Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Uvek moramo da kukamo, kida i meni zivce Radisa, pa cutim, prosle godine smo imali do jaji golmana, al nismo prosli u LS. Neka primi Radisa i 7, Partizan ce dati 8, a po meni ne treba da se dovodi golman, jer imamo odlicnog golmana na klupi, neki ce da kazu nema jevropske utakmice u nogama(rukama), ni Pantic ih nije imao, pa je bilo ok. Nama treba napadac pored Clea, necu da mracim al' i kleo je covek, moz' se povredi, pu pu pu daleko bilo, a i voleo bi u odbrani da imamo pored Krleta jos jednog prekaljenog asa. Mi Krleta da nemamo pozadi ni Kasiljas nam ne bi pomogao.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pre bih rekao da nam treba desno krilo ,jer nam je desna strana potpuno beskorisna u napadu ,zamislite koliko bi bolje igrali da podjednako napadamo i preko leve i preko desne strane ? Ovako samo idemo preko Ilieva koji ni nema snage za 90 minuta i onda kada se on na polovini drugog poluvremena umori ,mi ne mozemo da se povezemo ...
Stoperi su ok . Jovanovic i Krstajic su za sada odlicni ,Stankovic je pokazao da moze da bude Krletov naslednik ,dok Jovanovic ode za 2-3 god stasace Ostojic ,Nastasic..tako da se za stopere apsolutno ne brinem ...Pozicija levog beka je takodje dobro popunjena ,sad na desnom smo slabiji dosta,ali videcemo sta ce biti ...Stanojevic rece da nije imao vremena da skautira igrace i napravi selekciju ,vec je isao za onim igracima koji su provereni i koji u ovom trenutku za Partizan ne prestavljaju preveliki trosak zato su dovedeni :Stevanovic,Smiljanic,Iliev.... Prve plodove Saletovog skautinga treba ocekivati sa Kamarom i to je po meni prvo pravo pojacanje ovog prelaznog roka za buduci period ,sve ostalo su prinudna resenja zbog nedostatka vremena da se izvrsi prava selekcija na kraju je sve i odlicno ispalo.
Djuric je najavio 1-2 pojacanja ocekujem da to budu igraci tipa Kamara koji ce prestavljati neku buducnost kluba jer u ovom trenutku nema potrebe da krpimo rupe jer smo cilj ostvarili cak i preko toga .
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Upravo tako!!



A gde sam ja tu spomenuo Đurića??!!??

Ko je doveo Radišu Ilića? Ajde kaži!
Ko je naredio da sa Babovićem treba potpisati ugovor? Ajde kaži!

Ja znam, a ti ako znaš ili bolje da kažem "misliš" drugačije onda kaži, ili prestani da izvrćeš stvari!!!







O kojim podelam ti pričaš?

Činjenica je da je Radiša rupa od golmana i da mora na klupu. To je svima jasno, ali eto neki bi da ga brane, kao "nije on kriv". Pa ko je kriv za te kikseve ako ne on!! Da li treba da izgubimo titulu šampiona pre nego što nekome dođe iz dupeta u glavu!

Prva stvar ja nisam pricao o Radisi Ilicu kao Radisi Ilicu! Ja sam danas postove pisao posto sam video da je opet pocela pljuvcina oko ulozenog novca i slicno.

Dogovorite se vise ko je doveo Radisu! Jedan insajder kaze Bjekovic, drugi kaze Pandurovic, treci kaze Nadj.

JA SAMO KAZEM DA JE OVAJ PRELAZNI ROK DOBRO ODRADJEN JER KAO STO PRICATE VEC MESECIMA : REZULTATI SU MERILO!

Ja ne mogu da verujem da vi stvarno mislite da neko gura Radisu Ilica prosecnog golmana od 33 godine! Mislite da neko racuna na pare od njegove prodaje?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Jao Bozovicu gde ode sad kad smo s tobom mogli da budemo jos jaci...i pre se znalo ali sad se tek vidi kolika je to greska...da je bozovic bio ja sam ubedjen da bi bar jednu dobili za 90minuta...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
zaim-a smo gledali na youtube i odma postao je dve klase bolji od CR takve klipove ima par 10000000 na youtube a Medo smo ga svi videli protiv nas sto je realna sitoacija i realno imao je kvalitet vise od nekih nasih veznjaka
 

kosovic

Početnik
Учлањен(а)
28.02.2007
Порука
16
Reaction score
0
ufffff da napisem i ja koju...... pre svega odavno sam na forumu ali pisem samo kad je nesto po mom skromnom sudu mnogo bitno za voljeni klub.. pisao sam prilikom poslednjih izbora kad sam bio izricito protiv Djurica, sada pisem samo iz jednog razloga a to je: vidim da vecini smeta Radisa na golu ali ako ostavimo po strani price da ga neko gura ili sta vec onda je vrlo prosto ostavimo pravo da o tome odlucuje covek koji uziva nasu bezrezrvnu podrsku a to je Stanojevic :respect a moj sud o tome je da ne mozemo naci boljeg trenutno jer je sezona uveliko pocela i sve sto vredi je odavno naslo klub, mislim da nam ne treba ni pojacanje u vidu stopera ako zelimo da damo sansu pre svih Jovanovicu koji pokazuje da napreduje i talentovanom Stankovicu , jedino bi nam legao neki iskusan napadac koji je spreman da sedi na klupi i ceka sansu....ali bih i to pitanje pre svega prepustio Stanojevicu :respect ipak nas je uveo u LS i najmanje nam treba da sad mi ovde nesto mracimo i pronalazimo dlake u jajetu.... uzivajmo :s:s
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
O cemu vi raspravljate dan posle istorijskog uspeha....
 

Grobar11

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
22
Reaction score
0
Neka dovedu Stojkovica, i onako trazi klub!

Opet licitacija imena...
WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Koby_88

Početnik
Учлањен(а)
24.12.2008
Порука
12
Reaction score
1
Jbg nisu ovo zelje i cestitke ali moram i ja da napisem....
Neka dovedu Vladu Avramova, Mihajlovic je rekao da ne racuna na njega a nije ni skup na transfermarkt-u kosta 360.000 ......
 
Последња измена од уредника:

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Kod Radise nije pitanje "ako" ce da pokloni gol protivniku nego samo "KAD" ce.
Apsolutno sam za dovodjenjem golmana, ako ne onda bar Radisu smestiti na klupu a sansu dati Zivkovicu. Od same pomisli da vidim ga opet u startnoj postavi i vec imam zelju da ugasim tv i ne gledam i gubim zivce bezveze.
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Sad će Đura da kaže da smo doveli novog desnog beka, a onaj dugokosi on je golman,ne !? :D

Samo da kažem gledajući jučerašnji meč na tv-u Radiša je dobio najviše aplauza od nas...mislim svaki put kad je uhvatio loptu !!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nama desno krilo nije potrebno kako neko kaze zato sto ce po nekoj zdravoj logici Medo Kamara uskociti kao zadnji vezni a Moreira otici desno na poziciju nece Tomica.Mo je dosta prodoran igrac i bez obzira na visinu jak u duelu.Ova pozicija bi njemu jako legla, bar je takvo moje misljenje.Neca Tomic je cesto puta pokazao fantasticne partije ali je ostao nedorecen.Tacno se vidi u nasoj ekipi na kojoj poziciji skripi.Jedna od tih je ona gde igra Tomic.Mislim da je jos uvek mlad igrac i da klupa,ako je pametan, na njega moze delovati jako dobro.realno nece on nesto ni biti udaljen od tima, sigurno ce dobijati sansu na svakoj utakmici 20-30min. Druga pozicija u timu koja nam skripi je golman.Nema potrebe lagati sebe jer je potpuno jasno da Radisa ilic nije golman sa kojim Partizan treba da nastupa u narednom periodu. Nisam za to da mu se daje ispisnica niti smatram da je to realno u ovom trenutku ali treba sami nasi celnici i strucni stab da se pogledaju u oci i prelome.Sta vi mislite da je Stanojevic zadovoljan Radisom?Mislite li da nasi celnici ne vide kako se covek ponasa na terenu tj kako brani?Svi oni to vide ali ovde se radi i o jednoj drugoj stvari, ako neko dodje na mesto radise to ce znaciti da su oni koji su ga dovodili napravili gresku.U Srbiji ima mnogo malo ljudi koji ce priznati svoju gresku.Svi se vade i vrdaju,mazu i lazu.Ljudi ne shvataju da je potpuno normalno pogresiti vezano za bilo sta.Pa ko radi taj i gresi.Vrlina je uvideti gresku i ispraviti se.E to je problem ovde, sto neko treba da pogazi ono za sta je garantovao a ocigledno je neko garantovao da je Radisa fantasticno resenje na golu. Mora da se presece. Ako klub iz nekih razloga ne zeli da pruzi sansu Zivkovicu, mada se ja zalazem da se decku da sansa na najvecoj sceni pa da pokaze da li jeste ili nije TAJ golman, onda braco stvar je prosta, golman koga smo hteli jos uvek nije nasao inostrani angazman, eno ga u Javoru i molim lepo. Kahriman mozda nije vrhunski golman, i sigurno nije ali je sigurno trenutno najbolji golman u srpskom fudbalu. Partizan ne moze i ne treba da dovodi Kasiljase,Bufone,Van Der sarove itd ...samo treba pokupiti najbolje iz domace lige i sve ce biti jako jako dobro. Damir Kahriman ili Zivko Zivkovic i tacka. Svi bi mi voleli i jos jednog spica i stopera ali ljudi trenutno nam treba rokada na golu. Bilo kakva jer imamo jako kvalitetan tim, koji cini mi se sece i koci Radisa Ilic svojim ponasanjem na terenu. On samo nesto mase, objasnjava, prica u prazno, skace, primetio sam da radi i neke cucnjeve tokom meca....a o kordinaciji pokreta bolje da ne pricam jer je doslo dotle da iako nije smesno meni cela situacija sa njim na golu deluje tragikomicno.Jednostavno svi strepimo kada ce zajebati...u 11. ili 71 minutu. Sada imamo para(doduse jos nisu legle ali leci ce) i molim lepo.Imamo mogucnost da resimo probleme koji nas muce i da u Ligi Sampiona pruzimo maksimum.Sa Radisom na golu to nije moguce
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jao Bozovicu gde ode sad kad smo s tobom mogli da budemo jos jaci...i pre se znalo ali sad se tek vidi kolika je to greska...da je bozovic bio ja sam ubedjen da bi bar jednu dobili za 90minuta...

Božović sigurno ne bi primio 2. gol u Beogradu i 1. gol u Briselu. Ma ne samo Božović, nego i mnogi drugi solidni golmani (manjih kvaliteta u poređenju sa Božovićem).

Lično smatram da Božović ne bi primio ni 2. gol u Briselu. Sevnula bi parada i izbacio bi je preko prečke, iako je udarac bio odličan.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Tesko je reci dali bi se isplatilo da kupujemo sada novog/drugog golmana.
Radisa jeste ispao za 3 gola kriv (u mecevima protiv Anderlehta) ali isto tako i odbrana nije smela da dopusti da se tako lako dodje do suta ka golu.

Opet ponavljam da je Radisa direktno kriv za te golove ali nije jedini, samo eto sto se kod golmana primeti svaka greska jer ona pretezno vodi ka golu.

Kod prvog gola je morao da odbrani jer je lopta imala sasvim normalan odskok a i kod drugog gola se samo ispruzio i nije skocio ni 5cm misleci verovatno da sut ide daleko preko gola pa da ne izbacuje bezveze u korner, makar se meni tako cinilo...


Ja bi ipak stavio nekog golmana od rezervnih jer smo sada vec na min. 2 utakmice bili opomenuti sa Radisom a uvek se necemo provlaciti niti Cleo moze postici toliko golova koliko Radisa moze da primi :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ja sam za Zivka Zivkovica,ako smo mogli u prosloj L.S ubaciti Pantica i nije nas obrukao svojim odbranama nevidim razlog zasto nebi mogao i Zivko.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ljudi,Zivko je na vecini utakmica bio treci golman,odnosno na tribinama ili kad sad u zadnjem mechu kod kuce.Ochigledno Stanojevic ne misli da je on pravo reshenje za jedinicu i to je to.Teshko da ce treci golman postati odjednom prvi.Voleo bih ali teshko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top