Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Ako ne znamo da igramo fudbal bar onda da ih bijemo dok im oci ne ispadnu. I treba kupiti nekog novog Hatunica pa nek dodju na JNA da se malo igramo.
E, Hatuna, Hatuna nek ti je laka zemlja, koja si ti legenda bio...
Pa imamo sad Kiću, Đerleka, Pantu, Zdjelara, Valientea i Svetu (Meska i Sumu ako ne odu) sve nežni i fini mladići, pa koga bi to oni udarili? Sve i da hoće ne mogu da nekog stignu da to i urade...
Desni Miletić bi možda i mogao ali je obično miroljubiv, levi Miletić bi isto mogao ali obično neće...Ivanović je neupotrebljiv u oba pravca, a Nikolića, Zakarića i Rikarda će da biju njihovi mesari...i to iz drugog ili trećeg tima...
Prvi čuvaju (i odmaraju) za LŠ.
Nije zajebancija, ladno im se može tako. Koliko igrača trenutno imaju? 30? 40? 50? Koliko su ih doveli u ovom prelaznom roku? 10? 11? 12?
Mi doveli Šćekića...jeste krupan, jeste pustio krv (sopstvenu) u Stambolu, ali spor je i ne znam koliko može i hoće nekog da bije...i hoće li na derbiju da se pogubi, izgubi ili da radi nešto korisno...?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.470
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Kako ne kapiras druze da oni idu na to da nas ponize, da izvedu u derbiju drugi tim, a i tada nam visi poraz na nasem stadionu.

Dobićemo ih a ja bih baš voleo da izvedu najjači.

A ko je to dobar u našem timu?
Naš najbolji igrač bi bio rezerva kod govnara preko puta.

Po meni dosta igrača.

Na golu je to Stojković.
Desno imamo finih rešenja (Enake) i ne vidimo zašto mora da igra ćelavi?
Na štoperu po meni Valijente i ćelavi su odlični, Sveta za našu ligu top.
Zdjelar će podići formu i biti dobar za našu ligu, ostaje da se vidi kako će se snaći Šćekić ali može se reći da ako se ne uklopi fali tu jedan igrač.
Janković, Pantić i Zakarić su jako dobri za našu ligu (Pantića i Jankovića ne volim ali to je druga tema).
Rikardo/Nikolić ono što nam treba u našoj ligi.

POJAČANJA:
Po meni levi bek ili gurnuti Šehovića u vatru.
Možda jedan centralni vezni ako se Šćekić ne snađe.
Jedan krilni igrač (kada ode Janković).
Napadač (da se rotira sa Rikardom/Nikolićem).

To je samo jedan nužni igrač i to levi bek. Možda ja grešim ali ne mislim da je ovo tako loš tim da ne može da se kolje sa ciganima za titulu. Opet to je možda to mene, možda sam preterano optimističan ali ja ne umem drugačije tako da napred MI!
 
  • Like
Reactions: Oki

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
A ko je to dobar u našem timu?
Naš najbolji igrač bi bio rezerva kod govnara preko puta.
Ko je naš najbolji igrač?
Konkurencija je velika (ali u negativnom smislu), tako da ja stvarno ne znam koga bih označio kao ,,naj,,...

Otkupna klauzula za Pantića 3 000 000? A kojeg? Onog sa TV Partizan ili ovog na terenu kome je stalo, ali ne može?
Ko je lud da da za Pantića 3 000 000? Pa i da dobije oba Pantića za te pare...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Ovaj tim nije konkurentan za titulu, i kraj price. Nama je glavni igrac Pantic, o cemu vise da pricamo. Ko da osvoji titulu? Markovic, Miletic, Zdjelar itd. Mi samo iznosimo neke cinjenica da nam sledi jedan jako tezak period. Na vidim na cemu gajite optimizam. Ne znam da li ste i koliko svesni o trenutnoj situaciji u klubu. Sta sve uprava radi u ''interesu'' Partizana. To sto mi kako neki ovde kazu kukamo, to je zato sto nam je stalo do ovog kluba, i da ne mozemo da podnesemo ovo sto se trenutno radi klubu!!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Tuga, moze moje reci da neko tumaci, vako ili nako, ali tanki smo, ja ocekujem da ova ekipa bude bolja kroz neko vreme, ali cak i kad proigra, slabi smo. Mora tu podosta igraca da se dramaticno promeni, a mi imam vagon neprofesionalaca, to jest profesionalnih sportista koji ne rade na sebi, svom alatu, fizickoj spremi, i sportskom zivotu. Nama su najspremniji igraci oni koji nisi prosli pripreme.....
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Ti ako nisi klinac od 11 godina ili nisi malouman, onda si cigan 100%. Ko je tebe pustio da se registrujes ovde i odobrio ti da pises uopste!? Ej, drugi tim od koga nam visi poraz...

Idi gledaj snooker ili igraj domine. Nije ovo za tebe.
Domine neka igraju tvoji Vucelic i Vuletic. Snooker ti i Iliev, vidite i Pantica. A navijaci Partizana bi da njihov tim igra fudbal i da pokusa da bude dobar, od najveceg rivala bolji, i na kraju najbolji.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ivice za koga garantuješ ove sezone? Marš napolje bando pokvarena!!!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovi sto kukaju, pa da li treba da igracima da kazemo da izadju i da im popuse za remi?
Treba da izadju i da im jebu majku i da ih pobijede, a sta ce na kraju biti to Bog zna!!!
Pamtim ja i gore dane od ovih, kad sam preko radija slusao da li cemo ispasti iz lige, a ovdje se kuka zato sto su ovi doveli polovnjake.
I da, sad sam stvarno ubijedjen da nam treba neki Hatunic i za navijace.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Ja sam počeo sve ovo da gledam drugačije sa ponosnim osmehom.Ljudi 27 godina su kurac na bicikli,( prvi put ih spominjem jer vidim da su neki od članova u ozbiljnom problemu) za 27 godina porastes, završiš škole oženis-udas se dobije dete a idalje si kupac na bicikli(zamisli njihov stepen frustracije).Prihvatili su sve,abolirane legende,pudlice i sve ostale degenerike popisali se po prošlosti i budućnosti za ovaj trenutak. Ovo je u meni probudilo jos vecu GROBARTINU i jos veci ponos.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ovi sto kukaju, pa da li treba da igracima da kazemo da izadju i da im popuse za remi?
Treba da izadju i da im jebu majku i da ih pobijede, a sta ce na kraju biti to Bog zna!!!
Pamtim ja i gore dane od ovih, kad sam preko radija slusao da li cemo ispasti iz lige, a ovdje se kuka zato sto su ovi doveli polovnjake.
I da, sad sam stvarno ubijedjen da nam treba neki Hatunic i za navijace.
Imali smo do pre manje od god dana Hatunica ali lopovima je kao i uvek bilo prece da "smanje dug" nego da mu daju lovu da ostane....
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Od tih prvih 11 ne valja pola! Sva sreca ostao je Jankovic, pa u vezi Jankovic - Pantic - Zakaric i u spicu Rikardo, mislim da ne bi trebalo da brinemo za drugo mesto.
Mi smo IKEBANA! Cak ni to, nego vreca za udaranje.
I ovo ce se lane zvati, docice sloboda!
Ivice smradino odlazi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top