Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Da neće i Đura da zida nešto čim je krenuo da rasprodaje. Ne bi me začudilo da proda i trenera pošto se vodi logikom prodaj šta možeš.

Tek se sad zabrinuh kad vidjeh post Taličnog.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Trudim se da ubedim sebe da ovo nije istina! Zaista bi bila vanserijska glupost,ako se ovo realizuje!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Ja koliko se sećam mi Džombi od transfera Fejse dajemo 1,2 miliona a ostatak delimo pola-pola, što znači da bi u ovom slučaju dobili 650 hiljada. Ne vidim nijedan logičan razlog zašto bi se sada odrekli jednog od najboljih igrača za tu siću i još u olimpijakos da ga pustimo.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ne bih da pljujem po upravi bez osnove dok ne vidim da je Fejsa otisao zvanicno,ali cinjenica je da se stvorila slika u medijima kao da nikog prodali nismo 2 godine,a samo u ovom polugodistu uzeli smo 6 miliona evra plus prodaja Marka Jovanovica kome zelim sve najbolje u daljoj karijeri.Pritom niko nije doveden u zimskom prelaznom roku(trajno).Uz pare proslogodisnje LS nema potrebe za prodajom.I onako je sampionski tim obezglavljen odlaskom Tejga i Krleta.Ali o tom potom...
Edit:
Ljudi malo sam razmislio nije krojac Mamic da proda igraca koji nije video teren godinu za 2 miliona,bice da je novinarska patka,makar se nadam
 
Последња измена:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Sto je najgore, ko da ga zameni od domacih igraca kad smo totalno deficitarni na toj poziciji? Cisto sumnjam da je ovo tacno
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jedini razlog moze da bude to da Fejsa posle povrede nije ni upola dobar igrac kakav je bio pre,sve ostalo spada u domen debilnosti.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
to djuricu...nemoj samo fejsu, nego brate prodaj i savica, lazevskog, brasanca itd...naj bolje prodaj i sam sebe prodana duso...:banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa jel nije bila neka priča da mi dugujemo još 300 hiljada za Fejsu?
 

CaykoNis

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Za kolko smo mi kupili fejsu?
i ne mogu da verumej da neki od vas uporedjuju racu i fejsu....
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koliko se ja sjećam, Džombi ide 40% od sljedeće prodaje (mada nisam 100% siguran) Fejse. Možda ova prodaja i nije loš potez, jer ako uzmemo to da je bio povrijeđen godinu dana, isto toliko nije igrao takmičarske utakmice, niko nam ne garantuje da će opet biti onaj stari. Sjetimo se Brnovića, njegove uloge prije povrede i njegove igre poslije povrede.
A što se tiče ovog iz Koreje mislim da on ne bi prošao ni probu kod nas.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
samo nesto da dodam ...

da se razumemo,ja mogu da shvatim da neki igrac mora da se proda da bi se " zivelo " iako je dosta zaradilo,ali prodati u jednom prelaznom roku Fejsu,Racu,Savica,Ilieva,Marka,ne prdozuti Tejga uz povlacenje Krleta :banghead
7 igraca ??? nemojmo se zajebavati ...

naravno,ovo jos nije sve realizovano,ali bojim se da ce posle biti kasno ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико ја знам, Фејсу нисмо платили ни кинте. Договор је да, када га продамо, Џомби платимо 1,2 милиона еврића. Не сећам се да ли де још неки проценат приде, чиними се да да.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Oko Fejse je zavrsena prica kompletna sa kupovinom od dzombe jos pre godinu dana ili vise. U svakom slucaju 100% je u vlasnistvu Partizana, ne dele se pare!
To bas i nije neka tajna vec duze vremena.
A da li ima ugovor 4+1 godinu (kao npr Juca sto je imao 2+1) u to nisam siguran.
Damjanac je menadzer, a on odavno nije omiljen u klubu (posto je produzena ruka ramdanija koji nam otimaju igrace kao i jos nekim Beogradskim klubovima), zato ako on licno ne dovede nekog igraca u ovom prelaznom roku, nemojte se zacuditi.
 

Anakin

Početnik
Учлањен(а)
23.12.2007
Порука
117
Reaction score
4
A ko je Fejsin menadžer, kome još ide neki procenat ?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Zajebite vi stvar, meni reci jeneja odzvanjaju u usima, a i jednako je glup osecaj u ustima... 1997.

Prelazni rok radimo po sistemu- prodacemo i kafe kuvaricu ako se ponudi dobra lova. Lose.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Stvarno se neozbiljno radi! Nadam se da ce nas ipak demantovati ,ali ovo ne sluti na dobro! Toliko smo igraca prodali u poslednjih nekoliko godina i nemoguce da uvek moramo da prodajemo najbolje igrace...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A ko je Fejsin menadžer, kome još ide neki procenat ?
Pa Damjanac i Ramadani ("LIAN SPORTS GmbH"), i ti svašta pitaš. :D
EDIT: Nađe se ovde još "poneki" naš sadašnji i bivši igrač, nije da nije: http://www.transfermarkt.de/de/lian-sports-gmbh/details/berater_13.html (skroluj do dna). Ja ih izbrojao na brzaka čak 21...uključujući i klince iz Teleoptika...
Nije FKP nego FK D+R. To je trebalo da stoji na čarapama na promociji opreme pre neki dan. Bez obzira i na po kojeg ciganina kod njih.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top