Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dao je za Rad prosle sezone 8 golova, za nas ove neka da isto toliko kao treci napadac i mi zadovoljni :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Pazite ima tu i malo logike,ide Ilev vraca se Diarra,ide Bogunovic,stigo Jovancic,Tejgo ostaje.

Poslednje upozorenje pred iskljucenje sa casa!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Знао сам да је почео распуст за основце ...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@Ala Munja
U stvari nije jos poceo raspust za njih,jer ovaj moj i dalje ide :D

Da li zna neko vise,sta ce biti sa Babovicem?Da li cemo produziti ugovor ili necemo?
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ako bi Dijara ostao a ukoliko bude doveden dobar spic tipa Tejgo to ce onda biti izuzetno dobro.Mada cisto sumnjam ali ajde.....

Nebi valjalo da doterujemo kljucne igrace na pozajmicu.Dakle stoper mora biti potpuno nas,jebeno je kad igru zasnivas na pozajmljenim igracima.

Dakle drugi spici i stoper moraju biti pod ugovorom sa nama.

ps.pozdrav za novajlije kojih iz minuta u minut ima sve vise i koje pokazuju "decije" bolesti kroz koje je vecina ovde prosla.
Nekako mi se cini da lepo "rade" administraciju:buhaha,mozda su se cak i organizovali.:D
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Sad smo u jos vecem problemu Jovanovic ce pauzirati u narednih 6 meseci znaci da ostajemo samo sa Savicem na poziciji DC. Potrban nam je i neko za prvih 11, a i neko da popuni rupe u sllucaju kartona ili pu pu pu povrede. NIje mi jasno sta je sa Nastasicem da li ide ili ne nekako je ta prica ostala po strani u poslednje vreme i kao da se ne racuna na novac koji ce stici u klub od njegovog transfera. Sa Jovancicem milsim da se pokusava isto sto i sa Boyom trazi se neko da zadrzi loptu ko je jak u duelu, a po ovome sto je receno na konferenciji vidi se da su se trudili da dovedu nekog ko je pre svega normalan i kvalitetan kao covek za razliku od Boye koji je imao fantasticne predispozicije da postane ozbiljan igrac ali nazalost u glavi nije bio dovoljno razvijen.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Markova suspenzija će samo da ubrza njegov odlazak ovog leta. Ići će on sad i u Jordan, a kamoli u Izrael.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Stim sto sad za njega mogu da nas ucenjuju, to ce biti jedina mana svega toga. Al sta je tu je.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
@Je-Ne-A

Ako se ne proda Markova suspenzija će se skratiti na 3 meseca videćeš! Kao i Lazetićeva. A možda se i ukinu totalno.

FSS je XY puta dokazao da nema muda sumnjam da će se kurčiti nad nama, pogotovo što je ono što je Jovanović skandirao blago rečeno smešno i nema veze sa nacionalizmom.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jel sam ja to propustio zvanicnu promociju babica ili nije jos bila!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.458
Локација
.
А шта ћемо са Тарзаном Беширевићем?
Мислиш да има шансе да улетимо у трку за Миладина Бечановића и Гогу Обрадовића?

Гога је икона у Сиону, тешко да ћемо њега. Јел може неко од инсајдера да каже шта је са Мајклом Ћурчијом? Никад ми неће бити јасно зашто није добио већу шансу...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Doveden Jovančić, došao Volkov, dolazi Babić, Mladenović iz Borca na pragu, spominje se i Marković iz OFK-a, sve iz naše lige (osim Volkova). Podmlađuje se tim, što je bilo i vrijeme, međutim, mislim da se spremaju strana pojačanja jer uz odlazak Kizita i Tejga, stvara se mesto za par stranaca koji će biti nosioci tima za sljedeću sezonu. Zanimaju me i eventualni odlasci iz Partizana.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Гога је икона у Сиону, тешко да ћемо њега. Јел може неко од инсајдера да каже шта је са Мајклом Ћурчијом? Никад ми неће бити јасно зашто није добио већу шансу...

Curcija je do skoro igrao za jedan makedonski klub u lokalnoj ligi viktorije. To mu je bila neka kombinacija uz posao. Kako bi ga zaposlili morao je da igra za taj klub
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.458
Локација
.
Curcija je do skoro igrao za jedan makedonski klub u lokalnoj ligi viktorije. To mu je bila neka kombinacija uz posao. Kako bi ga zaposlili morao je da igra za taj klub


Па ето, идеално... Нама фали шпиц странац, а председник тог нижеразредног клуба ће нам дати његову исписницу у замену за нове дресове. Можемо да им дамо неке старе гарнитуре ако је претекло од капе. Једини проблем нам прави то што није црнац...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Bez crnca necu da pricam! Ne uzimam sezonsku ako ne uzmemo stranog spica i to jos crnac! Pa gde ce nam biti kraj jujuju
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.495
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мени су се спустили стандарди.Ја бих прихватио и неког мелеза,онако ко бразилци,или ко ромуљаге.И да ,обавезно једна бивша ромуљага,без тога ништа,или се спаљујем бензином у Стојанчетовој старој канцеларији...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
И сам Станојевић је изјавио да би волео да оба нападача буду црнци.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
zato je danas posle potpisanog ugovora,Jovancic dobio mesec dana placenog solarijuma,da kvalitetno pocrni do pocetka priprema :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top