Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
+1
..ili zatvoreniju sa Zdjelarom umesto Kosovića/Pantića, pre ovog drugog u trenutnoj formi
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.606
Локација
Zemun
Meni ovaj Scekic deluju sasvim ok ( za trenutno stanje je odlican) tražio sam neke utakmice ruske lige da pogledam nisam našao. Može da pokrije rupu zbog koje smo primili prvi gol od norvežana.mozda formacija bude 4141 Scekic,Kosovic,Pantic,Zakaric,Jankovic i Rikardo

Neces kolega ni naci njega u ruskoj ligi;) Igrao je tursku ligu
I meni deluje sasvim OK i imao je utakmica u nogama. Ajde da vidimo kakav je decko pre avansnog pljuvanja, posebno Bate.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Neces kolega ni naci njega u ruskoj ligi;) Igrao je tursku ligu
I meni deluje sasvim OK i imao je utakmica u nogama. Ajde da vidimo kakav je decko pre avansnog pljuvanja, posebno Bate.
Ma znam da je turska nego raspali telefon ima onu opciju da sam bura reci :-D sve sam te kratke pogledao tražio sam čelu utakmicu i nisam našao, nije ni važno gledacu ga uzivo
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Jel se pusta himna Lige Evrope sa razglasa za plej of prosle godine nije bilo neko kaze da ove godine ima ne?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.435
Reaction score
40.861
Локација
Žrnov
Ne, ali će se u Salcburgu slušati Rekvijem uz Red Bul.
 

srpskosarajevo

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2018
Порука
25
Reaction score
12
Локација
Bileca
Nama treba zadnji vezn koji jede zvo meso (Everton stajl) i napadac ubica. Dva igraca koja bi promenila tim. Za zadnjeg veznog nemam deju ali se sigurno za mali novac moze naci neka radilica na terenu. Od napadaca slobodan je Mbokani. Neka se uprava otvori za dva dobra graca a ne da mrse muda sa nekakvim Scekicem. Mbokani nije jeftin ali ako udjemo u LE neka se malo isprse jbt. Kolko sam cuo njega i cigani mjerkaju, daj da se pojacamo sa nekm ko bi bio zasta pojacanje...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Ma znam da je turska nego raspali telefon ima onu opciju da sam bura reci :-D sve sam te kratke pogledao tražio sam čelu utakmicu i nisam našao, nije ni važno gledacu ga uzivo
najbliže što sam našao a da se nešto vidi je ova prijateljska ( Hazırlık Maçı - pripremna utakmica) iz novembra igrana za neki njihov praznik, samo drugo poluvreme..
ako nekog ne mrzi dalje da traži, ubacujte ove izraze na turskom pa možda nešto izleti ( k'o da im Erdogan preti odsecanjem glava ako okače celu utakmicu, ne znam što nema snimaka :confused-smiley-013: ):
Maçın Tamamı - Full match
Canlı Yayın - Live broadcast
Canlı İzle - Watch live

 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Scekic nije doveden da igra nego da bije. Kroz sredinu ispred odbrane imamo mek stomak zato je i doveden. Igrace (sumnjam vec sutra) vjerovatno sa Kosovicem jer taj jedini ima pas unaprijed od svih igraca iz sredine.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Mi smo ekipa ljubičica.
Na par utakmica do 30min nismo napravili nijedan faul. A kada i napravimo to je obično žuta karta, jer smo fizički ZERO.
Nama fali par ovakvih mesara.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Između redova to je nagovestio Zoran Mirković, nasmejavši sve novinare prisutne na konferenciji pred meč sa Bešiktašem, u odgovoru na pitanje da li će biti još novajlija.
Mi treneri bismo uvek hteli najbolje. Mada, pretpostavljam i da bi momci želeli Muirinja, a ne samo mene. Uvek smo na pola puta i uvek može bolje“, dobro je raspoložen Bata.

Kralj :)

Biće, biće......
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nisam neki stručnjak, ali moram da priznam da mi je žao što nismo doveli Popovića iz Čuke kao eventualno rezervu Stojkoviću.
Koliko sam ga gledao, baš je bio dobar na golu.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Necemo mi nikog vise dovesti.Upropastili su nam i ono nade sto smo imali da cemo biti konkurentni.Dok mi dovodimo Lolu i Scepana cigani dovode Kafua i dr.Jos od Lea i Urosa nisu sposobni da dovedu kvalitetno pojacanje.Sta?Nemaju pare? Pa nek lepo odjebu iz kluba i neka dodje neko ko zna da ih napravi,ako nisu sposobni.Nemamo pojacanja ali imamo cesljeve za utakmice sa Vranjem,Surdulicom,Lucanima i co. bole nas qrac.Koliko sam bio zadovoljan onim sto su radili u vreme Marka Nikolica (mada su i tad pravili pizdarije) toliko su mi se sada zgadili.Ja ne znam cime se Iliev bavi ako ne moze za 6 meseci da nadje kvalitetna pojacanja za odredjene pare.Covek gleda utakmice i gricka sulju 6 meseci ,a pojacanja nam Zakaric,Scekic,Nikolic...Skauting je katastrofa.Kakav Mbokani kakvi bakraci...previse su nesposobni da privuku igraca takvog imena.
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
Svi igraci sto se dovode su menadzerske kombinacije. Kakav crni Iliev da trazi kvalitetna pojacanja. Ne znam samo sto se nerviramo za svaki prelazni rok kada znamo unapred sta ce da bude..
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Neverovatno je koliko ima stranaca kao što je taj kafu, koji ne igraju, a u timu su koji je u nekoj jačoj ligi. Npr Aleksandre Song, bivši igrač Arsenala i Barse je potpisao za Sion. Nemoguće je da Sion može da ponudi veće pare od nas.
Naš najveći problem je taj "skauting". Samo što menadžeri pokažu, to Ivica jedino uzima u obzir. Jedini izrod iz ove priče je Leonardo. Ne znam kako su njega uspeli da iskopaju.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Samo da ukuca ”free agents” na google, nasao bi vrhunske igrace, koje bi bukvalno danas mogao potpisati, obzirom da su prelazni rokovi skoro svugdje zavrseni, ali ili ne smije, ili ne zna...
3EAE5AAB-0B17-4176-8A03-6D5E9F585281.png
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Mislim da Ivica nije igrao FM u svojim studentskim danima, više je splavario Dunavom, tako da od njega ne možemo očekivati pretragu za slobodnim igračem putem elektronskog medija.
Igrači se kod nas dovode na poznanstvo i ugradnju, to su tradicionalne metode poslovanja u srba:kokice
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A Ben Arfa jedva čekao da dođe u Beograd. I to za 300.000 godišnje uz premije koje neće nikada dobiti. Plus atraktivne protivnike kao Zemun, Bačka Palanka, Radnik Surdulica, Dinamo Vranje, Mačva Šabac.. Ivice pa reaguj!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Slazem se ljudi misle ako su slobodni igraci da ih je lako dovesti pa ti ljudi hoce jaku platu koju mi ne mozemo da im damo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top