Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Тебра од Миљковића је бољи свакако.Јачи је бржи ... Реално тренутно најталентованији десни бек лиге.

То ми је било битно да чујем! У сваком случају подржавам довођење бољег играча на било којој позицији, па макар био бољи и за нијансу! Сачекајмо ипак да се то потврди и што неко рече да се слика са шалом!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Sta se desava sa Askovskim??
Skoro sam negde procitao da je odigrao dobru sezonu, mozda je on rezervna opcija za levog beka?!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Evo i ja da pozdravim ove poteze ako se realizuju naravno,da ne ispadne da samo kritikujem.

U ovim nasim uslovima(citaj budalastina o 4 stranca) ovo je OK i realno_Ovog Markovica sam gledao u mladoj reprezentaciji,ima jak sut i stofa za dobrog veznog igraca i treba raditi sa njim da se izbrusi a u Partizanu ce mu napredak biti zagarantovan i od njega zavisi da li ce eksplodirati.U svakom slucaju dobro resenje(mlad,perspektivan,talentovan:clap).Ovog beka manje znam ali znajuci Miljkovica ne moze biti gori sigurno,tako da je i to u neku ruku u redu a i on je mladi reprezentativac sto je u svakom slucaju plus.


Idemo dalje,ovo pozdravljam kao i Volkova koji je bio dobar potez, jer dobre poteze treba pohvaliti kao sto se losi kritikuju.Ali mi moramo da se oslobodimo balasta raznih Bogunovica,Kizita,Davidova,Kamberovica... I Radosava da utopimo sto pre da bi otvorili prostor za nove igrace!

Nadam se stranca paklenog spica koji pravi razliku(citaj Mfela) pa da i Djuru i mornare pohvalimo nekad:D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
33
Reaction score
2
Pa normalno da je shomy optimista, sto ne bi bio? Uzimamo titule,kupove, igramo LS i LE.. E sad sto vi hocete da igramo zapazenu ulogu u Evropi, pa hocemo i mi koji ''branimo upravu'', ali treba biti realan i shvatiti u kakvoj zemlji zivimo. Sa kartom za utakmicu koja kosta 2 ili 4 evra,tesko se mogu dovoditi vrhunski igraci. Politika kluba je jasna, da se dovedu mladji potencijali iz nase lige + par skupljih igraca iz evrope. Prelazni rok nije ni poceo, a vec je pocela panika. Za Savica nije ni stigla ponuda, a vi se ponasate kao da je vec prodat. Polako samo,lako cemo smeniti upravu, aj da joj pomognemo da ponovimo uspehe od prosle sezone.
P.S evo,posto mi je prvi post, samo zelim sve da vas pozdravim ;)
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ja gotivim baš tu autsajdersku četvorku BKDK. Naročito bi izdvojio Davidova, koji bi, čini se korektno mogao da odigra sve osim golmana i štopera. :D

Što se špica tiče, mislim da će on tek kasnije, ako bude blizu LS. Nemam pojma koji je poslednji termin za tu varijantu, ali kontam da će i sada biti tako. Važno nam je opet da obezbedimo plejof i lakše se diše, bronhi.

Stvarno krenulo podmlađivanje, nema šta.
 

Duce Gegić

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Malo Sandžak, malo Šumadija
Ovi iz OFK-e su mi baš okej, i mislim da će svakako biti plus našem timu ako dođu..
@Sajla
Za Davidova se potpuno slažem, lik je po meni totalno bio dobar u svim mečevima koje je odigrao, nije sad da sam fasciniram njime ali po meni odličan za klupu, žao mi je što nije dobio bar malo više šanse ove sezone.
 
Последња измена:

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.125
Reaction score
334
@Samuraj
Brate moj, da si ti meni živ i zdrav, Lola je već napustio klub...



Ово ме је добро сморило, али колико видим од других форумаша, Марковића Станојевић познаје добро, а пошто вјерујем у Станојевића, онда вјерујем и у Марковића.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Insajderi sto su pre Novosti najavil da pregovori sa OFK-om idu u dobrom smeru najavljuju da je Kiza blizu povratka u Vojvodinu.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Sa dovodjenjem ove dvojice iz OFK-e bi bio pun pogodak. Slican potez kao sa Savicem prosle godine. Napravili su ime (koliko su mogli u nasoj ligi), vec imaju neku cenu na trzistu, a cim dolaze kod nas cena im ide na gore.
Poznato je da je Markovic Grobar, ali je i mali Petkovic Grobar! Prosle godine kada smo igrali sa Pyunikom u Bg, oni su bili u karantinu pred njihov mec za kup uefa, a jedini je Petkovic gledao utakmicu na tv-u samnom i navijao.
Dobar decko, lepo vaspitan i zna da igra fudbal sto je najvaznije.
Ako dovedemo dva stopera ostace nam samo pitanje malo jaceg centarfora i evenualno levog beka ukoliko lazevski ode (kizita ne racunam jer nije zadovoljio ni kao back-up varijanta).

Jedina stvar koja mi se ne svidja u celoj toj prici jeste sto Stojadinovic sigurno ima 50% vlasnistvo Markovica, a za Petkovica nisam siguran (valjda smo zato pozurili sa njegovim transferom da bude 100% nas)
 
Последња измена:

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Nasa uprava nema petlju da ulozi u extra dobrog igraca!!!
Dobar igrac ne samo da ce podici kvalitet igre, nego ce sutra, prekosutra moci da se dobro proda (citaj Savic).
Sta bi bilo da imamo pet, sest takvih u timu? Izracunajte sami koliko bi za sve njih dobili para!!!
To bi bio zamajac za Partizan kakav sanjamo u Evropi.
Mozda se dovodjem mladih i kvalitetnih igraca tako nesto zeli, ali je to jos uvek macka u dzaku.
 

goran m

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
52
Reaction score
0
@boyan30
Sve si ti to lijepo rekao. Jedino sto dobrim igracima ne pise na celu da su dobri i da ce kasnije biti 3 puta skuplji...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Bice odlicno ako dodji Markovic i Petkovic ,za mene ce najvece pojacanje biti Markovic ako dodje to je jedan veliki potencijal ,engleski tip veznih igraca ala Gerard - Lampard ,mentalno izuzetno jak dobar u oba pravca igre,odlican sut ,solidna tehnika i izuzetna psiha ... Mislim da ce on i Medo biti uglavnom starteri jer se i u evropi forsira kod ekipa koje igraju 4-4-2 par igraca gde je jedan defanzivni specijalac ,a drugi polivalentan igrac koji dobro igra u oba pravca,ako se ima u vidu da ce bekovi igrati vise napred ,a krila ulaziti unutra ,vec pocinju da se naslucuje neke konture ekipe ,jedina potpuna nepoznanica za sada je napad ,ali po onome sto Stanojevic zeli verovatn ose trazi probojan ,jak spic i drugi koji se izvlaci na stranu .Lepo je videti da postoji neki kontinuitet barem u tom taktickom delu ,a za ostalo ce morati uprava da se pobrine .
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
@boyan30
Ogranicenje od 4 strana fudbalera nas dovodi u poziciju da se okrenemo domacim igracima.Ekstra dobar igrac nas ili strani je skup.Da imas strance koji prave razliku i nase ekstra igrace,koliko ti para treba?
Po meni je dobra stvar uzeti sve sto valja i sto se moze od domacih igraca pre mandova,jer je izbor mali.Sa strancima je drugacije,veci je izbor i imas vise vremena.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ovaj Petkovic ima 0 asistencija , o golova !!!
Miljkovic ima 1 asistenciju , 2 gola !!!

Po meni je miljkovic ubedljivo najgori igrac u Partizanu , on je definitivno zalutao u prvi tim .
A ova statistika Petkovica , nimalo neohrabruje .


Kako oni misle da ce mo mi da budemo jaci ove sezone ?
Otisli : Krstajic,Tagoe,Adiah,Smiljanic,Iliev,Stevanovic
Treba da idu : Petrovic,Kizito,Jovanovic,Davidov,Bogunovic,Savic

A dosli : Jovancic,Volkov,Babic,
"Treba da dodju" : Markovic,Petkovic,Jokic,Ivanov

Krstajic stub odbrane , kapiten .
Petrovic reprezentativac
Iliev Najbolji strelac lige
Tagoe najbolji igrac druge polu sezone,reprezentatiivac GAne
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Luka Tarantula
Pa ne moramo baš striktno da imamo 4 stranca u ekipi... Neka ih recimo bude 6-7... Rotacija će ionako morati da se pravi u toku sezone naročito zbog tempa igranja sreda-nedelja... Ne očekuješ da će 4 ista stranca biti stalno u prvih 11? Tako da po meni ima tu mesta za još 2-3 vrhunska igrača(stranca)... Pod obavezno jedan mora da bude špic-ubica-zver da bi imali čemu da se nadamo u Evropi ove sezone.Pa samo 4 miliona dobijenih za Klea su dovoljna da se kupe ta 2-3 stranca,ali vidim da te pare niko više i ne spominje...
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ovaj Petkovic ima 0 asistencija , o golova !!!
Miljkovic ima 1 asistenciju , 2 gola !!!

Po meni je miljkovic ubedljivo najgori igrac u Partizanu , on je definitivno zalutao u prvi tim .
A ova statistika Petkovica , nimalo neohrabruje .


Kako oni misle da ce mo mi da budemo jaci ove sezone ?
Otisli : Krstajic,Tagoe,Adiah,Smiljanic,Iliev,Stevanovic
Treba da idu : Petrovic,Kizito,Jovanovic,Davidov,Bogunovic,Savic

A dosli : Jovancic,Volkov,Babic,
"Treba da dodju" : Markovic,Petkovic,Jokic,Ivanov

Krstajic stub odbrane , kapiten .
Petrovic reprezentativac
Iliev Najbolji strelac lige
Tagoe najbolji igrac druge polu sezone,reprezentatiivac GAne

I Tejgo pre nego sto je dosao nije dao gol dve godine.
A Petkovic mozda nije imao srece da postigne gol, imao je precku i odbitak na gol liniji protiv cigana. Ali to je manje vazno, decko je veliki potencijal, sve reprezentativne selekcije je prosao i sa nepunih 19god je standardni mladi reprezentativac. Tesko da mozes naci perspektinije igrace od njih.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Pa normalno da je shomy optimista, sto ne bi bio? Uzimamo titule,kupove, igramo LS i LE.. E sad sto vi hocete da igramo zapazenu ulogu u Evropi, pa hocemo i mi koji ''branimo upravu'', ali treba biti realan i shvatiti u kakvoj zemlji zivimo.
P.S evo,posto mi je prvi post, samo zelim sve da vas pozdravim ;)

Hvala na podršci, dobrodošao :D

J
off:
a Shomy87bgd, dosadan si brate mili, znamo da podrzavas upravu, da si nepopravljivi optimista. Podsecas me na mog pokojnog dedu dok je branio Slobu kad sam ja isao sa pistaljkom po ulici... Jos vise tvoji postovi dobijaju na "tezini", jer nemas ni jedan dokaz koji potkrepljuje tvoje razmisljanje i tvrdnje. (izvinjavam se administraciji, morao sam)

Nema potrebe da se javno prepucavamo... Moji dokazi su rezultati: titule, prisustvo (za sada, a vremenom i nešto više) na Evro sceni. A ti me podsećaš na osobe koje pate od kratkotrajnog gubitka pamćenja, bez uvrede. Osim toga ako te nervira što "branim upravu" ti prskači post, ili čitaj žalopojke, možda to više voliš. (takođe, izvinjavam se administraciji zbog odgovora dotičnom gospodinu)


Što se tiče Markovića i Petkovića, ukoliko potpišu, svaka čast upravi/Krletu/Stanoju...sjajni igrači. Nadam se da su pregovori pri kraju.
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Pokupiti najbolje iz naše lige je pravi put kojim je išao i KK, ali samo sa pravim strancima koji će vući napred svojim profesionalizmom.

Pozdravljam dovođenje dvojice OFK-ovih mladih reprezentativaca, SS očigledno zna šta hoće.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
@Taribo_West_72
Mislim da cemo u najboljem slucaju imati 5 stranaca,a pre sam sklon da povjerujem da cemo se drzati kvote 4.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top