Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Koliko sam ja razumeo ovaj tekst sto je Markovic postavio, ispada da je Racin menadzer sve to zakomplikovao jer je u medjuvremenu stigla ponuda Rome.
Jos ako je stvarno tacno za tih 7 miliona, taman da budemo na pozitivnoj nuli...:D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
http://youtu.be/EmExheyGwKs ....na 6:58 Luizao mogao bolje da intervenise. On je broj 3 iako se nevidi bas jasno. Mislim ovo nista nemora da znaci ali neki igraci iz ove generacije su odmah pokazali klasu kao Pato, Marselo itd.
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Ako je i tacno to za Romu, 7 miliona je ceo transfer, sa platom za tri ili četiri godine za igrača, i možda nekom cifrom za menadžera, tako da ne verujem da bi Partizan dobio više od 3 miliona. Nisu ludi da daju 7, kad bi ga naši dali i za 2.5
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
7 Miliona moze da bude, otkup, menadzeri, provizije, porezi i njegova cetvorogodisnja plata.. obicno novinari saberu sve kad naduvavaju transfer
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Citaj forum.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
nekada je u Partizanu bilo nemoguce proci probu a sada sobzirom da smo deficitarni na nekim pozicijama nemoguce je ne proci je...kako se stvari menjaju :)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Link je vec postavljen u drugoj temi.

WebCrew edit
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
@ Bandit

Nije igrao puno, ali nama leze takvi igraci, Mo kada je dosao skoro da 2 godine nije nigde igrao ( Aves 7-8 utakmica, i Dinamo 2-3 ) pa je kod nas bio strava igrac, Dia kada je dosao igrao je nekih 5-6 utakmica za Beira Mar, Sale kapiten isto tako nije mnogo igrao, pa su kod nas opet svi bili na vrhunskom nivou, ako ovaj uspe da udje u formu, bice i on extra, to je neko moje misljenje :)
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
ma ja verjem da on nije los..biti u mladoj reprezentaciji karioka nije mala stvar...ni na onom klipu ne izgleda lose ali naravno ni izbliza kao zamena za krleta ili savica... ni to sto nije igrao u poslednje vreme nije strasno samo sto od njega u tom slucaju nema nista do zime a nama treba sad... jedino ako nije planiran kao rezerva a da taj drugi stoper bude klasa... medjutim kako nam prelazni rok ide vise ne smem ni da se nadam ni da prognoziram... jos nas ovaj sad lozi nekim bombama
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ovaj opet laze veceras, pa nije predizborna kampanja Djuricu!

Kada dovedes igraca onda se javi, a ne da nas lazes i mazes nam oci tvojim fantaziranjem!

Imas para da ih dovedes bar ta dva velika pojacanja, kada ih dovedes onda pricaj!

Sponzora si najavljivao pre vise od godinu dana, pa opet nista!

Ocekujem vec sutra u stampi imena tipa Crespo, Mutu, Shabalala i ostala kompanija koja se provlaci vec godinama, a od svega toga nece biti NISTA!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
@ Makito

Ma mi da smo pametni da se ostavimo te politike i da dovodimo bre igrace koji igraju aktivno, a ne da gledamo u pasulj da li ce on da se vrati u formu ili ne! Ima dosta i negativnih primera, prvi je Zvone Vukic. Po meni od njega ni ove sezone nema nista...

A sto se tice tih djurinih "bombica", prva ce biti stoper, a druga ce se desiti samo ukoliko udjemo u ligu sampiona.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Koliko je bilo klinaca koji su u Srbiji billi članovi svih omladinskih reprezentativnih selekcija, pa nikad od njih nisu nastali pravi igrači? Krenu da piju, duvaju, splavare, prestanu da treniraju kako treba i gotovo. Zato ne zalećite se, verovatno ima neki razlog zašto Luizao nije uradio ništa ni u jednom klubu.
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
da li sam ja propustio vest da je filipovic potpisao za nas? vidim da ga predstavljaju kao naseg igraca, a ne secam se da je potpisao..
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Ajde Djuro da vidimo da li ces jednom uraditi ono sto izjavis, svaki prelazni rok pricas o nekim bombama a nikad ne ispunis. Ne budi stipsa i dovedi stopera, beka i krilo!
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
bomba bi bila, kad bi on i njegovi takozvani fosili u pozadini otisli.. interesantno mi je kako se u poslednjih par dana niko ne trudi da odbrani upravu.. sad mi je ona diskusija oko vracanje dugova cigana jos smesnija i teorija kao su to oni uspeli da prebiju dugove itd. a mi ni sa 20 miliona dobitka u poslednjih 12 meseci ne uspevamo navodno da stvorimo neki pristojan kapital nego ispada, da smo u jos vecoj rupi nego oni iz rupe..

sto se tice ovog brazilca, pedigre mu nije sjajan, znam, nije ni kleov bio, ALI.. stoper iz brazila bez ikakvog pedigrea nemoze biti neko resenje za citavu sezonu, tako da se nadam da ce taj ili da nas iznenadi ili da se pokupi na vreme..

a krilo i beka ces videti kad na vrbi rodi grozdje.. nemaju para ni za ovo sto su vec doveli.. zao mi je samo onog coveka koji sedi na klupi i onog koji je sa kopackama uletio u kancelariju.. njima naklon do poda za muda koja su pokazali kad su izjavili zasto eduardo nije u sastavu.. zalosno je to sto se dan kasnije javi presednik i prodaje (ponovo) pricu kako je to sve prenaudavno.. a ljudima u njegovom klubu je puko film..
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Šta znači onaj skenirani dopis Saragosi za Ivana Obradovića na zvaničnom sajtu ???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top