Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Sve mogu da razumem, ali da neko prizeljkuje dolazak Rnica - to mi nije jasno!

Nadam se da je tacno ovo za Radovica, pre svega zato sto je dobar fudbaler, nije kao drugi povratnici koji se vrate kad vec propadnu... Radovic trenutno igra mnogo dobro, i ne verujem da su Poljaci srecni zbog njegovog eventualnog odlaska! Pritom je nas igrac, a jos je imao zelju da se vrati.

Samo da potpise, bice dobro pojacanje. :wink:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ovo za Miroslava Radovića je uvijek bilo aktivno, ali za ovaj potonji prelazni rok koji nije ni počeo, on se ne pominje. Koliko je pouzdana ta informacija da u ponedjeljak potpisuje?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ne znam narode. Meni nesto Radovic nikada nije bio neki fudbaler. Mrsav je, nema neki osjecaj ni za gol, pasovi srednja zalost, a i provjereno znam da je "egipcanin" (Rogatica i nije bas veliko mjesto), tako da ga nesto i ne mirisem. Bolje bi bilo da nam Babovic ostane, u svakom slucaju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.763
Локација
vaginamandibularia
Mršav je, naranićemo ga. Egipćanin nam je doneo plasman u osminu finala kupa uefa, i to jednim od najfantastičnijih golova koje sam ikad video.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ali morao u solarijum da se popravi.

Daj Boze da dodje Mire, a to da li je kao klinac navijao za komsinicu nije bitno. Ne dolazi on kao navijac, vec kao igrac. A i nije jedini koji se odrekao svoje ruzne proslosti :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dijaru ne samo da treba vratiti, vec mu ponuditi i novi visegodisnji ugovor...glupo bi bilo da ode sledeceg leta za dzabaka. Ovako, uz recimo novi trogodisnji ugovor, dobijano dobrog spica sa mogucnoscu da ga proamo za recimo sezonu i po za neku lovu, nije vazno koja je lova u pitanju...neka kapne i 1milion u tom trenutku i bice ekstra...u svakom slucaju bolje nego da ode sleeceg leta kao slobodan igrac...zakljuvak za povratak Dijare dizem obe ruke i obe noge
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Miroslav Radovic ima ugovor do juna 2012, a u prosloj sezoni je imao ucinak od 11 golova i 9 asistencija na 34 utakmice!
Da ga Legija da bud zasto, to mi je neverovatno... Izgleda da je on taj igrac od 800k ako uopste dolazi... Otprilike za toliko smo ga prodali Legiji kad je odlazio...

Inace, bio bi odlicno pojacanje! Meni je on uvek izgledao kao da mu jako malo fali pa da zaista bude igrac i po. Nije sve uvek ni do igraca. Ima dosta i u okolnostima (satav tima, trener...).

Nadam se da je ova prica istinita, ali mi je neverovatna... Da za male pare daju igraca, koji ima ovakav ucinak... Mozda nemamo pravu sliku o njegovim igrama i statusu u Legiji... Da se saceka ponedeljak pa da se vidi.
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А јок пустиће на себе ко пичкица нека ....
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Где си Жарони кућо стара :D

Мире је близу повратка , он у Легији је последње сезоне играо лево крило и константно улазио у 16м.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Da li je on taj igrac za kog je Djura rekao da dajemo 800000 EUR-a?
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Jel se nazire koji bi to stoper mogao da zameni Krleta?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Где си Жарони кућо стара :D

Мире је близу повратка , он у Легији је последње сезоне играо лево крило и константно улазио у 16м.

Е на курац више,'оћемо ли добити крило које не игра супротном ногом.Не сећам се кад смо више задњи пут имали лево крило које игра левом ногом и десно које игра десном...
Иначе мислим да би био одлично појачање,али да игра десно а Волков лево.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Ako je za Radovica izdvojeno tih famoznih 800.000 onda bog nek nam je u pomoci.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
A zašto, u čemu je problem?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top