Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2014

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Odlican posao sa prodajom Jojica. Jos ako za Dzigija uzmu 1,5m to ce biti fenomenalno. Zaradicemo od 3,5 do 4,5 miliona. Ne treba se zaletati i razbacivati se sad sa tim parama. Bolje je dovesti igraca tipa Babovic koji moze da odigra na vise pozicija u sredini, a ima i iskustvo. Pretpostavljam da ce i Drincic na leto negde preko.

Jos ako zavalimo Zivkovica i Pantica na leto ili jos bolje sada Zahaviju, imali bi obezbedjen budzet za sledecu sezonu.

Babovic----Brasanac----Luka

-----S.Markovic--Gulan-------

Ovakva sredina uopste ne izgleda lose i nadam se da ce ih Nikolic uigrati lepo do pocetka evropskih kvalifikacija.

Jebem te zivote.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Babović je strahovito napredovao od kada je nepravedno oteran iz Partizana. Radio je mnogo na taktickim i tehnickim detaljima, odigrao nekoliko tekmi u Primeri i bio bi veliko pojačanje. Samo da ne bude novinarska patka.
Ironija, šta je to?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Baboviću kupi nam još Laneta pa ti sina opraštamo.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Продати Јојића и Нинковића за смешне паре које ће ионако лешинари да разграбе је довољно мучно, али довести поново у клуб ону штеточину Бабовића је јебени криминал! :banghead:banghead:banghead

Ако је неко и помислио да постоји промил шансе да се доведе ''звер не позиције креатора игре'' - сад је и више него јасно, не постоји.

Форсираће се мали Пантић, Илић ће крпити колико може и то је то.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Meni samo nije jasno sto se iscudjavate :confused
Otvorice se oni sad nesto sitno za neko pojacanje cisto da nam zamazu oci. Ili ce da predstave kako Nikolic nece moci da spava ako mu ne potpisu Mutomba. Ovo sa Babovicem je probni balon da se vidi reakcija Grobara. Toliku amneziju nemamo bas iako nas ta osobina krasi :D Sad ce da potpisu Laneta ili nekog slicnog, da pokriju taman tu poziciju levo u vezi, i tako ce sve ici u krug zauvek. Do neke privatizacije, koja ce biti mozda tamo oko ministrovog potpisa, mislim kad ode mutavi :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne znam za vas ja bih ponudu za Ninkovica odmah prihvatio bez sekunde razmisljanja a onda dovesti igraca na toj poziciji za cetvrtinu od 1,5 miliona. Sto vise vrijeme prolazi sanse da on postane fudbaler su sve manje i manje a time i sansa za transfer. SOLD.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako mogu pare za Džigija da se uzmu, onda ne znam šta se čeka.

Dajte neku ragu iskusnu od bar 30 leta, pa pokida sredinom, deca su za potrošačku korpu.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Babović nam stvarno ne treba u klubu, al nemojte da lupetate da je hteo u cergu. Tačno sam znao da ovih mesec dana lozenja neće na kraju izaći na dobro.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Тренутни играчки састав изгледа овако

Голмани:
- Живковић Живко
- Лукач
- Петровић Никола


Одбрана:
- Гулан
- Волков
- Петровић Немања
- Станковић (уговор истиче на лето)
- Остојић (повређен, није отпустовао на припреме)
- Аксентијевић (позајмица до лета)
- Обрадовић (уговор истиче на лето)
- Вулићевић (потписао на 3,5 године)
- Трајковић (потписао на 3,5 године)


Везни ред:
- Лука
- Брашанац
- Нинковић
- Живковић Андрија
- Марковић
- Илић (уговор истиче на лето)
- Грбић
- Малбашић (позајмица до лета)
- Пантић (потписао на 2 године)
- Дринчић (потписао на 3 године)



Напад:
- Шкулетић (потписао на 4 године)
- Лазовић (потписао на 1,5 годину)
- Којић (повређен, пропушта комплет припреме)
- Фофана
- Мутимбо (проба)




Отишли:
- Стојковић (прешао у Ерготелис)
- Ђемба Ђемба (споразумно раскинут уговор)
- Шапоњић (враћен у омладинце, неће ићи на припреме)
- Живковић Марко (прешао у Војводину)
- Јојић (прешао у Борусију из Дортмунда)
- Ивковић (биће послат на позајмицу)
- Љујић (биће враћен у Телеоптик)
- Георгијевић (биће враћен у Телеоптик)


- црвеном бојом сам означио играче који би требали сигурно да иду (или су већ отишли) или су повређени.
- зеленом бојом су означена појачања.
- жутом бојом су означени играчи који су на позајмици или им истиче уговор за 6 месеци.
После почетне еуфорије, ''меденог месеца'' - уследило је утеривање курчине од стране лопужа за које смо мислили да су ''бивши'' (можда то ипак раде у дилу са новом Управом, јеби га, увек може горе да буде).


Јеби га, -Joco- је рекао да нам се поједина имена у новој Управи никако неће свидети.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
I da odgovorim onom što me je šikanirao za govnjive motke: druže, bio sam i VIŠE nego ozbiljan! Po meni svi grobari treba tako da misle! Samo eto... neko ima hrabrosti da to kaže a neko ne...
Moram i ovaj citat iz tvog posta da upotpunim smisao.
Vi koji ste u Beogradu, na JNA, motke u šake i UDRI GOVNA!!!
Ti iz Kanade imaš hrabrosti da kažeš, a mi ovde treba da mlatimo.
Jako zanimljimvi aršini za hrabrost, otprilike kao da ja pozovem Srbe iz Kanade da uzmu motke u šake pa po leđima kanadske državnike, jer su priznali Kosovo.

P.S Babović nam je potreban, koliko i ciganima Miladinović.
Pored 15 veznih igrača još nam samo treba da razigravamo Babovića.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dok cekamo da fatva boga gvozdja sudbine aktuelnih rukovodilaca FK Partizan pretvori u pakao, moram nesto da priznam...
Sad bi me kolega Zagor presreo sa: Koga boli falus sta mislis ili osecas, cuti i navijaj.
Ali, ovo je specijalan trenutak.

Nije bilo produzetaka, povreda, sudijskih odluka, saopstenja gospodina Simicha iz IRS, minimalnih & katastrofalnih poraza, blamaza na terenu. Nista.

Juce i danas je bilo zajebano zvati se navijacem Partizana.
Niko nas nije pobedio, bavimo se sami sa sobom na jedan veoma poseban nacin...
A mudri ljudi iz danasnje Judeje su jos pre nekoliko hiljada godina jako lepo uocili u sta vodi rukoloznistvo, preciznije masturbacija, jos jasnije: d****e.
To je sramotni trenutak kada usled slabog duha, spleta okolnosti ili neceg terceg jedinka pocne sama sa sobom da opsti.

Da ne ulazimo sad zbog cega je to stetno, ima ovde pozvanijih da objasne ceo fenomen. Jedno je sigurno, u pitanju je granicno podrucje ljudske egzistencije gde se nauka i monoteisticke religije susrecu i konvergiraju do istog zakljucka. Posledice preteranog i neprirodnog gore opisanog bavljenja svojim telesnim bicem mogu biti fatalne. Tacka.

Preterale su sa ... perjanice FK i KK. Mozda iz najbolje namere, ali sada nema nazad.

Nadam se da posledice nece biti olicene u jos izrazenijoj patologiji.

Za ove iz FK i dalje vazi kletva. Oni su i ranije debelo zasluzili gnev bogova celika.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Crno-beli ce se obradovati :D

Одбор за дочек је спреман, сви су добродошли да се придруже...

Буде ли ово Милијино дериште и Партизаново страно тело по хиљадити пут заиграло, а сви ми ћутке са трибина прелазили преко тога, онда ко нас јебе.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top