Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Искрен да будем нисмо ми били одушевљени ни Клеом када је долазио... Испоставило се да је човек бомба, и да ће нам донети милионе (а неке милионе је већ и донео, а и још ће) и ја бих искрено волео да тако буде и са Стојковићем... Е сад овде смо сви подељени али сви, не постоји онај који не помисли бар на секунду да је Стојковић бранио у звезди, лична карта и тако то... Само је проблем како се постављамо сви ми у томе. Ја се овога пута постављам овако, Стојковић је наш играч. Брани боље од Радише, и једноставно то је онда само добро Партизану. Пружити му подршку отвара само једну шансу, а то је да он да још више и да брани још боље! И на крају оно што је код мене превагнуло да му пружим подршку јесте то што је Станојевић рекао да код њега апсолутно нема дилеме и да је Стојковић најбољи! Шта је ту је! Сад да га пљујемо можемо само направити штету себи. Могу само да замислим шта ће да буде ако стварно се Стојке разигра. Ако ништа сад има тренинг има утакмице, мора ући у мало бољу форму. Плус играо је преко лета... Једноставно оваква селекција играча, бившиг цигана је и до сада доносила само добробит и надам се да нема разлога да та ''традиција'' не буде настављена, међу њима Клео у фудбалу и Робертс у баскету (нека блиска прошлост).
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Sigurno mu je heavy,a da li je odluka hrabra ili glupa vreme ce pokazati, ali u svakom slucaju je ta odluka njegova znaci da je i odgovornost njegova.Kako god ,zavrsena prica i naravno da mu zelim da brani dobro, ali ko Boga vas molim nemojte vise da ga poredite sa Milkom ,koji se cigama smejao i kliberio odmah posle prepesacenih 100 metara od rupe do Hrama .Stojkovic stoicki podnosi sve ovo za sada, ali da se iz aviona vidi da mu je srce preko puta,vidi se itekako!!!
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Nije samo bitno ŠTA, nego je bitno i KAKO!

Samo još da neko napiše: "Mislite o tome!" i da idem da se dokrajčim.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Jel da drumo-on je u pravu.Pa onda idite i krenite od Duleta Vujosevica da terate moral,grobarstvo,princip..........A da izvinjavam se on je samo godinu dana sedeo na klupi verovatno neke druge crvene zvezde i nekih drugih gejlija.....Kakve bre glupoti citam ovde.....Ako ne volis cigane onda se drzi principa,pljuj i iseri se po svima koji su navijali za zvezdu ili makar minut proveli kod njih,a ne da trazis podobne cigane i nepodobne....Izvinjavam se za skretanje sa teme ali vise nema smisla sa drzanjem morala.

Kleo ???

Ne bi me uopste iznenadilo da neki koji sebe nazivaju navijacima ponovo sjebu sve sto je uradjeno proteklih 4-5 meseci, da poremete atmosferu oko kluba i ucine bezvrednim ovaj plasman u LS i ova pojacanja. Uostalom ne bi im bilo prvi put.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Urazumite se malo...Treba podrzati Stojkovica,sta bismo dobili prozivkama? Jos jednog golmana koji zbog nedostatka podrske nece pokazati nista!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Dajte ljudi na Stojkovica gledajte kao na SRBINA,a ne kao navijaca(dete) zvezde ili partizana!I ne treba nam sad uopste podela na one koji su za Stojkovica i koji nisu,sad je najbitnija podrska celom timu!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.182
Локација
vaginamandibularia
Ja na njega gledam kao na golmana, koji ako ne bude za klasu bolji od Radiše, možda nije ni trebao da dolazi.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
E ovako, po MOM mišljenju, Stojković sigurno poseduje kvalitet koji će uneti mir i spokoj u zadnju liniju ekipe, u to sam siguran, pa samim tim on je trenutno naše veliko pojačanje s obzirom na očajne partije Radiše do sada, svidjalo se to nekom ili ne, činjenica je da je Stojković kvalitetniji golman od Radiše

Meni "bodu oči" neki postovi pojedinih članova foruma koji su do samo pre par dana priželkivali pod hitno pojačanje na golu a sad kada su dobili to pojačanje (i to ne bilo kakvo pojačanje) smeta im to što je dotični golman-cigan

Shvatite ljudi, gledajte na celu ovu situaciju iz nekog drugog ugla
Ma neka je taj Stojković ili bilo koji drugi igrač najveća ciganštura, neka nam je taj neko (nebitno ko) oduzeo nekoliko titula u prošlosti, neka je svašta izjavljivao u medijima o nama, ako taj igrač ima kvalitet kojim može doprineti poboljšanju igre Partizana, pa samim tim i boljim rezultatima (a rezultat je meni važniji od nekog lažnog navijačkog ponosa) svaki takav igrač je dobrodošao u klub.
A Stojković svakako jeste cigan ali ne shvatam čemu toliko poklanjate pažnje čoveku koji je jednu sezonu nastupao u rupi

I većina vas koji smatrate da je uparava načinila pogrešan potez njegovim angažovanjem, shvatiće posle određenog perioda, kada se malo ohladi glava, da je njegovim angažovanjem, Partizan povukao dobar potez i da smo podigli kvalitet tima na jedan viši nivo

Ubeđen sam da će Stojković opravdati moja očekivanja (jer ja lično znam šta mogu da očekujem od njega) ukoliko mu se pruži šansa.
Ne mislim da mu Sale neće pružiti šansu, naprotiv, on već sad ima prednost u odnosu na Radišu, posmatrano iz Saletovog ugla, ali imam neki predosećaj kada je jedan deo navijača u pitanju da neće sve proći onako kako bi trebalo...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Dobro ti ga gledas kao golmana,ali ga vecina gleda kao cigana i onda krecu razapinjanja.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kazes da gledamo na Vladu :) Stojketa :) kao na Srbina i da treba da damo podrsku celom timu. Samo jos reci kom timu, posto ako navijamo za Srbe onda je to verovatno reprezentacija Srbije...
Ili drugacije receno ako u Partizanu treba da podrzavamo one koji su Srbi, da li to znaci da treba da zvizdimo Lazevskom (Makedonac) ili Cleo-u ?
Sta sve necu procitati ovde da bi se opravdalo ono sto se ne moze opravdati...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jebo vas Stojkovic vise ,dajte meni ban ... Uhvatili ste se ko pijan plota .
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
to sto poredis duleta vujosevica najboljeg trenera evrope i stojkovica najgoreg golmana koji je ucestvovao na svetskom prvenstvu dovoljno govori.

ja sam prvi za to da je rezultat prioritet. uvek sam to naglasavao. ali neki minimum mere mora da se ispostuje. ovaj covek je los golman. nesto bolji od radise, svetlosnu godinu iza bozovica. nula. on je doveden iz nekih drugih pobuda, koje su neki dil.


ja bih najvise voleo da Partizan bude standardni ucesnik lige sampiona, sa velelepnim stadionom koji je pun na svakoj utakmici. ali sta to znaci ?

da ti sad neko ponudi da dodje Siptar koji je pare stekao preprodajom ljudi i droge pun kao brod i kupi Partizan, jel bi pristao ? cekaj, sto da ne ? bice super igraca, bice rezultata, sta ima veze ?
dajte neki minimum mere.

ako vec mora da dodje zvezdin igrac, ok. ali treba da bude zmaj. igracina. a ovo je nula od igraca, a pritom cigancina. poserem mu se u clansku kartu.



ej bre,covek primio auto gol po zemlji sa 40 metara a vi mi govorite o extra golmanu...

Mnogo volim da čitam tvoje postove ali sada mislim da nisi upravu! Ustvari bićeš upravu samo ako ovaj ne bude bar jedno tri puta bolje od sadašnjeg golmana!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ма људи,дај да баталимо Стојковића,писањем овдје ништа не решавамо.И ја сам био против његовог довођења,ал сад нема сврхе да било шта пишемо.Видјећемо став трибине кад буде дебитовао и ту је крај....
Него да ми пређемо на оно од чега се живи,ко ће бит нови нападач.Рекли сте биће у понедељак.ајде просвијетлите нас
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Kome Stojkovic ne odgovara nek fino uzme FM, starta novu sezonu i fino ga NE DOVEDE!

Stvarno mi je vise dojadio ovaj navijacki sovinizam. Na navijacima je da navijaju, na igracima da igraju, jel to tako tesko shvatiti?
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
uuuu... nervoza se uvukla u ovaj deo foruma, insajderi cute, svi cekaju tu bombu a Je-Ne-A presao sa eksera na muda :D samo da ne iskombinujes tih dvoje :buhaha

grickalice i pivce su tu, telesne nuzde zadovoljene i uz vas sam dok ne pocne svirka :D

hajd' sad, nek' krene rokanje :buhaha

Evo da ja pocnem: mislim da postoje dva scenarija.
1. Necemo dovesti nikoga. Ni Kamaru. Mozda Boju i tu je kraj price.
2. Dovodimo tu bombu (mozda cak i Mutua) plus Medo, Boja, Basta, Fonlanten i sve Lazetic na kraju vozica. I sutra r'n'r kod stojanceta :D

nekako neku verziju izmedju ne mogu da zamislim. mi uvek idemo iz krajnosti u krajnost...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
@Rebellion

Kamara dolazi 100%. Evo pre pocetka utakmice Helsinkija rekao je da jedva ceka da dodje u Partizan i da ce se boriti da bude u prvih 11 i da mu je zao sto napusta Helsinki. Jos da dodje kapiten...:D
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Да су довели неког ко не прима бабароге и бабадеде приде па ајде. Али је дошао голман који брани за Србију и нигде више.

Матори онај који неприма бабароге стоји на голу Реала и другог на свету нема.
Што се тиче Стојковића има искуство играња великих утакмица, бранио је целе квалификације и бранио солидно на СП, вероватно би већина нас била задовољна да смо довели голмана који је бранио на таквом такмичењу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top