rok iako je bio skroz neplanski uradjen...jedina mrlja je meni stojkovic ganci ali gledajuci sa strucne strane njegov dolazak je mnogo znacajan...dobar je golman tj. za nase ambicije i odlican...a mi navijaci cemo da guramo radisu da mu duva za vrat cisto da se ne opusti slucajno :D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Treba Boja dobro da zapne ako misli da mu zaboravimo sve one kikseve!!! I dalje mi nije jasno sta Stanoje vidi u njemu,mene sama njegova pojava nervira,a o fudbalskim kvalitetima da i ne pricam!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
Ako je ta bomba Boja onda nek mu e sa srecom povratak u Partizan i da nas cesce raduje golovima, ipak smatram da je nase najvece pojacanje Kamara koji protiv nas je igrao maestralno. Na zalost mi nismo tako mocan klub nemamo bogati predsednik da angazujemo igraca koga mi zelimo. Prosle su godine malo stariji forumasi sigurno pamte kakve su bombe prelaznog roka pucale u bivsoj drzavi sada sa dovodjenjem jeftinih i neporverenih stranaca to je vec proslost.Dobro je napokon zavrsava se i prelazni rok vreme je da se misli vec za naredne rivale u ligi sampiona!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top