Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva 2015

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jel' ono Andrija već prodat za pola vaučera?
 
Последња измена:

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Svi mi priželjkujemo dovođenje levog beka jer nam je ta pozicija gorući problem, priželjkujemo zadnjeg veznog i napadača, ali meni se čini da je nama i golman veoma potreban. Živkova nesigurnost i neodlučnost u x-y situacija nas je već koštala, a bojim se da će nas tek koštati u grupi bilo kog Evro takmičenja. Znam ja da on ume da odbrani 1 na 1, ali kada ga vidim da na centaršut krene pa se vrati, pa nema pojma na koju će stranu, želudac mi se okrene...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nema sanse da pojurimo golmana.
Imali smo dobrog Lukaca koga smo prodali jer je Zivku mesto zacementirano! I poslovno bi bio glup potez sad kupovati prvog golmana a jednog si prodao pre mesec dana!
Dugo je u klubu Zivko, predugo je strpljivo cekao sansu i sad je docekao. S jedne strane mi je ok takvo rezonovanje, nije fer ga sad zakucati za klupu, ipak njega treba i prodati i zaraditi, ali sa druge... mada opet kad razmislis, nema teorije da nadjemo boljeg od njega. Jedino Stojkovic ali o dnjega nema nista. Svi golmani imaju mana, ovi koji ih imaju vrlo malo ne macuju se sa JSL nego su u top ligama! Zapao bi nam ponovo neki koji ne bi bio zakucan za liniju ali bi mu ispadale lopte, lose bi branio suteve iz daljine ili sta vec...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Lično, bio bih spreman da "žrtvujem" Živka jedino u krajnje neverovatnoj varijanti dovođenja Vanje Milinkovića-Savića: Zvati Buda da priupita u Junajtedu da li bi nam prodali pola Vanjinog ugovora i pustili ga kod nas.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Maestro
Sve što si napisao stoji i potpuno se slažem...

Žile ima svojih mana koje me mnogo nerviraju, ali ne daj bože da se on povredi jer tek od Kljajića nemam pojma šta može da se očekuje. Mislim da smo baš mršavi na toj poziciji... Pošto je Stojković misaona imenica, da je slobodan (a bio je do skoro) onaj Snežin bačje, ja bi znao kog golmana bi doveo... :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
LazarP@

Milinković Savić još sedi u NS po lokalima i zatvara kafane..

Za vikend ga lično video..

Taj bi jedva dočekao da splavari po BG , problem glava definitivno..

Lomić obavezno , zadnji vezni tipa Raća Petrović ( Medojević možda ) i kvalitetan špic..
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Не маштајте, Милинковић ако измоли од управе и Живковић да нам остане биће добро а камоли неки бек и задњи везни а нападач је тек мисаона именица. У случају да уђемо у ЛШ можда, сада никако. И да доведу то би било нешто типа просечан играч са слабим примањима.

Ове године је довољно поједено гована са "продајом" Бранка Илића и Лукача. Први, могао би да крпи успешније, од трнеутних узданица које имамо, обе критичне позиције(леви бек и задњи везни) а други јер је генерално сигурнији од Живка, можда не квалитетнији али има неке особине које делују умирујуће по нас навијаче. :D
Живкови прекиди су да се смрзнеш.

Зато је управа одлучила да су њихове плате високе и отерала их. :roll:
Исто тако и Лазовића.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bice pojacanja sigurno,cekao se rasplet u trecem kolu.

Inace,slavim dan kada je Branko Ilic otisao,nista manje gori od Nemsnje Petrovica,rupetina obicna.U onom novom klubu ga menjaju stalno posle pola sata.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
Sa dodatnih osam utakmica u Evropi i šansom za grupnu fazu Lige šampiona nama treba još igrača. Veliki je fond utakmica,sezona je duga. Treba nam dakle levi bek da pojača konkurenciju Petroviću, jedan vezni igrač tu uz Jevtovica jer ako se Jevtovic povredi mož' se slikamo i jedan špic sidras. To je neophodno.Bozinov ne može u ritmu da iznese ovoliko utakmica, a Saponja je zelen.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Najvaznije nam je da dovedemo levog beka. Svidja mi se Petrovic, ali pred nama su u LS ili LE azdaje, a on ma koliko perspektivan bio ne moze sam da iznese domacu ligu, kup, i LS/LE. Nakon toga zadnji vezni, po mogucnosti. Sve ostalo je dovoljno, ne idealno, ali dovoljno za nase uslove. Od Mitra smo uzeli 2 miliona, sad od UEFE 5.4, pa valjda mogu da odvoje 800K - 1M za dva dobra fudbalera. Ostace im dosta novca za smanjivanje dugova i popunjavanje budzeta.
 
Последња измена:

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čini mi se da su Cambiasso i Taiwo bez kluba trenutno.
m1701.gif



:D
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Koji vam je djavo sa Zivkom, kao da smo do sada gledali Smajhela pa Bufona pred nasim golom, pa sad kad nema Bufona, imamo problem. Koji pa nije linijas? Jel nam treba neki ludak kao cigani sto imaju ili kao sto je bio Radakovic? Ma ajte bre... Nit je visok, nit je nizak, ne ispusta lopte, odbranio je tamo na kraju tesku loptu i ovde ono sto je odbio do precke, ma preterujete sa Zivkom. Nama treba levi bek i zadnji vezni sa defanzivnim krljanjem (i mogao bi jos jedan spic i stoper, ali je to nerealno). Znaci Lomic obavezno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top