Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
jedno pitanje,je l' mali Cava igra na poziciji iza napadaca?pozicija S.Ilica?
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Neznam dali je jos rano,ali posto sam iz Cacka mogu vam reci da Mladenovic ima sanse da postane "milionski" igrac.Ukoliko ga dovedemo dobijamo novog Savica i dugorocno resenje na poziciji beka.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
"Sve životinje su jednake, samo su neke jednakije od drugih"

Ovi naši prostori su fascinantni zato što sve može i ništa ne može. Zavisi samo s koje se strane zadesiš :)

I sve dok zakon, kakav god da je, ne bude isti za sve, nama dobro biti neće.


u nemackoj svako ziv dobije drzavljanstvo (odnosi se samo na fudbalere)...oni cim vide da je neko potencijalni reprezentativac,a igra u Bundesligi, odma mu ponude drzavljanstvo (a "obican gradjanin", mislim na onog sto nije fudbaler, mora da prodje kroz testove, mora da se odrice svog maternjeg drzavljanstva i da ispuni jos dosta uslova da bi dobio nemacki pasos). Zato im vise od pola reprezentacije i nisu nemackog porekla. (Khedira, Oezil, Podolski, Gomez, Boateng, Aogo, Klose, Tasci)
Tako su nama "maznuli" Marka Marina, a i Neven Subotic da nije nastupao za mladu reprezentaciju SAD, i sa tim izgubio pravo da igra za nemce, i njega bi zgrabili...
U Engleskoj je druga stvar, jer ne postoji "engleski" ili "skotski" pasos, jer su to sve gradjani Velike Britanije i imaju jedan pasos Velike Britanije...sve je to jedna priznata drzava tako da svakako nisu stranci...a oni su iz istorijskih razloga i jedina drzava koja od strane FIFE sme da ima vise reprezentacije (Skotska, Engleska, Vels)... zato ih nikad nema recimo na olimpijskim igrama jer tamo mogu samo da nastupaju pod zastavom Velike Britanije...
ufff...u principu sam samo hteo da objasnim sa par recima,al se ipak razduzilo...
izvinjavam se za off...

sta se prelaznog roka tice, malo sam razocaran sto nismo "zgrizli" malo vise za Rukavinu, on bi nam bio (po mome) idealno resenje za desnog beka...
on desno, Volkov levo, mislim da bi se stvorile mnoooge sanse za napadace...
al eto...sta je tu je,sigurno su SS i Krle o njemu razmisljali pa i verovatno ima razloga sto ga nisu doveli...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
ни у првом уласку у ЛШ нисмо имали нека " Звучна " имена у Тиму ( осим Веста ) , па нам то није сметало да одиграмо врхунски фудбала против и те како јаких противника ...

.. osim što smo imali nekoliko igrača koji su pre toga odigrali po 5-6 godina u Partizanu (Ilić, Iliev, Duljaj, Trobok, Čakar, Kralj.. a sad je Jovanović jedini koji je 4 vezane godine u ekipi), Drulovića, Žonsu, Nađa, reprezentativca Nenada Đorđevića ne, nismo imali zvučne igrače..
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Od svih tih sto si nabrojao, nijedan crnac.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Status sa Tejgovog profila na face-u:
"JUST WANT TO SAY THANK YOU TO MY PARTIZAN FAMILY, I HAVE HAD ONE OF THE BEST TIMES IN MY LIFE, GOD BLESS YOU AND GOD BLESS SERBIA.."

Bas steta ako ne ostane :(
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.322
Reaction score
34.729
Локација
vaginamandibularia
E, to je u pitanju. Malo je jedan crnac. Najbolje bi bilo 6 belih i 5 crnih, pa da budemo pravi crno beli.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
NakaR, imam jos bolji primer - Cléverson Gabriel Córdova. Covek nam je doneo toliko toga, a nema nikakve slicnosti sa tim neverovatnim crncima, osim sto je beo, nije bio ni "nabijen" misicima.. pa je opet davao golove kao lud!
evo sada, Volkov, nije crnac, a opet me niko ne moze ubediti da nije odlican igrac.. e sad ako se on ,ne daj boze, ne snadje u Partizanu, to je vec nesto drugo..

nasa pojacanja ne moraju biti ni crnci ni stranci uopste.. neka to budu samo kvalitetni igraci i to je to..
moje licno misljenje je da mi iz nase lige ne mozemo da dovedemo kvalitetnog igraca.. mozemo da dovedemo nekog talenta koji ce da bude dobar za domace njive, ali za evropu se pored talenta trazi i nesto drugo - a to je iskustvo igranja jakih utakmica..a ovi domaci igraci su svoje najjace utakmice igrali 2-4 puta godisnje i to bas protiv Partizana, i to je to.. ali kazem opet, to je moje licno misljenje..

p.s. mali Savic ne spada u tu celu pricu, jer on decko nije talenat, on je supertalenat, a to je vec neka druga dimenzija, takav jedan dolazi na svakih 100 igraca..
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mnogo mi se dopao onaj Rnicev klip iz Anderlehta!

Mnogo je ruznih komentara na temu ovog igraca, a on ih zaista slabo zasluzuje!
Ne znam da li se secaju neki kako je igrao pre one ozbiljne povrede, dok je jos bio standardni desni bek mlade repreznetacije. Tada je iz ekipe izbacio Dusana Bastu koji je bio favorizovan svim ciganskim silama! Posle povrede nije odigrao na svom nivou za Partizan, ali ovo sto je odradio u Belgiji mi deluje dobro.

On je jako solidan tehnicar, ima snagu i sasvim zadovoljavajucu brzinu i sto je najvaznije normalan centarcsut. Dobar mu je i skok, moze da igra stopera i beka maltene podjednako. To sto je imao neke emotivne kratke spojeve u utakmicama sa Zvezdom to je stvar trenutka i mladosti.

Necu zaboraviti kako je plakao na oprostaju sa saigracima kad je odlazio u Anderleht! Momak jako voli Partizan i stvarno se nadam da ce se vratiti da obajsni neke stvari zlonamernim 'navijacima', koji su u stanju da mrze igraca zbog dva losa poteza celu karijeru!
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
to sto je grobarcina, to stoji... ali nije to uslov da igras za Partizan, inace pola Foruma bi igralo u prvih 11 Partizana...

Sta se kvaliteta tice, mislim da bi Toni bio mnogo bolje resenje,to je moje licno misljenje a zato smo i ovde, zato se diskutuje...niti sam "zlonameran zbog toga, niti imam nesto licno protiv Rnica...mislim da ga i inace niko nije vredjao ili slicno, a i ako to neko uradi tu su moderatori...
Mozda i gresim, vecina je bila skepticna i sta se Lole i Babovica tice, pa eto kako je ispalo...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
to sto je grobarcina, to stoji... ali nije to uslov da igras za Partizan, inace pola Foruma bi igralo u prvih 11 Partizana...

Rnic ima kvalitet! Voleo bih da cujem kontra-argument za ovo!

Bilo je dosta komentara tipa: '... Ne samo Rnic...Skacem s mosta ako dodje Rnic...'
To nije klasicna uvreda, ali jeste direktno nipodastavnje njegovog kvaliteta! To on ne zasluzuje ni kao fudbaler, ni ako covek...

Inace, glavna razlika izmedju Rukavine i Rnica je to sto je Toni pod ozbiljnim ugovorom, a Rnic slobodan igrac!

Koj god doso, dobrodoso!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Rnić je hiljadu puta bolje rešenje nego Miljković. A može u nuždi i na štopera, što uopšte nije nebitno kod toliko utakmica koje nas, nadam se, čekaju najesen.
nepotrebno non stop " terate " Lazevskog ...

...morate da racunate,da ima mesta samo za 4 stranca,gde su 2 mesta vec popunjena - Savic i Medo,a druga 2 ce 99% biti drugi stoper i prvi spic ... e sad ako neko zna,boljeg dostupnog levog beka - nek predlozi ...
Nije problem što neki ovde "teraju" Lazevskog, njih ionako niko ne pita. :D Stvar je u tome što KLUB neće imati ništa protiv da ga proda, ako cifra bude 1+ milion.

Ovo drugo: Ako naši, i pored činjenice da su ciganska govna izdejstvovala srpska državljanstva za svoje Crnogorce, nisu u stanju da to isto učine sa našim Savićem (jebe mi se bre što je Savić aktuelni reprezentativac CG a ona govna kod cigana nisu!) - očekujem i nadam se makar žestokoj kampanji da se tim ciganskim crnogorcima oduzmu srpska državljanstva! Ne smemo dozvoliti različite aršine prema nama i prema onima koji su nam najveći domaći konkurent! Potpuno sam za to da se i vlast u C. Gori logistički podrži da zapreti ciganskim Crnogorcima i da ih natera da se odreknu srpskog državljanstva...ako već ta ista vlast neće nama da izađe u susret oko Savića...
Партизан остаје без Смиљанића
Sportski žurnal
...što bi automatski značilo (ako se i Raća proda) da nam pored matorog štopera i "prvog špica" obavezno treba još 1 zadnji vezni...znači ne jedan, ne dva, nego JOŠ TRI "DOLAZNA" TRANSFERA u kojima ne sme da se omane! A ni pomenuo nisam desnog beka, ili nekog ofanzivnog bočnog igrača (pre svega desno)...
Може и више странаца али да се користе у ротацији... Значи један странац по утакмици паузира! Е сад да ли ћемо узимати странце који ће играти 4 утакмице па једну паузирати питање је! Ј асе искрено надам да ћемо тј да ће се издејствовати да се ово правило укине!
Teško je to izvesti sa strancima jer oni em koštaju, em se dovode da "naprave razliku" kako je to sad moderno reći. Inače, to sa limitom od 4 stranca NE VAŽI za Evropu. Ali, bez obzira na to - čisto sumnjam da ćemo mi imati u kadru 5 stranaca pa da na domaćoj sceni jedan uvek mora da pauzira...

EDIT:
Molim novinare koji čitaju ovo, a koji se pojavljuju na konferencijama Partizana, da ovo pitanje oko državljanstva Savića (i s tim u vezi i sa državljanstvom ciganskih Crnogoraca) JASNO I GLASNO postave našem predsedniku, ili Krletu...Ova tema MORA podhitno da se "ustalasa"...i da rezultira najbolje srpskim državljanstvom za Savića...ili u najmanju ruku da rezultira s tim da se ciganski Crnogorci useru svoje vlasti i ostanu bez srpskog državljanstva...
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Rnić bi bio doveden kao štoper predpostavaljam, nema on bog zna kakvu tehniku, limitiran i od te povrede nije kao što je bio. na beku u suštini bio bolji nego miljko, oštriji je, agresivniji pa samim tim bi koliko toliko nadomestio nedostatak znanja. Ali i dalje sam za varijantu rukavine mnogo pre nego rnića. Drugo rnić ima ludu glavu i svi to znamo, ne verujem da se sredio posle 2,3 sezone u belgiji.

I niko ga ne vredja, znam da je grobarčina kakvu smo retko imali medju fudbalerima, da bi iziginuo na terenu i sve to stoji al jednostavno nema kvalitet. daj bože da me demantuje ako dodje, pa ispadne dani alveš od njega
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Aj da kažemo da smo sa Zvonetom i Saletom rešili pitanje centralnog veznog. Stigli Volkov i Babić, ovaj radovac napadač takođe, možda će i Dija - sa Šćepakadabrom može se reći da smo pokriveni i na levom krilu i u napadu. Desno krilo takođe popunjeno, da ne nabrajam.

Pitanje broj 1. treba da bude ko će Krleta da zameni.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Bez obestecenja dovesti solidnog spoljnog, koji moze da igara i stopera , a pritom je lojalan i vredan kao retko ko, bio bi potez i po! Zato je Rnic dobro resenje!

Priotom uklapao bi se u asimetricnu formaciju, koju ce po svemu sudeci, Partizan igrati naredne godine. Volkov sa leve sa jako ofanzivnim karakteristikama, sa desne igrac sa mlao izrazenijim defanzivnim karakteristikama.

I tako se ustede pare za pozicije gde cemo morati da izavadimo realne pare, kao sto je SPIC! Tu ni sa parama, ni sa kvalitetom ne sme biti zajebancije!

Svima je laknulo kad je otišao. Nešto slično kao za Stevanovića. I jeste, on ima kvalitet, za rotaciju. Za prvi tim u evro kupovima - teško.

Ako ovo moze da odigra igrac koji nema brzinu, nema tehniku, nema skok i nema centarsut onda ok...
http://www.youtube.com/watch?v=3dLXkkGUZvA&feature=related
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Svima je laknulo kad je otišao...
Nije tačno da je svima laknulo. Sa Rnićem je inače "rađeno" od strane nekih navijača isto ono što i sa Fejsom. I to je sramota. Rnić je iz Partizana prešao u jedan Anderleht. Ko od naših igrača je u poslednjih 10 godina otišao iz Partizana u neki klub veći od Anderlehta? Koliko je takvih? Šta, da nije Anderleht nešto kao naš stariji brat pa uzima od nas i one koji ništa ne znaju? Rnićeva najveća falinka je bila u glavi, to kako je reagovao u problematičnim situacijama, onima koje su sa kilometar mirisali na incident. Ako je to "skinuo" iz glave, a imam informacija da jeste (od ljudi koji su ga pažljivije pratili po odlasku iz Partizana) - on apsolutno može da zatvori desnu stranu. Za štopera može međutim da bude samo neki "back up", nikako prvi izbor.
Aj da kažemo da smo sa Zvonetom i Saletom rešili pitanje centralnog veznog...
Ja problem vidim u tome što ovde stavljam vezivo "ILI" (govorim o varijanti "povraćenog" Vukića i o Saši na nivou jesenje polusezone ili prošle prolećne sezone, ne ove poslednje). Govorim o Evropi. Protiv jakih evropskih ekipa mislim da nam se ne piše dobro sa obojicom u startnih 11 svih 90 minuta. To neće ići nikako. Pre mislim da će se oni smenjivati, da će jedan drugog zamenjivati.
Obojicu čeka sad na pripremama i tokom jeseni ozbiljan period.
Vukiću odavno vreme ističe i ne bude li u prvih mesec-dva, recimo do septembra, pokazao bitne znakove "vraćanja" - on je svoje završio u Partizanu.
Saša je opet neko kod koga mora da se vidi da li je slaba prolećna polusezona bila samo jedna negativna faza koju će prebroditi, ili je njegovo definitivno prošlo, pre svega zbog godine "proizvodnje".
Ovim nijednog ni drugog ne želim nimalo da omalovažim. Puno su obojica dala klubu, pogotovo Saša.
Ali, ovo je 2011. godina i čak i takvi zaslužni igrači moraju da dokažu da mogu da "izguraju" tim u onome što nas čeka.
Ne mogu li to da učine - jebiga, tu sentimentalnosti ne može biti, čak ni za njih.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.495
Локација
Žrnov
U Tejgovoj poruci može ključno da bude I HAVE HAD.... Dobro je da nije napisao I HAD...
to znači da nije još skroz otišao :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top