Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ne zna se šta je gore, koji od Miletića da nas napusti. Ako ode ovaj s kosom, tu ostajemo sa mladjanim Zlatanom i Uroševićem, što je van pameti, a ako ode ćela ostajemo sa 3 štopera, od kojih je jedan Valijente, drugi mladjani Sveta i treći rekovalescent Ostojić, strašno..
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ovaj se stvarno ne zajebava.
Ivica izgleda ne igra ni Football Manager, nego neku Top Eleven varijantu, pa baca bombe ko Del Boj.

U ovakvim vremenima ljubav prema Partizanu zaliči na ovisnost o nekim teškim drogama, znaš da te uništava, al' ga voliš više nego mater rođenu, pa to ti je.
Nije da sam probao heroin, nego znam preko druga :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.958
Reaction score
21.944
Upravo objavio mozzart... Sta je sa Filipovic Misom?
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Baš nam je kondicioni najveći problem u klubu. Ako je tako podrška i njemu. Nadam se da će bolje krenuti. Zaista me užasavaju loše reči ka igračima i trenerima koji predstavljaju Partizan (upravu ne štedim).

Nisam zadovoljan ali ga sigurno neću pljuvati jer mi nije po ukusu (ako je istinita informacija).
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zoran-mirkovic-novi-trener-partizana/302379

Хвала Богу. Партизану не треба тренер него садиста који ће да јебе све по списку Ожеговићу и Јанковићу за падања и симулирања и који ће ако треба батинама да натера играче да играју фудбал, а не хркљуш који играмо под Џукићем. Не знам какав је Бата стручњак, али је Гробар и карактер. Огроман напредак у односу на ово говедо које је до сада било на клупи.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Baš nam je kondicioni najveći problem u klubu. Ako je tako podrška i njemu. Nadam se da će bolje krenuti. Zaista me užasavaju loše reči ka igračima i trenerima koji predstavljaju Partizan (upravu ne štedim).

Nisam zadovoljan ali ga sigurno neću pljuvati jer mi nije po ukusu (ako je istinita informacija).
Kondicioni je uz trenera zasluzan zašto se igrači vuku posle pola sata igre a o povredama da ne pričam, neka svako radi svoj posao kako treba onda neće biti kritike u to spadaju uz upravu , trenera i igrači ali i kafe kuvarice
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mozda bismo imali cemu da se nadamo i radujemo kada bi uz dzukica otisli iglica, misa filipovic, kljajic, vulicevic, miletic levi bek, kico koso, pantic, crnogorski mesi, rumunski pothead, suma, #51.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
@Ludwig

Sve te koje si nabrojao posle "dripca iz Štitara" ćemo videti na šta liče sada kod Mirkovića i Petrića, mada takođe delimo želju da pojedincima vidim leđa što pre!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Iskreno, ne znam sta da ocekujem od novog trenera. Nadam se samo BESPREKORNOJ DISCIPLINI. Ostalo ce doci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top