Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nece prodati Fejsu. Pogotovo sto posle povrede nije imao minutazu dovoljnu da bilo kakav skaut steknje sliku o njegovom trenutnom kvalitetu i mogucnostima!
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Ovo sam ocekivao. Pa ljudi mi svo doveli Markovica (20) zadnji vezni i Ivkovic (18) zadnji vezni . Imamo Meda, Fejsu , Petrovica sta ce nama toliko igraca na toj poziciji nek mi neko objasni a nemamo ni jedno pravo krilo u timu ?
 

Гпб

Guest
Биће срамота ако продају Фејсу и то циганијакосу!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
izgleda da su propali pokusaji da prodaju Racu pa ce Fejsu nekako...to mi je najlogicnije... ili su culi da se kuka kako nema mesta za Brasanca da dobije minutazu pa da prekinu kuknjavu :D
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Svake godine ista prica,kao pravimo tim za buducnost koji ce igrati zajedno 2-3 godine...pa se prodaju najbolji igraci.Nadao sam se da ce taj trend prodaje malo da se zaustavi posle ulaska u LS i prodaje Klea i Nastasica...Uzalud sam se nadao,kao i vecina Vas,politika uprave FK Partizan je ostala ista-prodaj sve sto se trazi,a uzmi sto ne mora da se plati.Umesto da smo se pojacali da komsinici ne damo nikakvu nadu,mi je vracamo u zivot.Nadam se da se ipak varam i da ce Ljuba ostati,a mi stvoriti tim koji ce napasti drugo mesto u grupi LS!
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Ovo sam ocekivao. Pa ljudi mi svo doveli Markovica (20) zadnji vezni i Ivkovic (18) zadnji vezni . Imamo Meda, Fejsu , Petrovica sta ce nama toliko igraca na toj poziciji nek mi neko objasni a nemamo ni jedno pravo krilo u timu ?

Да, али колико тих играча је добро у дефанзиви? Петровић спор и иде напоље, Медо брз али не може сам - средина пропушта, Ивковића не знам, Марковић је опет више што Енглези кажу box-to-box, Лола отишао, Фејса можда иде.

Јел неко мисли можда да ће Вукић-Марковић нпр да контролишу средину терена против било кога? Треба нам бре неки кер, булдог што каже Је-Не-А.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ja zaista ne znam kada cemo mi postati iole ozbiljan klub u evropskim okvirima...Za nasu ligu ne brinem,ali ovakvom politikom u evropskim takmicenjima nikada necemo igrati zapazenu ulogu! Kakva tuga!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Realno, ko normalan je ocekivao da ce Tejgo ostati kod nas? Preskup je on za nase uslove, pri tom ne mislim na obestecenje, vec na njegovu platu...

Ko je očekivao... bar trećina forumaša je poverovala Đuri kada je rekao da će prvo da vide da li će da opravda trošak. Drugi, malo iskusniji su već onda znali da Đura kenja i da od toga nema ništa.

Po ovome Marko Jovanovic je prihvatio ponudu Dinama iz Minska, jel moze neko da prevede?

Bolje bi mu bilo da je otišao u Izrael!

Nema razloga za paniku, do sada vrhunki odradjen prelazni rok.

Možda nema razloga za paniku, bar trenutno, ali mesta za optimizam ima još manje!

Убица је скоро рекао да није ни озбиљно тренирао ,да је скоро осетио болове у нози,и да је релативно скоро почео да се ослања на њу.Ко је ломио било шта,зна шта ово све значи,тако да од њега сумњам да има шта да се очекује до зиме.

Ja jesam i zato ću reći da od Diare nema ništa ove jeseni, a najverovatnije cele sezone! Fejsa nije ništa lomio pa je svejedno profućkao celu sezonu, a i Diara će isto tako. Prema tome, ako neko računa na Diaru kao neko pojačanje u napadu, već sada možete da zaboravite. TREBA NAM ŠPIC!!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ovo sam ocekivao. Pa ljudi mi svo doveli Markovica (20) zadnji vezni i Ivkovic (18) zadnji vezni . Imamo Meda, Fejsu , Petrovica sta ce nama toliko igraca na toj poziciji nek mi neko objasni a nemamo ni jedno pravo krilo u timu ?

Sta jos ocekujes? Mislim, da se ne nerviram vise i da ne zivim u neizvesnosti.

Ako prodaju Fejsu to znaci da vise nemamo klasicnog zadnjeg veznog, agresivnog igraca koji pokriva prostor izmedju odbrane i srednjeg reda. A to ce nas kostati i u nasoj ligi, kamoli u Evropi.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
@alekst88

Brate a sta ti ocekujes da Fejsa grize nakon povrede ? trebace mu min. godinu dana da udje u formu a neznam kada mu istice ugovor i dal cemo uspeti ista da uzmemo ako ga zadrzimo jos malo.... i da zaboravio sam Brasanca. Ono je haos sta mi radimo na toj poziciji a nemamo desnog beka nemamo krila rasnog napadaca ....

@Ludwig

Zar ocekujes da kupimo 2 igraca na toj poziciji i niko da ne ode ???
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Babic je kolko sam ja skontao isto zadnji vezni, a Markovic nije! A da se razumemo vreme je za odlazak nekih igraca tipa Petrovica i Jovanovica. Za sad je dobro odradjeno dovodjenjem Ivanova ali ako se uz to prodaju neki bitni igraci , onda mozemo da konstatujemo da smo u banani!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tacno tako slazem se sa tobom brate MikiPFC, nemamo mi vremena da trpimo igraca. jos da gatamo posle povrede a jos niko ne zna kakvo je stanje sa ugovorom. Ne brinem se ja da i Djura sve to dobro izmerio ms sto se ekonomije tice.
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa ljudi mi svo doveli Markovica (20) zadnji vezni i Ivkovic (18) zadnji vezni . Imamo Meda, Fejsu , Petrovica sta ce nama toliko igraca na toj poziciji nek mi neko objasni a nemamo ni jedno pravo krilo u timu ?

Jel stvarno mislis da tako posluju veliki evropski klubovi, ili ne mora veliki moze i oni manji koji imaju tendenciju rasta? Jel stvarno mislis da ce oni moci da uskoce odmah u igru i imaju veliku ulogu a do sada su u karijeri odigrali zajedno 2 ozbiljna jaka meca.

izgleda da su propali pokusaji da prodaju Racu pa ce Fejsu nekako...to mi je najlogicnije... ili su culi da se kuka kako nema mesta za Brasanca da dobije minutazu pa da prekinu kuknjavu :D

Obojica pisete kako Petrovic ostaje i imamo 3 zadnja vezna, a da li stvarno mislite da nece i on da ode cim stigne prva ponuda? Znaci prva, ne mora da se vaga i dostize neka zeljena cena jer njega silom prodaju vec 3 prelazna roka i sad ima da ga daju i ispod cene.

Ljudima u klubu kao da je u interesu da sto vise uniste klub i rasprodaju i ono sto ne mora da se prodaje. Prodaju li i Savica zelim im svima da came u nekom cumezu, zatvoru jedno 20-30 godina
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Koja dva igraca? Ja znam samo za Markovica...
Babic igra po strani.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Taman covek pomisli da rade dobro oni uspeju da ga zaseru :Fejsa ,Savic,Medo,Babovic,Scepovic,Markovic,Brasanac...Su igraci koji ne bi smeli da idu ni pod razno u narednih 2-3 godine ako zelimo neki uspeh u evropi.Sve ostalo je sviranje onoj stvari ,a za Petkovica i treba da trazi ja bih ima trazio i 500 000 po sezone ! Pazi oce talenta da igra za dzak krompira ,a oni stalno da guraju pare na pozitivnu nulu ,e pa ne moze tako ,decko je taletan i oce pare ,a ti plati pa se klati i onako mi od tih para necemo videti nista ,uglavnom domace talente za 200 000 + procenat od sledece prodaje i strance bez ugovora ,a ovde nek pojedinci i dalje brane upravu ,ima nas koji predosetimo i vidimo unapred ,a meni je teranje Moreire uz aminovanje svih struktura u klubu jasan pokazatelj u kom se pravcu krecemo ,sta je taj covek uradio za nas i sta je zasluzio necu ni da pisem,svi to dobro znate samo sto pojedinci zatvaraju oci pred time. Mi smo titule osvojili zato sto je zvezda nikada slabija u istoriji i to je velika realnost od koje vecina nas okrece glavu , samo pogledajte ko je sve prodefilovao kroz njihov tim u poslednjih 4 godine i videcete da smo zaa klasu bili ispred njih ,prosle godine smo uzeli zahvaljujuci Dostanicu , ove sezone smo se odlepili zahvaljujuci Kristicu ,ako mislite da ce to trajati zauvek gresite ,ovaj Hrvat kakav god da je zna poso ima slifa i boga pitaj sta ce biti. Mi smo prosle godine ulozili samo u nesretnog Radisu i vise srecno se plasirali u LS ,od tih para i prodaje Clea nismo doveli nikoga u zimskom prelaznom roku ,a tu je kapnulo sigurno 14-15 mil . Sada dovodimo igrace uz procenat i za smesne cifre ,prodajemo Savica i Fejsu i sutra cemo opet biti na pozitivnoj nuli pa dokle vise ? Samo se nesto obecava pricaju se bajke ,programi i planovi 5 sezona 3 prelazna roka ,a mi samo rasprodajemo na popustu kao propala robna kuca .Sponzora nemamo i ako smo usli u LS , dres smo prosle sezone delili sa 10 timova znj lige ,a da se niko nije zacrveneo. Umesto da cuvamo talente i tek kada dosegnu limit kao sto je Velickovic bio proglasen za najboljeg mladog igraca EL mi ih prodajemo posle jedne sezone i ocekujemo rezultate u Evropi . Mi smo u LS prosle sezone zalutali zahvaljujuci CLEVERSONU CORDOBI CLEU ,hteli vi to da priznate ili ne ,kako smo posle igrali sve znate 0 bodova , pre toga u LE slican scenario dok smo pod nesretnim Bjekom i Zekom u toj LS parirali Galaktikosima ,igrali prolece u evropi ,Ilic nije otisao dok nije ostavio DEBEO trag u Partizanu ,a sada prodajemo igrace posle jedne dobre sezone ,ja sam mozda lud ili glup ili i jedno i drugo ,al ja tu ne vidim nikakav napredak . Da ne pricam o Zemunelu i uslovima koji su tamo napravljeni ,a sada ? Istina je sledeca mi idemo nazad ,naravno vecinu navijaca to ne interesuje jer smo osvojili titule i njima je lepo ,ja gledam sire i dublje i meni je drago zbog titula ,ali sam cinjenice izneo koliko ce to da traje videcemo ,vrlo je moguce da vec od ove sezone nesto i dopre do kolektivne svesti navijaca .
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Ljudi mi se ovde raskukali za Savića, kad ono Fejsa na tapetu. On je trebao da bude naše najveće pojačanje, a oni ga prodaju. Osjećam se gore nego kada su odlazili Mo i Kleo, baš bezveze
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Можда се плаше да Фејса, не дај Боже, обнови повреду. Па, ко вели, да га продају на време, јбг пре повреде је вредео 5 мил. Ја бих волео да остане, али пошто смо клуб од јутра до сутра онда су овакве ствари нормалне. То ме подсећа на ове са зелене пијаце који су у сталном страху од калирања поврћа, па ајд брже уваљуј, спуштај цену, јер ће сутра вредети мање
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
'беш ми све ако су они нормални! Ало људи, па нема у статуту клуба одредба да свако лето мора по 15 фудбалера да се промени. Еј, одлазе људи са 16 година, одлазе са 18 година, одлазе после 6 месеци у клубу, одлазе после чекања од годину дана да се опораве... а долазе на позајмице, долазе на дођем ти, долазе на енормне проценте од следеће продаје.

И овако смо кратки са правим задњим везним. Још само фали да оде Фејса и да се досете још неког 30+ повратника. Већ видим ту брзу и енергичну средину у лику ???+Илић+Вукић.

Прави се тим на 3 године сваке године, а већ после 9 месеци нема ни 5 истих фудбалера у клубу и то игром случаја што нису успели да их уваљају.

Isto sam pomislio,meni ovde postoje 3 objasnjenja:ili je neko u klubu na ozbiljnim drogama ili je finansijska situacija toliko katastrofalna i pored silnih zarada u poslednjih godinu dana,da oni prodaju,pa daj sta das!!3 opcija su mafija i menadzeri koji ih na silu tjeraju da prodaju igrace!Djuric i uprava kao da ne znaju dje biju ni sta rade!Fejsa je trebao da nosi sredinu terena,da nam brzinom i snagom donese ono sto nam je falilo u Evropi.Opet ce da nas preskacu ,gaze i nadtrcavaju kao ove sezone.Ocigledno je da za Racu nemaju ponuda,a MORAJU da prodaju nekoga.Oni kao da namjerno slabe tim.Doci cemo u situaciju da pozicija koja nam je bila najjaca postane problematicna.Ne znam da li je Stanoje ovo odobrio ili je samo ikebana u klubu,ali ovo nista ne valja!Nama je otislo ili ce otici vise od pola tima.Neko rece da ga ovo podsjeca na 97',nije daleko od istine,a izgleda da i danas isti vuku konce.Ovo je stvarno takav cirkus da ja nemam rijeci.Pa u Partizanu ne postoji nista sto nije na prodaju sunce ti jbem :banghead
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Pa, iskreno, 2.5 miliona za igraca koji je propustio godinu dana je jako dobra cifra, samo je pitanje hoce li se uloziti u novog, i postoji li takav domaci igrac na trzistu a da je jeftin.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top