Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nek je stranac ali nama treba veznjak. Dosta je ovaj Brazilac ako prodje probu. Znaci Luizao stoper stranac i veznjak stranac. To je to, ja zadovoljan. Mozda da uleti jos neko domace pojacanje mada bilo bi gomilanje.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Rekli su da dolaze 2(dva) stopera stranca...

S'tim sto bi jedan bio pozajmljen do zime kada nam dolazi Jokic, a drugi potpisao visegodisnji ugovor!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.985
Ljudi ovaj Luizao uopste niej siguran da ce potpisati... ima dobre preporuke, ali cim ga dovode na probu nisu sigurni u njega...

Krle vija stopera koji odmah moze da uskoci...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
@zaro

Dovode ga na probu da bi proverili njegovo fizicko stanje, i da vide da li covek moze da krene sa takmicarskim utakmicama posle par treninga, ili cemo morati da ga cekamo do sredine sezone da bi dostigao top formu... Logican potez sto se mene tice.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ovaj Luizao je kapiten Benfike, i vredi jedno 10 milki sigurno_Omasio si ti debelo :D
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Mislim da je ovo kraj dileme ukoliko je i bilo oko mogucnosti da Savic igra protiv shiptara


22:15 - Sa Sitijem u Ameriku: Savić se ne vraća u Beograd
113671_cityofmanchesterstadium_f.jpg

Dosadašnji defanzivac Partizana Stefan Savić je postao novi član Mančester sitija, a najavljena mogućnost da bi posle potpisivanja ugovora mogao da se privremeno vrati u Beograd i definitivno je otpala.

Naime, kako saznaje Blicsport.rs, njegovi novi poslodavci već su se dali u pribavljanje potrebnih administrativnih dokumenata kako bi Savić sa ekspedicijom "građana" krenuo na američku turneju, pa od povratka u prestonicu Srbije za sada neće biti ništa.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Manje - vise 20miliona u prelaznom roku ostvarena cifra. Ako se prodaju Kizito, Davidov i Bogunovic jos najmanje 1milion ce dobiti.
Ja sam 100% siguran da mi taj 1 milion necemo potrositi na pojacanja do kraja avgusta. Ako udjemo u LS mozda se otvore za 2-3 igraca kao sto su i prosle godine kada su dosli Stojkovic, Savic, Boya.... pre kraj prelaznog roka.

Domaci stoper nam je potreban, uz to mogu jos dva stranca da se dovedu jer bi imali 4 stranca samo (Ivanov, Medo, Eduardo i Diarra).
Dakle 3 dobra pojacanja su najmanje sto se mora dovesti, sto pre to bolje (ali mi cemo cekati zadnji sekund verovatno da bi usicarili stotinak hiljada evra uz nadu da cemo se provuci kroz kvalifikacije do 4-og kola).
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.826
Локација
Храм фудбала
Савићу све најбоље у Манчестеру.Али убједљиво најјача изјава како нам не одговара Талијан,али је онај Бразилац зато страва (како је само разбијао пре четири године :( )
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Stefan Savić je momak koji je na svakom meču u dresu Partizana dao svoj maksimum i ja mu želim sve najbolje i najlepše u Engleskoj. Ima lepu priliku da napravi veliku karijeru u klubu koji je u silnoj ekspanziji i ja mu to od srca želim.

Posle odlaska Savića, ovo je zajebana situacija. Nadajmo se najboljem.


Ovo za Eduarda, pamet u glavu pametnjakovići iz uprave, dok nije kasno...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da je ovo kraj dileme ukoliko je i bilo oko mogucnosti da Savic igra protiv shiptara


22:15 - Sa Sitijem u Ameriku: Savić se ne vraća u Beograd
113671_cityofmanchesterstadium_f.jpg

Dosadašnji defanzivac Partizana Stefan Savić je postao novi član Mančester sitija, a najavljena mogućnost da bi posle potpisivanja ugovora mogao da se privremeno vrati u Beograd i definitivno je otpala.

Naime, kako saznaje Blicsport.rs, njegovi novi poslodavci već su se dali u pribavljanje potrebnih administrativnih dokumenata kako bi Savić sa ekspedicijom "građana" krenuo na američku turneju, pa od povratka u prestonicu Srbije za sada neće biti ništa.


Lepo sam vam rekao da od njegovog igranja nema ništa, a vi se nadate da će Krle uspeti da nešto uradi! Čista logika, ništa drugo!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Савић скупљи од Клишија

Како у Партизану воле да кажу, висина трансфера је „пословна тајна”, док острвски медији располажу различитим информацијама. Неки тврде да је реч о седам милиона евра, али већина преноси информацију како је посао вредан десет милиона евра, чиме је Стефан Савић претекао новог клупског друга, Гаела Клишија, кога је Сити платио Арсеналу само осам милиона евра.

Иначе, угледни француски спортски дневник „Лекип” пише да је трансфер младог штопера у Енглеску вредан чак 12 милиона евра!



Крстајић: Боримо се…

Потписом за Манчестер сити умањене су шансе да Савић игра против Шкендије, иако се у Партизану надају да ће Енглези позитивно одговорити на њихов захтев.

Још нисмо добили одговор из Ситија. Док не ставимо параф, ништа није готово. Све говори да ће Стефан да потпише, али ми се боримо да игра против Македонаца – упоран је директор Крстајић.

журнал
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
У вези проблема око Едуарда и јавашлука управе наставите да пишете на теми ФК Партизан, а у овој теми о прелазном року само о доласцима / одласцима, како не бисмо писали о једној истој ствари на два места.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo da se zahvalim Krstajiću i Stanojeviću za transfer Rankovića.
Nismo ni svesni koliko smo dobili važnog igrača.Zamislite samo da nije došao a Savić u Engleskoj,pa ko bi nam igrao?
Jako bitan univerzalac.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa ako Stankovic ni protiv te Skendrije ne moze da igra na poziciji stopera onda ne shvatam sto tog decka drza uopste u ekipi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ima nesreću da je levonog a to kod nas ne mere.Samo jedan može u ekipi na štoperu,drugi mora desnom nogom da igra.To piše u Statutu.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nece Stanoje na stoperima ni 2 leva ni 2 desna, mora kombinovano. Nema sumnje da ce to sve biti ok protiv ovih Skembica. Sve posle toga je pod znakom uzvika.

Mada mi je malo zao ovog mucenog Stankovica, ceka tu neku sansu, bori se, i kad se svi povrede, prodaju ili sta vec, stopera odigra zadnji vezni. Maler.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
da ne idemo u preveliki off, Rankovic je odlicna kupovina ali kao stoper je velilki rizik. On je samo 173 cm visok!
 

wasaranac_pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.09.2010
Порука
5
Reaction score
0
Локација
crno-beli svet
Na transfermarktu pise da smo Savica prodali za 12 m eura... zna li neko ko moze da bude misteriozno pojacanje u veznom redu iz Brazila???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top