Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Ne vidim zasto ne bi prebacili Ostojica iz Teleoptika u prvi tim,jer mi dva(jedan,ako Luizao prodje probu) centralna beka za ovo kratko vreme ne mozemo da dovedemo?!
 

Dr.Hofmann

Guest
Ако мислиш да клуб организује ту агеннцију, не знам колико је то изводљиво...то би могло да функционише са клинцима из омл. школе кад рецимо дођу у клуб са 15-ак година док још немају менаџера па им ми набацимо неког из те агенције....


ако мислиш да се менаџери сами организују, не видим како би то могло, кад су управо ови најјачи каубоји...баш не знам како да се изађе из тог зачараног круга


Evo za početak nešto poput ovoga, s tim da bi se tu proširila delatnost i na menadžere i njihovu kontrolu, svuda po evropi postoje takve i slične agencije!

http://dalje.com/hr-sport/dario-sim...ndikat-borit-ce-se-za-prava-nogometasa/363436
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Che

Ukrao si mi misao o tom pojacanju ali kako sada odjednom izbi frka oko placanja....ko
zna hoce li ovi iz uprave dati Krletu da dovodi ikoga vise.
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Posle ovog slučaja sa Edvardom očigledno je da nećemo potpisati nikog dok ne stignu pare od prodaje igrača.
(To ne znači da klub trenutno nema pare - možda ih je neko oročio pa ne želi da izgubi kamatu). :)

P.S. Tek sad sam pogledao intervju sa Krstajićem, očigledno je on namerno napumpao čitavu stvar (izostavljanje iz ekipe) kako bi se slučaj sa Edvardom najzad rešio. Otud i Đurićev bes.
Krstajiću, svaka čast!!!!!!
 
Последња измена:

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Meni se cini da ovo sa Luizaom nije klasicna proba, on sigurno ostaje, samo je pitanje hoce li biti spreman do srede.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa i nije proba, rekao je Krstajic da nije klasicna proba samo hoce da vide u kakvom je stanju.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
pa logicno da nije klasicna proba.. covek doveden da popunjavamo rupe, i to u trenutku kada bi vec trebali da imamo kompletan tim...
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Али људи ето неко је коначно пробио лед са тим пробама,Фрипонг ју је прошао.... :) додуше није потписао за први тим него за Телеоптик,али и то је неки почетак! сад Луизао по скраћеном поступку да заврши ту пробу и да коначно знамо на чему смо,ако Раћа остаје значи задњи везни не треба,евентуално значи још крило,мада не знам ни то колико је реално видим да се не форсира игра у том правцу.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нека ме неко исправи ако грешим! Луизао/Луисао је дошао на неку мини пробу, и ако се не варам они проверавају његову форму? Сад износим моје мишљење, а то је да је овај одбрамбени играч играчина. Има штофа, има материјала ... Не видим шта је ту проблем форма, ући ће у њу и да није, а сигуран сам да са пола снаге може појединцима да објасни пар ствари. Ја бих потписао са њим, макар и не играо против шиптара... Биће спреман за наредну рунду...
 

grobarstvo

Guest
Nema tu nikakve probe.Luizao ostaje ,drugog nemamo_Ovo je cisto ,onako ,da se malo zagreje.
 

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Mozda je Racin menadzer zakuvao jer su dobili bolju ponudu od Rome???
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
A mozda i Racin menadzer zakuvava kako bi mu Vitese dao kintu koju je zacepio.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Zna li neko,ko je taj drugi kvalitetniji stoper koga jurimo,pored Luizaoa ! Ima li sanse,da nam dodje jos neki desni bek,srednjak ili krilo ! :pfc:
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ko god je igrao na reprezentativnom nivou Brazila u bilo kojoj selekciji ili uzrastu za mene mora da zna fudbal. Jednom sam pre par godina citao da Brazil ima oko 6 miliona registrovanih fudbalera, sto ti je maltene vise nego stanovnika Srbije. U takvoj konkurenciji i u takvoj fudbalsoj zemlji biti clan drzavne selekcije znaci samo da covek ima znanje, i da je definitivno pojacanje. Nadam se da ce ostati, to jest da ce proci tu nasu famoznu probu.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja se plasim brazilskih stopera...Nisu oni meni pouzdani za tu poziciju, mada uvek ima izuzetaka!
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
ko prodje probu kod nas taj ima vise srece nego pameti........mislim da SS i MK znaju sta rade,imaju potpuno poverenje kod mene.....i sve dok nam se uprava ne mesa u rad sportskog dela bice sve u redu

pomozi boze
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Sve to stoji, ali koliko je on utakmica odigrao posle te 19. godine?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top