Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Ovde se govori o Sabalali kao da je Kristijano Ronalo...da li se neko zapitao kako to da ima 27god a idalje igra u J.Africi?Veliko je pitanje kako bi se on snasao kod nas jer njegova glavna karakteristika( koliko sam skapirao) je igra kada ispred sebe ima prazan prostor...to u domacoj ligi ne sljaka...kako se Sabalala snalazi u igri 1:1?Kakav je u duel igri? Uostalom levu stranu smo dosta pokrili dolaskom Volkova...valjalo bi da i desnu stranu ucinimo prodornom

Vrlo malo je igraca iz Juzne Afrike koji igraju u Evropi iz razloga sto su tamo vrlo dobro placeni te im ne zapinje da posto poto odu u Evropu.

Sabalala je odlican igrac. Jos ako ostane Tejgo... pa svaki centarsut Sabalale bi bio gol.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Тејго неће остати , а неће ни Шабалала доћи , да вам олакшам муке. А ни Мојсов.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
..aj Tejgo i Šabalala, ali da je neko stvarno poverovao da će Mojsov da dođe !?
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jel se Volkov planira za levog beka ili za vezni red? Jer u prvom slucaju imali bismo Lazevskog i Volkova na beku i s tim i ispunjenu poziciju. Ako Stanojevic zeli da mu Volkov igra ofanzivnije da li onda trazimo uopste levog beka ili Lazevski ostaje kao prva opcija?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.290
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Citajuci ove neke izjave Babica i Djurica, uopste nisam optimista. Sumnjam u neko osjetno jacanje ekipe za sledecu sezonu.

Vjerovatno ce dovesti ovog Jovancica, jos neki neocekivani povratnik....


Vidjecemo, ne mirise ovo na dobro, ali nikad se ne zna.
 

GROBAR TESLIC

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2010
Порука
47
Reaction score
0
Pa "razmišljao" sam o tome kako bi nam "sjeo" Mojsov, a da li sam povjerovao, uglavnom znači nema ništa ni od jednog
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Jes, tačno..

Da preformulišem onda u još zanimljivije

..aj Tejgo i Šabalala, ali da je neko stvarno meni poverovao da će Mojsov da dođe !?
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.230
Reaction score
33.720
Локација
vaginamandibularia
Babić otkrio toplu vodu - nema se para. Zaključajte temu, neće ni biti pojačanja. Sem ako ne otpustimo Radišu pa ga opet dovedemo :D
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ojha, sta nas briga, resio Djura da odresi kesu i obezbedi 200% veci budzet nego lani. :)
Nego, dolazi li ko iz fiilijale iz rupe? :)

Gde ste videli to za Hajncea? Jedino sto sam nasao je da je slobodan igrac...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Да ли ће неки играч бити пун погодак или вишак зависи од формације и стила игре који изабере наш тренер. Надам се да Сале има планове за следећу сезону, јер по њима треба куповати и продавати играче.


Неколико опција су у игри. Остајање при 4-1-3-2 би значило довођење:

-бекови, најбитнији за наш стил игре
-новог крилног нападача(замена за Ивицу)
-новог шпица(замена за Тејга)
-за бочне везњаке стварно немам идеју с обзиром на то да им није улога у крилној игри, не би ме чудило да то буду Томић и Бабовић, можда и Саша, ко зна.

Ако се Сале одлучи за 4-4-2, коју смо форсирали на неким утакмицама(последњи дерби, финале Купа):

-опет крилни нападач
-шпиц
-два права крила, или једно ако Волков буде играо лево крило, дакле крила у изворном облику-да дешњак плете по десној страни, левоног играч по левој
-бекови, један или два у зависности од Волкова
-централни везни у зависности од продаје

У сваком случају, потребан нам је и нови штопер.


Наравно да ја не очекујем све ово(знајући расположеност наше управе), далеко од тога, ово су само неке процене, али ако не обавимо овај прелазни рок како ваља, упашћемо у гадне проблеме.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Moram priznati da je meni sve to delovalo prilično logično... :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kuća se pravi najpre od temelja, a tim za Evropu najpre od iskusnog, pa i matorog štopera! Mi jednostavno moramo dovesti adekvatnu zamenu za Krleta. Džaba nam sve ako to ne obezbedimo. Nema šta da tražimo u Evropi bez "namazanog" štopera, kao parnjaka Saviću.

Uz pomenutog štopera, nama treba još minimum 4-5 igrača (desni bek, 1-2 ofanzivna vezna i 2 špica), ali ne "back up"-ova nego onih pojačanja koja su za startnih 11.

Znači jeben prelazni rok da ne može biti jebeniji.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Druze Je-Ne-A jako tesko...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Jebe gazda pravi rane i ne misli da prestane!

Тејго неће остати , а неће ни Шабалала доћи , да вам олакшам муке. А ни Мојсов.

Уротили се Газда и Муња па пиче по double penetration :buhaha
Значи људи бар се ви договорите за ког играча ћете да нас пржите :D
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Kad bi i bilo tih para, komšinica bi se odmah setila da je plakala protiv Hajduka..

nego, rešismo li mi dug za Tošića?

To bi bilo realno objašnjenje zašto niko ne pominje Marsela iz Banata..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
nego, rešismo li mi dug za Tošića?

Tu kartu će verovatno da potegnu na zimu, kada reše da prodaju Savića za 8 miliona, pa pošto menadžeru ide 3, a moramo da platimo Tošićev dug 1.5, to je 3+1.5 = 8. Opet neće biti para za pojačanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top