Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Možda Tejgo ostane na pozajmici još 6 meseci. Ako se opet plasiramo u Ligu šampiona onda bi mogli da ga platimo.

Mislim da ovo bilo dobro, a i realno je. Samo po kojoj cijeni bi ga onda dobili ako bi ga htijeli kupiti?

Tako nešto bi možda s Lolom moglo da se uradi jer trener španskog kluba ne računa na njega. Baš sam to pročitao negdje danas (nemam sad izvor ali nije sigurno neki zabranjeni sajt :D).
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Koji sistem????
U FK Partizan postoji sistem?
Pa mi smo samo ove sezone igrali potpuno razlichito,sa 2 razlichita tipa napadacha,prvi deo sa Cleo-om a posle drugi sa Tagoe-om,skroz drugi stil shto implicira da mi ne mozemo da se drzimo sistema godinu dana a treba neki povratik vec da zna kako je bilo ranije.
Tom sistemu Stanojevic tezi (tako je prichao).Omladinci i Teleoptik treba da imaju isti sistem a ljudi naucheni tamo se onda lakshe prilagode prvom timu.Koliko je to realno ne znam,pogotovo shto za tako neshto mora da postoji i neka zrtva a kod nas se samo titula i uspeh cene.Odricanje je nemoguce kod nas!

Lose sam se izrazio, hocu da kazem da bi se Rnic ili Rukavina lako uklopili jer su bili tu, poznaju atmosferu u klubu i vecinu ljudi iz kluba...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Gazda, upalio si fitilj... ide novih 12 stranica o tejgu... bolje da si cutao :D
naravno da bi bilo dobro da ostane, uz Mireta i Volkova ne bi brinuli za TejgoLove :)
 

C-G-P

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
66
Reaction score
1
На званичном сајту ФКП је речено да је Тејго отишао и да се неће враћати више у Београд. Мада би та комбинација са новом шестомесечном позајмицом била сигурица... само што би вероватно откупна цена у децембру онда била виша (ако би се склопио уговор према којем би Партизан имао право прече куповине по фиксној цени која је важила за играча у тренутку потписивања уговора, као што је то сада случај, дакле не би био 1.7м, него 2.5м, пошто је Тејгу наводно порасла цена).
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Za Tejga je zainteresovano nekoliko ekipa koje su spremne da ponude pare, tesko da ce na pozajmicu il ga kupujemo il je zavrsio sa nama.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
На званичном сајту ФКП је речено да је Тејго отишао и да се неће враћати више у Београд. Мада би та комбинација са новом шестомесечном позајмицом била сигурица... само што би вероватно откупна цена у децембру онда била виша (ако би се склопио уговор према којем би Партизан имао право прече куповине по фиксној цени која је важила за играча у тренутку потписивања уговора, као што је то сада случај, дакле не би био 1.7м, него 2.5м, пошто је Тејгу наводно порасла цена).

Cisto sumnjam da bi mu otkupili ugovor za 6 meseci jer bi verovatno forsirali domace igrace ili doveli nekog drugog na zimu. Ovo bi bilo super resenje jer je mnogo sigurnije ici s Tejgom u kvalifikacije za ls.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Bilo bi super ali nema nista od toga. Ako Djura nece da ga uzme za 1,5 milion, nece ga uzeti ni za 2,5. Steta, ali nije ni prvi, ni posljedni put.

Daj Boze da nisam u pravu...
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
@C-G-P
Media box je strana na zvanicnom sajtu gde se samo prenose vesti iz razlicitih izvora, Zurnal, Sport itd itd o FK za odredjeni dan...:wink:
 

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Tesko cemo naci kvalitetnijeg a jeftinijeg napadaca od Tejga , jos plus period adaptacije mora da prodje , da se upozna sa ekipom itd , tako da jedina razumna odluka bi bila odkupiti Tejgov ugovor pa za godinu dana visestruko zaraditi na njemu , a i navijaci ga obozavaju postao je ljubimac , a i on sam zeli da ostane :D
@NikolaSrbija mislim da bi trebao da se pojavi na prozivci 14-tog juna :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.291
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@ Nikola

Doci ce, ali na probu. Hoce ljudi iz kluba ( a prvenstveno SS I Krle) da vide u kakvoj je formi, pa ce odluciti da li ce ga angazovati ili ne.
 

vorenus

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Nije mi jasno ovo oko Diarine probe.
On ima ugovor sa nama jos godinu dana. Imao je prelom i bio povredjen sedam meseci. Kod nas je imao pristojnu platu i ne verujem da bi neko rizikovao i uzeo ga sad, kad on nije igrao toliko dugo.
On kao dodje kod nas na probu i mi zakljucimo da se nije dovoljno oporavio. Sto bi ga onda neko kupio/pozajmio od nas kad ni mi ne verujemo da je povratio formu?
 

belcha

Početnik
Учлањен(а)
05.01.2009
Порука
11
Reaction score
0
Ceo da se polemise oko desnog beka,ofanzivni ili defanzivni!
Njegove karakteristtike u mnogome opredeljuje KO i kakav ce biti profil 3 defanzivnog veznog igraca,pored Fejse i Meda. U ofanzivnoj varijanti bi nam trebao neko ko ce da igra tzv "treceg stopera" da zatvara prostor pri izlasku bekova (neko je spomenuo Baneta Jovanovica ili bolji od njega) je profil igraca kakav nam treba. Zna to i zeli raznovrsnost SS zato se i oteze sa dovodjenjem beka!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Drago mi je sto se Dijara vraca, ali ako se vraca kao poslednje pojacanje u napadu onda...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Drago mi je da se vraca Ubica...

Dobrodosao kuci, i puno srece!
Decko koji je doneo puno radosti, 3 sezone, 3 titule, super govori srpski, on je za mene domaci igrac. I pojacanje je.

Sada napadacka linija sa Diarom, Jovancicem, Scepovicem i POJACANJEM moze da izgleda vrlo ozbiljno. Nadajmo se da ce tako i biti
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
u ponedeljak potpisuje Miroslav Radovic,danas je zavrsen taj posao...ne znam da li to znaci (ne)produzavanje ugovora sa Babovicem,ili mozda odlazak Vukica ili Tomica...videcemo,ocekuju nas zanimljivi dani u sedmici koja sledi.

Ako je ovo istina, onda odlično, ne može bolje, još da dođe Rnić i desna strana u fulu.
Levo Lazevski, Volkov

=
Rešen problem krila.

Jedva čekam ponedeljak :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top