Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Jeste, ja sam rekao... I tako nekako i kruze price, da ce to biti ti igraci. Za Lomica u ovom momentu imamo ponude kakve cemo tesko ikad vise dobiti, jer je imao izvanrednu sezonu. On je dosao kao slobodan igrac, a bice prodat, otprilike, za neka 2,5 - 3 miliona evra, sto je dobar posao. Slazem se, nemamo bas najbolju zamenu za njega, ali...
To ali je bas ovo sto ti kazes - jasno je receno da nam LS nije prioritet za jesen. I mislim da je postenije to reci nego loziti masu bez veze. I jasno je receno da se pravi tim koji ce igrati 2-3 godine zajedno. Da li sam srecan i zadovoljan sto je tako? Nikako! Ali, tako ce da bude i bolje se na vreme pomiriti sa tim i sniziti svoja ocekivanja nego se nervirati bezveze.

Sto se tice prvenstva, to ne verujem da ce nam visiti. U stvari, visilo nam je i ovo sa sve daleko najjacim timom u zemlji. I to iz razloga koji nisu imali veze s nama. Nama i da odu ova 4 nabrojana igraca, a ostanu Krle, Sale, Kleo, Neca, Davidov, uz par pojacanja, mi smo opet za 4 klase iznad svih ostalih.

Sto se tice polemike oko Race - ne znam da li se vi, koji pricate o 6-7 miliona, secate da Raca ni prosle ni ove sezone nije bio standardan u prvih 11. Prosle sezone su Zuka i Fejsa bili pre njega u vecem delu sezone, a ni ove nije bio uvek u 11 pored Fejse. Njemu je i ovih 3,5 miliona vise napravila reprezentacija, nego Partizan, uz svo postovanje i moje zaista visoko misljenje o Raci kao talentovanom igracu. Prema tome, ne budite nerealni.
Cerberuse ,ovo boldovano i jeste meni kost u grlu,sto ja ne znam u nasim uslovima sta znaci stvarati tim 2-3 godine,prosto nisam nacisto da li je to iskrena prica kao plod osmisljenog plana ili jos jedna finta Uprave na kakve su nas navikli ne samo oni nego i Bjekovic i kompanija, svojevremeno,iznudjen potez da nam zamazu oci i da opet kratkorocno zivotare i uzimaju pare po principu daj sta das.Ako je ovo drugo,to je presipanje iz supljeg u prazno,i znaci da cemo se jos dugo muciti i vrtiti u krug koji otprilike izgleda ovako:nema para-prodaju se igraci-pada kvalitet-nema rezultata,barem ne onih koji donose pare-pada vrijednost igraca na trzistu-opet se prodaju mladi igraci za sitne pare koje se brzo trose,sto nas vraca na pocetak-OPET nema para!I opet ringispil!

Za ovo za Racu se slazem,nerealan je onaj ko misli da decko koji je odigrao solidno jednu polusezonu,a u prvoj bio u sjenci Fejse,moze da se proda za preko 2-3 miliona evra.Jedino da je ultra-mega -giga-sega talenat,a Raca mada jeste potencijal to nije.Bez obzira na to za mene je prodaja dva igraca iz startne postave tragedija i uopste ne shvatam da ako vec ide Lomic i to za dobru kintu,zasto mora i Petrovic,necemo umrijeti od gladi kao ne prodamo u svakom prelaznom roku igrace za 5,6 miliona evra.Uz svo postovanje svih okolnosti,ove stvari mi ne idu u glavu..tako da prica da nema rasprodaje NIJE TACNA,jer ako idu cetvorica iz prve postave,to jeste rasprodaja.Ali,ajde da ne trcimo,da vidimo ko ce stvarno otici,ali ja nisam neki optimista sto se tice naseg tima za narednu sezonu.Meni ovo lici na "uzmi pare dosk se moze,za 2,3 godine ce privatizacija i ko ce se secati prica os stvaranju tima na duze staze".Nazalost ,mislim da je ovo jos jedno jebanje u zdrav mozak,nadam se da totalno grijesim.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Cerberuse ,ovo boldovano i jeste meni kost u grlu,sto ja ne znam u nasim uslovima sta znaci stvarati tim 2-3 godine,prosto nisam nacisto da li je to iskrena prica kao plod osmisljenog plana ili jos jedna finta Uprave na kakve su nas navikli ne samo oni nego i Bjekovic i kompanija, svojevremeno,iznudjen potez da nam zamazu oci i da opet kratkorocno zivotare i uzimaju pare po principu daj sta das.Ako je ovo drugo,to je presipanje iz supljeg u prazno,i znaci da cemo se jos dugo muciti i vrtiti u krug koji otprilike izgleda ovako:nema para-prodaju se igraci-pada kvalitet-nema rezultata,barem ne onih koji donose pare-pada vrijednost igraca na trzistu-opet se prodaju mladi igraci za sitne pare koje se brzo trose,sto nas vraca na pocetak-OPET nema para!I opet ringispil!

Slazem se, totalno. Nema nijednog razloga da im verujemo. A posle ove titule necu ni da im apriori ne verujem. Samo kazem, zarad naseg zdravlja smanjite u startu ocekivanja, pa i ako se razocaramo, bice manje razocaranje. Ako nas obraduju, bice i radost veca. Nista drugo.

Za drugi deo - znam da je to tesko shvatiti, ali klub nema dinara! Pogledajte ljudi sa foruma sta su poslednjih dana pisali, o dizanju kredita i sl, para prosto - nema.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Za Lomica u ovom momentu imamo ponude kakve cemo tesko ikad vise dobiti, jer je imao izvanrednu sezonu. On je dosao kao slobodan igrac, a bice prodat, otprilike, za neka 2,5 - 3 miliona evra, sto je dobar posao.

Aко је ово тачно,ако за Ломића имамо такве понуде,ја бих га пустио без размишљања. Али без и једне секунде размишљања.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
što se tiče odlaska lomića tu je situacija jako komplikovana.sa jedne strane imamo dobru finansijsku ponudu,ali sa druge strane bi ti mogao da se javi određeni problem.mi kuburimo sa desnim bekom i ako nam sledeće godine prva opcija na toj strani bude siniša stevanović onda nam je lomić neophodan!drugo i da dođe do promena na bokovima a i u sredini odbrane biće jako teško da se odbrana uigra do početka kvalifikacija
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako je ponuda za Lomica ta koja se pominje,pa to je sjajno!Nema lepshih para,doshao za free i posle sezone dobijemo 2-3 miliona.Mora se priznati da je to dobar posao.Jeste Marko imao dobru sezonu ali pitanje je da li ce ikada ovako odigrati a samim tim i da li ce mu cena (vrednost) biti ovolika.Prvi put je prodat za 1,5 miliona a sad mozda duplo vishe.Lepo mi sve ukupno zaradishmo na Lomicu.Naravno,transfer tek treba da se realizuje...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Petrović skup za Sporting

V. TOMKOVIĆ, 19.05.2010 20:50:44 Ocena: -.-- (Glasova: 0)
Komentara: 0
sp-petrovic.jpg

“LAVOVI” su došli po plen u Beograd, ali zasada su ostali praznih šaka. Delegacija Sportinga iz Lisabona je bila u Humskoj 1 da pregovara sa čelnicima Partizana oko kupovine Radosava Petrovića, međutim, zapelo je oko isplate i ceo posao je zasada stopiran.
Portugalci su bili rešeni da se ne vraćaju kućama bez srpskog reprezentativca, ali ni crno-beli nisu bili ništa manje rešeni da održe svoje uslove prodaje (tri i po miliona evra). Ekspedicija iz Lisabona se vratila, ali je poručila da se ne predaje. Međutim, moraće da požure, jer do kraja nedelje u Partizan bi trebalo da stigne (najavljena je) još jedna odlična ponuda za Petrovića.
- Veliko je interesovanje za našeg reprezentativca, očekujemo još ponuda, pa ako neka bude prava... - ne
brine predsednik Partizana Dragan Đurić zbog neuspele prve runde pregovora sa Sportingom.
Menadžer Jovica Radonjić, koji zastupa interese reprezentativca Radosava Petrovića, samo je potvrdio da je posao u “minus fazi”, da nije blizu dogovora.
- Naša želja je bila da probamo da transfer Petrovića završimo pre polaska na Mundijal, da bi on u Južnoj Africi bio mirne glave. Ponuda Sportinga nije jedina, imamo još dve jako dobre - rekao je Radonjić.
Nije tajna da je jedna od njih od holandskog PSV Ajndhovena, dok je druga, navodno, iz Španije, odakle je i zimus bilo interesovanja za Petrovića, od Santandera, Valensije i Sevilje. Poznato je da je u igri i francuski PSŽ. Ali i tu postoji mimoilaženje u ceni, pošto Portugalci barataju sumom od tri, a Francuzi od dva i po miliona evra, dok Partizan zasada drži fiksnih tri i po.
Primer Radosava Petrovića je model o kojem čelnici crno-belih govore kao o idealnom scenariju za buduće poslovanje kluba. Mladi fudbaler je doveden za neveliki novac, skauti su u njemu prepoznali veliki talenat, a posle dve godine u Humskoj 1, biće prodat za tri, tri i po miliona evra.

ODLUKA NA MOREIRI
PRE nego što je krenuo na put kući, Almami Moreira je obavio najavljeni razgovor sa upravom Partizana. Čelnici crno-belih su objasnili iskusnom vezisti kakva je finansijska situacija u klubu i da svi ugovori koji premašuju sumu od 200.000 evra godišnje moraju da budu redukovani. Portugalcu je predočeno da je dobrodošao da ostane u Humskoj 1, ali uz smanjenu zaradu. Međutim, ukoliko su mu neke druge opcije primamljivije, Partizan mu neće praviti problem da promeni sredinu. Moreira je zatražio “tajm-aut”, pa će odgovoriti na ponudu kada se završi odmor.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Ako je ponuda za Lomica 3 milke onda ne treba da razmisljamo.Jel je Lovre od leta slobodan igrac?Bio bi nam ekstra pojacanje.Mada neznam koliko je realno,zbog plate.
A sta hoce Sporting?Za 2 miliona?E pa nece moci!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Drugari, molim vas da zapamtite ovo što se sad desilo s Raćom, kako ga je Blic već prodao, ovde se digla uzbuna što smo ga prodali jeftino, oni koji su ga prodali za dva ipo miliona su .. da ne ponavljam šta sve, a od transfera ništa.

Zapamtite, i setite se s vremena na vreme. Biće ovoga još puno puta do jeseni, čuvajte živce i pljuvačku :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne znam shta me je vishe obradovalo,ovo za Racu ili za Doktora!Ako se Sporting ponovo javi i ponudi 3,5 miliona,Djurice budi car i digni cenu na 4,5!A ovo za prodaju pre prvenstva da bi Raca tamo bio "hladne glave" je totalna glupost!Pare su ochigledno potrebne radi nekog znachajnog transfera.Normalno,ne da sve pare odu na to jedno pojachanje vec za brzo formiranje tima.Valjda je to tih 20 dana koje je Djuric pominjao.

A ovaj "time-out" MO-a me posebno raduje.Da mu je to smanjenje ispod chasti garant bi istog momenta odjebao tu "ponudu"!Obozavam MO-a ali moramo svi biti realni i reci da je on ipak u godinama i forma mu polako pada.Ne kazem,mozda ga Stanojevic ponovo dovede na zeljeni nivo.
Ostalo je da se MO izjasni i ne bi me chudilo da sednu za isti sto josh koji put.Ne znam da li ste primetili pozdrav Doktora i Djurica na dodeli pehara...Po tome mi ne deluje da Djuric zeli da ga se odrekne.Normano,moze da se pretvara nash predsednik ali ja jednostavno nisam stekao takav utisak.

Posle ove vesti nekako opet imam vere u ovaj prelazni rok.Jeste da je ovo poteklo iz novina a ne direktno iz kluba ali me ipak raduje.Bice sve dobro na kraju,mora biti!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Па зар сте ви заборавили да многи ''новинари'' дођу на овај форум, прочитају неку ''вест'', ''ексклузиву'', жељу или размишљање неких од нас и онда бам сутра то објаве у својим новинама као да је готова ствар? Док не видим званично саопштење клуба, не узимам ништа што се појави за озбиљно.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Tooo!!!!

Ako ostane Mo, bice fenomenalno. Raca ce otici, ali sada je vazno da ode za sto vise novca. Ajde vi iz uprave,znamo da volite pare vise nego ista.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Nađ kaže da neće biti jačeg ugovora od 200 000 po godini, što znači da je Moreirin ugovor problem.

Niko ne pominje Kleovih 250 000 po sezoni, i šta ćemo s njim?

Ima li ustvari još ko sa tolikim ugovorima, Sale i Krstajić možda?
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa iskreno,bilo bi glupo da imaju velike ugovore.Ako se do sad nisu obezbedili e jebiga...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Divim vam se. Kako vam samo ne dosadi da toliko mlatite praznu salmu!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
А како да нам досади? Па ово је боље од Нуклеарног отпада,српског фудбала и занимљивости ЗАЈЕДНО!! Жеље,честитке и поздрави! Што је најбоље,расположење на теми иде из очаја у екстазу у врло кратким временским размацима!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Gazda,nije ovo prazna slama,ovo je puna vreća...
Tek je početak,doći ćemo mi ovde do stote strane...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top