Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

boyan30

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Niš
Ja sam lepo rekao da nasa uprava nema petlju. I oni se ne kupuju svi u jednom prelaznom roku!!!!
A to ko je dobar verujem da Stanoje i Krle znaju, a za te treba dati cifru koju nasa uprava nece dati ni u snu (citaj Tejgo)!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jeste ovaj Petkovic talentovan i sve to stoji, ali je za svetlosnu godinu iza Miljkovica, prvo po iskustvu, pa onda i po svemu ostalom...Za ovu sezonu on sigurno nece biti pojacanje u odnosu na Miljkovica, sto ne znaci da za godinu dve nece biti duplo bolji...ali sada tako stoje stvari, bar po meni...Prvo, jer isto nije napadacki nastrojen...vise ostaje pozadi, cak je nekoliko puta u prvom delu sezone igrao i stopera, cak je i dosta visok, sto za beka nije ni malo karakteristicno, ako on i Volkov budu bekovi, ja mislim da cemo u svetu imati najvisi bekovski tandem! A sto se odbrane tice, tu takodje ne moze da parira za sada Miljkovicu jer nikako nije brzi od njega kao sto neko rece ovde...Sve u svemu, on ce biti dobro ulaganje za buducnost jer je od generacije 92 jedan od retkih koji je igrao celu ovu sezonu standardno i sigurno na toj poziciji najbolji u svom godistu!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Tagoe i kad je dosao bio je standardni reprezentativac,igrao na SP.
Slazem se da su oni talentovani . Al ne mogu nam odmah biti pojacanja , mozda tek za 2-3 godine .
Mi prodajemo nase najtelontavinje Petrovic,Savic,Jovanovic.
 

Mladen

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2007
Порука
97
Reaction score
1
Локација
Negotin
NIje potrebno preterivati..Niko ovde zlonamerno ne kritikuje,svi zele najbolje,i da svojim kritikama probude upravu,i iskazu neko zadovoljstvo/nezadovoljstvo...Tako da mislim da je isuvise rano komentarisati bilo sta,pogotovu igrace koji su stigli na osnovu njihove cene...
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Dobro je sto je Babovic ostao, ali je velika greska pustanje Lole. Lola je stvarno napredovao na mentalnom planu, sazreo, i postao opasan igrac. Kad god nam je on bio u prvoj postavi, delovali smo mnogo sigurnije nego kad su Raca, ili Raca i Medo bili zadnji vezni.
Mislim da Babovic treba da igra vise u sredini, pogotovu na evro-utakmicama.
Tako da, ostaje nam onda da dovedemo 2 stopera( pretpostavimo da Savke ostane,mada tesko), videcemo hoce li sta biti od Markovica, desni bek, krilo eventualno, napadac.
Tog eventualnog napadaca-ubicu ocekujem tek ako prodjemo u cetvrto kolo.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Jeste ovaj Petkovic talentovan i sve to stoji, ali je za svetlosnu godinu iza Miljkovica, prvo po iskustvu, pa onda i po svemu ostalom...Za ovu sezonu on sigurno nece biti pojacanje u odnosu na Miljkovica, sto ne znaci da za godinu dve nece biti duplo bolji...ali sada tako stoje stvari, bar po meni...Prvo, jer isto nije napadacki nastrojen...vise ostaje pozadi, cak je nekoliko puta u prvom delu sezone igrao i stopera, cak je i dosta visok, sto za beka nije ni malo karakteristicno, ako on i Volkov budu bekovi, ja mislim da cemo u svetu imati najvisi bekovski tandem!

Никола,зезаш се?
На Миљковићевој страни је само искуство,све остало је на страни Петковића-брзина(продор),висина(скок),јачи је у дуелу...једноставно личи на модерног бека,док је Миљковић по физичкој конституцији више џудиста.
Није нападачки настројен? И у том сегменту је далеко бољи од Миљка,уосталом видећеш ако буде потписао.Какав Миљко!Ако си недавно гледао утакмицу младих репрезентација,могао си да приметиш да је Петковић за 20мин. урадио више него Миљковић за 70мин.
Какве везе висина има,ако је дечко брз?Па нису сви бекови по 170цм.
И ја сам висок 193цм.,па трчим 100м испод 13сек.
Залог за "будућност",дечко који истог момента може да одговори на све задатке.Дај Боже да га потпишемо.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
То је кад залауфа ;)

Стартна брзина је увек слаба код дугајлија
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.888
Reaction score
11.064
Људи, Петковић нема ни 19 година. Кажу људи да је најперспективнији десни бек и потпуно подржавам овај потез Крстајића. На моју велику жалост ни Лола није више са нама, тако да поздрављам и долазак Марковића. Поготово јер је Станојев љубимац. Само да се не покрене прича како нас је много коштао и како се нема још пара за остале 2 круцијалне позиције. И даље се надам да Савић остаје, јер би стварно дилетантски било да останемо и без Крстајића и без Савића.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Što se prelaznog roka i transfera tiče, po meni je ovo drugi najbolji potez uprave do sada (prvi je bio dovođenje Volkova), a ako ja nisam dovoljno racionalan i kompetentan da pričam o kvalitetima Markovića i Petkovića, to jesu mnogu stručni ljudi koji kažu da su njih dvojica veliki talenti i budućnost srpskog fudbala, dovoljno je reći da se Petković trenutno smatra NAJBOLJIM mladim desnim bekom Srbije, jako bitan šraf u mladoj reprezentaciji, tako da ''two thumbs up'' za upravu zbog ovog poteza ;)
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Pravimo tim u stilu Ofk Beograd 2000-2010, r.ilic, volkov, jokic, petkovic , markovic, a i ovi ostali igraci koje smo doveli su u tom fazonu\rangu. Nemojte da se iznenadite ako pojacanje u spicu budu Divic, Kolakovic ili Pjanovic :)

Salu na stranu ovo je dobra investicija, ali mi smo partizan i ne mozemo da se zadovoljimo pravljenjem perspektivnog vrtica, jer moze biti itekako mucno , kao u kosarci ove godine, nijedan od ovih igraca osim Volkova i stopera koji se pominju nije za startnih 11 u LS
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Чини ми се да се полако појављују обриси правца у коме би могао кренути ФК. Може бити да присуствујемо једном до сада код нас ретком догађају: повезаности између онога што је речено (подмлађивање) и онога што ће се могуће је догодити 2+2 млада, домаћа, перспективна играча су већ ту или ће ускоро бити (поред оних које смо већ имали на располагању). Таква конструкција подразумева другу групу играча који поседују квалитет, најбоље фудбалске године и релативно искуство (Стојке, Бабовић,Иванов, Фејса, Камара, Волков...) и трећу која представља мајсторство и ауторитет(Илић, Вукић). Свака сличност са КК више је него очигледна. Наравно то максимално излаже провери умеће СС и подиже његову одговорност на највиши ниво што је и природно за тим менаџера. Овај пут не пружа превелика обећања за Европу и у том смислу поново је све на Салету (како извући максимум из тима кога тек чека максимум), али такође никако не сме да доведе у питање доминацију у Србији, јер је то гаранција да мирно сачекамо време када би ово могла да буде моћна екипа. Изгледа да би нам се могло десити да нема закрпа и импровизација, а још треба видети како ће функционисати остале категорије ФК и Телеоптик у смислу раније споменуте Салетове идеје да сви буду компатибилни и да свуда постоји препознатљив систем. Ако сам у праву, онда би смо могли једног дана мирно да испратимо Салета, као што смо испратили Дулета, знајући да остаје систем који, проверили смо не зависи од једног човека. Вечерас нам то звучи прилично невероватно, али зашто да не верујемо да би СС могао да испуни своја обећања.

П.С. Док пишем овај пост, чујем на Авали на вестима да је са Партизановим играчима и један фудбалер Гане .
Ево нађох: Abraham Frimpong (18), štoper iz Gane
www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:334103-Partizan-poceo-pripreme-stizu-pojacanja
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Petkovica nisam mnogo gledao,ne mogu da pricam,ali Markovica jesam i mogu da kazem da je decko moderan vezista,veoma pokretljiv,dobar u tranziciji iz odbrane u napad,odlicnog suta,o cemu smo kolega Matic i ja ovde pisali.Ako dodje,to ce biti odlican potez kluba.To treba priznati,isto kao kada se pljuje kada zaseru,tu ne moze biti kredita sa nase strane,ali dobro treba pozdraviti.AKO se ovo realizuje,bice dobro,bice odlicno.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Prelistajte starije teme o prelaznim rokovima i vidite svoje komentare na odlazak mladih igraca iz manjih klubova u osrednje evropske. Kakve je tu kuknjave bilo! Od "Gde nam je skauting sluzba", do znatno agresivnijh i uvredljivih komentara. Sada ljudi pokupili mlade igrace koji vrede, i mogu da se razviju i jako dobre igrace, a kuka se da dovedemo strance koji satro prave razliku. Sanse da nadjemo novog Moreiru, Clea su 0.0001 posto. Zato je i bolje da se dovedu mladi i talentovani igraci koju mogu da budu oslonac u godinama koje predstoje. A realno i sa njima mozemo i moramo da preoremo ovu nasu ligu bez poteskoca. A i da ispunimo, uz malo srece, minimalni cilj u Evropi.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Никола,зезаш се?
На Миљковићевој страни је само искуство,све остало је на страни Петковића-брзина(продор),висина(скок),јачи је у дуелу...једноставно личи на модерног бека,док је Миљковић по физичкој конституцији више џудиста.
Није нападачки настројен? И у том сегменту је далеко бољи од Миљка,уосталом видећеш ако буде потписао.Какав Миљко!Ако си недавно гледао утакмицу младих репрезентација,могао си да приметиш да је Петковић за 20мин. урадио више него Миљковић за 70мин.
Какве везе висина има,ако је дечко брз?Па нису сви бекови по 170цм.
И ја сам висок 193цм.,па трчим 100м испод 13сек.
Залог за "будућност",дечко који истог момента може да одговори на све задатке.Дај Боже да га потпишемо.


Pazi i ja kazem da treba da ga potpisemo pre svega jer je u svojoj generaciji najbolji na svojoj poziciji, ali ako si ga pratio ove sezone mogao si da vidis ovo o cemu sam pricao...Prvo, on nama ove sezone nece doneti preteran napredak u ucestvovanju desnog beka u napadu, bar ne u ovoj sezoni...Taj isti Miljkovic za kojeg pricas da je kao dzudista i igra fudbal zato sto je najspremniji igrac i naseg tima i nase cele lige...Zato je ostavio iza sebe sve zvezde svoje generacije iz nase omladinske skole!

Nema brate visina nikakve veze, to sam se vise šalio...

Ja sam vec gore pisao o tome da je bolje da dovedemo jednog kvalitetnog centralnog veznjaka sa ofanzivnim karakteristika i mozda jos desno krilo, nego da dovodimo iskusnijeg desnog beka (Rnic ili Rukavina), a da tu poziciju popune Miljkovic i jos jedan mladji igra, evo tako ce izgleda i da bude (a Stanoje neka odluci ko ce da bude prvi a ko drugi bek)...Mi se sa Ilicem Babovicem i Vukicem u sredini necemo proslaviti, svakome od ovih igraca fali jedan brzi tehnicar nalik Moreiri da bi nesto ozbiljnije uradili u Evropi, pa cak i na ovim nasim livadama kad se zabunkerisu mnogo tesko smo u drugom delu sezone probijali to, gotovo vise od pola golova je bilo iz prekida...
 

Гпб

Guest
Кад се погледа овај листа жеља, које су навеле Новости, уз одласке и доласке, делује то као солидна екипа. Ако је Ђура скинуо притисак са Салета и играча, у смислу да ЛШ није под морање (мислим да не би требало да доводите у питање ту изјаву у вези са титулом јер је она свакако приоритет без обзира на околности), имамо чему да се надамо. Проблем може бити око уиграности штопера ако оде Савић и што за сада нисам видео да се помиње конкретна замена за Клеа тј. Тејга у нападу. Надам се да имамо неког кеца у рукаву.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@zeen
Чини ми се да шансе да нађемо новог Клеа и Мореиру увек постоје, јер просто ми нисмо појма имали када смо их ангажовали да ће то бити ови "наши" Клео и Мореира. Када томе додаш Жуку и Диару онда шансе нису баш на четврту децималу. Наравно једнако добре шансе су да доведемо и неког новог Заима, али то је већ питање поверења у Салета и Крлета. У осталом ко каже да морају да причају португалски, да буду црни и сл., да се у тренутку њиховог потписивања мора појавити дуга изнад стадиона.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top