Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Otišo je svak ko valja,neko vani a neko ka nebu.Ostala je samo fukara i raja,i mi s'njima na belome hljebu.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
veliki igrac...zao mi je sto zbog nesposobnosti nekih ljudi za vreme njegovog igranja nismo postigli veci uspeh u evropi...skeptican sam prema nadjovoj ideji da vukic zameni moreiru, postujem jako vukica al ne znam u kakvoj je formi, dal je zdrav...al to je kad je koordinator zaduzen za dovodjenje igraca, a nemamo sportskog direktora niti skaut sluzbu...
 

darkic

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
34
Reaction score
0
Doktore nikad te necu zaboraviti! Ti si mi najveci idol ovih zadnji godina, nikada necu zaboraviti tvoje partije i onaj gol protiv APOEL, Tvoj dres cu uvjek nositi i uvjek ces ostati u mom srcu!
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Бјековићу, марш из Партизана!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ne znam koliko je ova informacija tacna ali nece da izadje na dobro.A kada smo vec kod ovog drugog svaka cast za sve u proslosti,mozda moze da pomogne u nastavku ali ce prvi da digne sidro posle godinu dana.Mi mu dodjemo kao mnogima da se jos jednom prodaju.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Zbogom Mo i hvala ti za sve! :respect
Hvala ti za one suze protiv Apoela , a neki od nas to nikada nece zaboraviti i nikada nece oprostiti ovim ....... sto te oterase!
NIKADA!

Popio bih dozivotni ban kada bih sada napisao ono sto mislim o Djuricu i Nadju :puke
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ništa nije uklesano u kamenu, ali gde ima dima ima i vatre.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
odlazili su mnogi igraci, tako mora, ali za doktora mi je mnoogo tesko... posebno zbog toga sto je moglo i morano drugacije sa takvim igracem... pocetak prelaznog roka... par dana negodovanja... onda malo mazanje ociju nekim transfercicem i gungula oko evrope i sve ce proci a kad dodje jesen crno-bela desetka nece biti ista kao prethodnih sezona...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Изгледа смо Доктора спасили само за 6 месеци! Више се изгледа против ових у врху не може! Реално до пре само неку годину могли смо само да сањамо да овакав играч остане сезону код нас, а камоли целе три... Није нека утеха али шта да се ради! Надам се само да ће неко успети да замени доктора барем 50% и ми би били добри! Није можда ове сезоне дао максимум али и такав дао је много већи допринос него када би неко дао и 110% својих могућности! Заиста је био легенда! Морам признати да ми је изузетно криво и да ми ово тешко пада, али људи, руку на срце он је ове полусезоне остао само због нас, нас Гробара! Ни ја, ма колико волео тај Партизан, не бих дозволио да ми раде то што су њему радили, те скидај капитенску траку, смањуј плате, ајде марш итд. Није заслужио било ко а поготову играч који је толико дао нашем вољеном клубу! Још једном кажем нека је за утеху то што је оставио дубок траг код нас и што је отворио место за једну легенду клуба... Штета, срам и блам! Мада зна се на чију душу! Но грешке су вам као радијација, само се прикупља, не може се ослободити тога...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Predlažem vam pre nego što se digne "kuka i motika" i počne da leti drvlje i kamenje, da sačekate zvanične informacije.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Mozda zvuci kontradiktorno ovo sto je Press objavio,no jasno je kao dan da nas Dr Mo napusta,previse je principijelan da dopusti da mu se plata namali za 50%,a ovi nesposobni izrodi su jedva cekali da ovaj pukne i da sam napusti klub.
nadam se da ce bar Vukic potpisati za nas,ali sve mi se cini da ovi pustaju samo dimnu zavesu dok ne srede ovo sa Moreirom
SRECNO CARE

http://www.youtube.com/watch#!v=AwRCy2fDVy0&playnext_from=TL&videos=793uWUrGZLk
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
mene samo zanima da li se zna ko snosi odgovornost ako se kojim slucajem, dovede vukic,jos nije nista zvanicno naravno al to vazi i za ostale igrace, i ako se pokaze da ne moze da igra na nivou partizana..i sta onda samo se gomilaju igraci, a satro se najavljuje smanjenje troskova...ista je i prica sa igracima tipa mijic, kamberovic, i x primera da ne nabrajam za koje se placa obestecenje...bolje da igraju talentovani klinci iz teleoptika uz par dobrih igraca u svakoj liniji
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.887
Reaction score
13.715
Jednom je Doktor rekao da ce Partizan biti tu i kad nas ne bude, secam se tih njegovih reci koje govore o tome sta Moreira misli o Partizanu (to je rekao cini mi se pre utakmice sa Apoelom ili Rilom nisam siguran) i s toga mislim da ne bi trebali da dizemo kuku i motiku oko svega toga...prosto, dalje se mora...bitno je da onaj ko bude izasao na teren zna ciji dres nosi ko ga gleda i bodri s tribina i da s seti sta je radio da bi stigao do tog dresa...to ne bi smelo nikad da se dovede u pitanje...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ovako da se otjera čovjek koji je igrao za naš klub uprkos smrtnom slučaju u porodici?!? Ajde da su našli neki kompromis, da se sporazumno raskine ugovor, ili nešto, ali ovako... Na sledećoj utakmici da se ori, NA NA NA NA NA NA NA EEEEEEEE MOREIRA!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ма текст је смеће попут и листа који га је објавио. Ја стварно не могу да верујем како се људи примају на свакакве глупости. Па ваљда је од некаквог "извора блиског Мореири" релевантнији његов менаџер који узгред спомену да расту шансу да МО остане. Наравно да је јасно као дан да је реалност да Мореира иде, али опет не могу да разумем како се палимо на све и свашта.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Наравно да је јасно као дан да је реалност да Мореира иде, али опет не могу да разумем како се палимо на све и свашта.

Ako ti je vec jasno da nas Moreira napusta, sta onda ti nije jasno i sta nemozes da razumes???
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.318
Reaction score
3.972
Локација
Kobasicarija "Venac".
ljudi, najozbiljnije pitam: da li se u danasnjem profi fudbalu primenjuje praksa kresanja plata pojedinim igracima zarad stezanja kaisa? neki konkretni primeri?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top