Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
"Na osnovu snimaka koje smo videli i informacija koje smo dobili procenili smo da treba da dođe na probu. Ne dolazi tek tako“, nastavio je Krstajić...
Auuu pa mi igrace jos uvek dovodimo po snimcima ,svi smo se ovde slozili da su snimci velika KOCKA ... Trenutno je u toku Copa Amerika na kome je skup najboljih igraca iz najtalentovanijeg dela sveta sto se tice fudbala ,gde ima dosta mladih i perspektivnih igraca koji igraju po juznoamerickim ligama i umesto da posalju Nadja ili jos bolje nekog skauta da gleda utakmice mi dovodimo igrace sa kaseta . Budi bog snama ,svaki ozbiljniji klub ima svog coveka ili vise njih tamo koji gleda utakmice ,belezi posmatra ,ocenjuje ,a mi gledamo snimke i slusamo preporuke kojekakvih menadzera lesinara. Zar je toliko problem da FK Partizan nadje nekolicinu mladih ,posvecenih ,talentovanih trenera koji bi isli po ovakvim i slicnim turnirima i skautirali i gledali igrace .Dajem ruku da bi im se za 2 godine investicija visestruko isplatila .
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
I dalje cekam da vidim sta ce da se desi. Posto je Krle vec jednom dokazao da blafira kroz medije (slucaj Eduardo) necu uzeti ovaj intervju zdravo za gotovo.

Ako se dokaze kao istina ovo sto je izjavio, onda je to stvarno neozbiljno.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Sta ti uporedjujes... Napad brazilske reprezentacije i odbranu cileanske.. Znamo svi koliko ima brazilskih napadaca po celoj evropi i u brazilu i kakvi su to igraci.. mislim glupo bi bilo da ocekuje neko klea u reprezentaciji? A cile je druga prica... nije to neka velesila..

Da,a mi se strogo drzimo trenda reprezentativaca,ako ne igraju za svoju onda pisi propalo...ne mogu kod nas ni na klupi.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Идемо из крајности у крајност... Из потпуног колапса у ненормалну еуфорију, и обрнуто!

Лично још увек верујем у Станојевића и Крстајића, и чисто сумњам да ће дозволити да останемо танки, како на позицији десног штопера, тако и на позицији задњег везног!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ко зна, могуће да нам се Раћа врати. Витесе нећа да плати ни један евро Раћином менаџеру, а камоли милион колико овај тражи. Надам се да ће свако остати на свом становишту.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
fudbal je postao jedan robovski posao i sve vise mi se gadi iz dana u dan. Zaista mi je zao Race, kakav gadan osecaj.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sad cemo Petrovica jos dve godine prodavati... Bojim se da sad nece Kamaru prodati umesto Petrovica... Znaci Djuro otvori se i daj menadzeru milion :D Bez Petrovica cemo lako a tek bez Kamare cemo taraba biti na zadnjem veznom.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
fudbal je postao jedan robovski posao i sve vise mi se gadi iz dana u dan. Zaista mi je zao Race, kakav gadan osecaj.

Зашто да ти буде жао?
Ако га кочи његов проклети менаџер, његов проблем. Сам га је бирао.
Кад му истекне робовласнички уговор, нек га одјебе и буде сам себи менаџер.

Постоји ли један играч на свету, који је сам себи менаџер, живо ме занима?
Све би их ставио на једну гомилу и запалио, које су то штеточине!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Смешно је уопште те људе звати менаџерима, то су рекеташи.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Postoji Ivan Ergic :)

Menadzeri jesu neophodni, Ali kao sve ostalo u Srbiji, radi se na siledzijski nacin. Otimacina, korupcija, zavist....
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Radi se po sistemu robovlasnistva :D tipa kao Dzomba... Nije mi jasno kakve mi veze imamo sa tim. To bi trebao da se oni raspravljaju, menadzer i Vitese. Sta nas briga sto njemu nisu isplatili mi smo mu dali nas deo i toliko.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Podseca na Labrina :D
Obojca su visoki 181 cm i igraju stopere po potrebi i desnog beka :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Esclusiva PE – Marzoratti verso Belgrado
Se ne č parlato poco, anche se era spuntato qualche tempo fa l’interessamento del Bologna (subito rientrato), ma Lino Marzoratti era uno di quei giocatori che avrebbero potuto lasciare Empoli nel corso dell’estate.

Tornato dal prestito di Cagliari, il difensore scuola Milan aveva accettato di buon grado il “rimpatrio” sepur nella cadettaria, mettondosi a piena disposizione del mister e dei compagni. C’era però la speranza per Lino di poter arrivare ad un palcoscenico più importante, lui definito dal Milan ai tempi delle giovanili, uno con un grande avvenire e che dopo gli anni di A ad Empoli sperava proprio in un ritorno in rossonero.
Il grande palconscenico potrebbe però arrivare, portando in grembo la possibilità di disputare la Champions League.

Sembra infatti trovare confereme la volontà da parte del Partizan Belgrado, campione di Serbia, di arrivare a Marzoratti, intengradolo da subito nella rosa che a breve sarà impegnata nel preliminare di Champions. Sarebbe stato il tecnico della squadra, Stanojevic, ad indicare il nome di Lino.

I dirigenti azzurri non confermano ma neppure smentiscono tale indiscrezione, di fatto nei prossimi giorni potrebbe esserci un incontro tra le parti per provare a definire i paramentri del passaggio di Marzoratti verso la capitale serba nella quale dovrebbe indossare la maglia bianconera di quella che č da sempre considerata la seconda squadra di Belgrado anche se da quattro anni consecutivi vince il campionato nazionale

http://www.pianetaempoli.it/2011/07/05/empoli-f-c/esclusiva-pe-marzoratti-verso-belgrado/
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Pa zar niste do sad shvatili da Krstajic trazi BRZOG stopera, a ne visokog...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ovaj Lino Marzoratti mozda bi nam i bolje legao od Labrina zato sto je dosta iskusniji :
Serija A - 72 utakmice
Seria B - 50 utakmica
Uefa Kup - 2 utakmice
Prosao sve nladje selekcije Italije .
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
I dirigenti azzurri non confermano ma neppure smentiscono tale indiscrezione, di fatto nei prossimi giorni potrebbe esserci un incontro tra le parti per provare a definire i paramentri del passaggio di Marzoratti verso la capitale serba nella quale dovrebbe indossare la maglia bianconera di quella che č da sempre considerata la seconda squadra di Belgrado anche se da quattro anni consecutivi vince il campionato nazionale

Ko zeli da im se najebe mile majke zbog ovog pasusa.

Ovde
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad bi znao šta tu piše, možda i bi :D

Mladen Krstajić izgleda gubi bitku za Stefana Savića. Borio se sportski direktor Partizana da zadrži mladog defanzivca do decembra ili bar za drugo i treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali po svemu sudeći neće uspeti.

Dokle više o toj borbi za Savića!!! Ta borba je izgledala ovako:
- mi bi da ga zadržimo do kraja kvalifikacija
- ne može
- onda bar protiv Makedonaca
- ne može
- dobro, ništa onda, eto vam ga odmah

Kraj bitke, a sve ostalo je palamuđenje!

Не отежавајте живот човеку. Није му лако. Извргнућемо још једну легенду клуба руглу због наопаке клупске политике од милоште назване "Сеци уши, крпи дупе"...

Ne otežavamo mi njemu nego on to sam sebi radi. Znao je on da od Savića nema ništa još pre mesec dana. E sada, da li je već onda odradio posao sa zamenom a sada samo čeka da ovaj ode i da obelodani novu transfer bombu i postane heroj svih Grobara, ili je nesposoban da reši problem i ostavi Saleta na cedilu i to osam dana pred prvu utakmicu kvalifikacija znaćemo do kraja nedelje.

Najverovatnije Krle odavno ima zamenu za Savića i samo čeka pravi trenutak. Ako to nije tako, onda je sasvim neozbiljan.

Edit: auuuu mamicu im jebem žabarsku! Ko je drugi tim u Beogradu... iako je osvojio 4 uzastopne titule. Pičke italijanske!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top