Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Citam na novostima da Olimpijakos i Hofenhajm zele Nesu Lukica (inace dobar sam i sa njim i sa malim Petkovicem posto zive u okolini SM) :banghead
A mi ga se odrekli jebem te zivote, ko je odgovoran za ove procene?! I jos jednom :banghead

tako je.. neko bi jebeno trebao da odgovara za ove slucajeve... a da ne govorimo da smo se odrekli markovica, i sad smo morali da platimo da bismo ga doveli nazad...

ali zato smo do iznemoglosti gledali marinkovice,bosancice,miljkovice i ostale znalce...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Jbg kada tamane samo kimči :D Opasna hrana
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Прошле године у ово време имали смо 2 играча буквално која су дошча.Сад смо практично 70% прелазног рока средили. Још Мире Корејанац и бек. Значи много је боље одрађено. Сви смо свесни били да је генерални ремонт неминован. Ако доведемо и ова 3 играча имаћемо много бржи и јачи тим. Не свиђа ми се продаја Савића и Фејсе.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Munjo

Šta to znači sada, ovaj žutač stvarno dolazi ?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Прошле године у ово време имали смо 2 играча буквално која су дошча.Сад смо практично 70% прелазног рока средили. Још Мире Корејанац и бек. Значи много је боље одрађено. Сви смо свесни били да је генерални ремонт неминован. Ако доведемо и ова 3 играча имаћемо много бржи и јачи тим. Не свиђа ми се продаја Савића и Фејсе.

To... najzad cemo imati najveci deo ekipe skoro citave pripreme...

Ja sam prvi pricao i bolje sto je odradjeno.. Prvi sam rekao da je ekipu iz prosle godine svim silama bilo potrebno izgurati da budu prvi i onda totalni remont... to su i uradili... nadam se samo da ce stanoje to uspeti da poslozi kako valja..
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Kako smo prolazili sa iskusnim stoperom u Evropi?

Da te podsetim?
2009. Ispali od Apoela, Gavrancic bio, ne znam dal je Krle igrao..(bila je neka povreda ako se secam)
Usli u LE, izgubili 5 utakmica (naduvali nas svi), na kraju pobeda totalno nebitna protiv B tima Shahtara, po onom snegu...

2010. Od plej off-a, primili 2 x 2 gola od Anderlehta, grupna faza, na 3 utakmice prilimili po 3 gola, na jednoj 2, na jednoj 1 gol (0 bodova)
2003. Igrali smo u Ligi Sampiona i sasvim pristojno smo se pokazali u istoj(sreca nam je falila da prezimimo pa makar u Kupu Uefa), Taribo West je bio tada nas stoper. U kvalifikacijama, narocito protiv Njukasla totalno je zatvorio Shirera i nije se video u obe utakmice. Prosli smo kako smo prosli, bitno da smo se na kraju svi ludovali od srece!
U LS igrali smo sasvim pristojno i bili smo u igri cak za 1/8 finale sve do pretposlednje utakmice u Portugaliji, kada smo odigrali najslabiju utakmicu u grupnoj fazi, i pored toga sto je na kraju bilo samo 2-1. Protiv Marseja u Beogradu smo imali sve osim srece, nakon svih stativa i precke sto smo pogodili i na kraju ona sansa Ilieva sto je promasio sam ispred golmana. Uz to od, do tada najskuplji tim Reala smo primili samo jedan gol i to iz ofsajda!? A i protiv koga smo igrali: Sampiona Evrope, finalista Kupa UEFA, galaktikosi nr.1.
2004/05. Prezimili smo u Evropi. Stoperi: Mirkovic, Bajic i Djordjevic. Prvi se vratio iz inostranstva nakon nekih 5-6 sezona mozda i vise, a drugi i treci su imali kakvo-takvo iskustvo od igranja u LS prethodne sezone. Kako smo prosli, znamo svi, treci i zadnji put u istoriji kako smo prezimili u Evropi. Jedino mi je zao sto nismo pobedili Lazio u Rimu i u sred "vecnog grada" obezbedili plasman u 1/16 finala, ali sta je tu je. I da nije nas Paparesta unakazio u revansu protiv CSKA smatram da mogli bar do 1/2 finala. A nasa braca iz Moskve su osvojili Kup Uefa.
2005/06. Imali smo sve u ekipi, ali slozicemo se da nismo imali napadaca. I iskusne stopere: Saveljic i Mirkovic. Ali zadesio nam se taj baksuz protiv te proklete artmedije. O Petah Tikvu necu pisati, jer u normalnim uslovima pobedili bi njih sa lakocom. A da smo prosli Artmediju, sada bi razglabali da li da kupujemo Arsavina ili Dzeka.
2006/07. Liga Uefa. Sa Djordjevicem kao stopera i uz njega Saveljic, moramo priznati da nismo se bas proslavili, iako smo mogli, da nije Ameglia dao gol na JNA u prvom kolu grupne faze. Nakon toga smo bili pogubljeni, a i atmosfera je bila losa tih dana. U sred bojkota i imali smo poprilicno lose igrace. I to sto smo postigli je bilo uspeh.
2007/08. Slucaj Mostar. Sami ocenite kako bi prosli...
2008/09. grupnu fazu Kupu Uefa. Stoperi: Sikimic, Djodjevic i Gavrancic. Nakon solidnog nastupa u kvalifikacija za LS(citaj: kradja u obe utakmice protiv Fenera) poprilicno lako smo izbacili Temisvar u prekolo Lige Uefa i, moram priznati da sam se mnogo nadao od te evro-sezone. Onda nismo imali srece u zrebu i 4 poraza u grupi, ali ipak smo od svih srpskih ekipa najduze ostali u Evropi.

Dakle, i pored toga sto smo samo jednom u zadnjih 8 sezona(kako imamo u timu iskusnije stopere) prezimili u Evropi, ali i 6 puta smo najduze od srpskih klubova ostali u Evro-kupovima. Smatram da ipak iskusan stoper u timu je vrlo bitan sraf u njemu.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
@ Munjo

Šta to znači sada, ovaj žutač stvarno dolazi ?



Па загризли смо опасно. Једноставно брз јак скочан добре препоруке реализација. Стварно нам одговара, послали смо понуду видећемо сад.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jel se planira pozajmica ovog Korejanca ili ce da bude novo "dugorocno" resenje i da ozbiljno damo neki novac? Mislim da bi mogao da dodje za 1,5 M najvise...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Šteta što već imamo sponzora za automobile, čučnuo bi nam Hjundai kao generalni kao budali šamar. Mada ulažu Koreanci u Srbiju, tu je i ona Jura gde muče radnike koreanskim uslovima rada. :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Прошле године у ово време имали смо 2 играча буквално која су дошча.Сад смо практично 70% прелазног рока средили. Још Мире Корејанац и бек. Значи много је боље одрађено. Сви смо свесни били да је генерални ремонт неминован. Ако доведемо и ова 3 играча имаћемо много бржи и јачи тим. Не свиђа ми се продаја Савића и Фејсе.

Ја бих потписао овај Муњин пост, и још само додао за појединце који се хватају за то тим на дуже стазе... То тешко да ћемо успети у неком наредном периоду, али ако ови потписи на 3 године, па имамо и на 4 (изузмимо само Чилеанца) није прављење тима који ће дуже играти заједно ја не знам шта је! Али опет кажем не можемо баш са сваким потписати на по 5-6 година то је нереално!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Mozda bi mogli mi da posaljemo neke od nasih vedeta, kod njihovih severnih suseda :))) cisto da vide koliko mogu da izdrze...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
A sta ako nam otpadne Radovic, jel imamo rezervnu varijantu neku? Ili ce CR7 da dribla desnu aut liniju i dalje? :D
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
ko nam garantuje, da je to taj na klipu, koji treba da dodje ili da nam nece poslati bliznaca, a ima ih mnogo.. :D

inace, ne vidim nacin kako to da ga dovedemo, osim ako je djura opet otisao sa koferom procenata.. da nisu izmisljeni procenti, jedino bi radisu doveli bez problema.. :buhaha opet mi je nekako neverovatno, ako je tako "jeftin" da ga ne uzme neki osrednji klub iz italije, francuske ili sl.. za njihove prilike mnogo jeftin igrac..
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
То ''комплетирање тима'' се може назвати комплетирањем само ако Фејса остане.
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Evo novosti pominju beka Hajduka iz Kule Pauljevica... ako prodamo Fejsu, verujem da ce nam ga Dzomba dati za dz, kao i da smo poslali ponudu za koreanca

Pauljević iz Bele Crkve igrao u Voždovcu omladinsku ligu.
Veoma brz, jak fizički, jak jedan na jedan ...
Lošija igra glavom, defanzivna kretanja (malo je igrao beka).

Za Miljkovića ala. Neće ga Džomba dati džabe, mislim da ga hoće i Vojvodina.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Ako prodaju Fejsu, Kamara ce zacementirati mesto u timu, sto i nije tako lose. Odbrana tu i tamo mozda se ispostavi da i to bude dobro. Vezni red nikakav. Sa Tomicem, vec vidljivo istrosenim Ilicem, nikakvim Vukicem, fizicki slabasnim Babovicem, nemamo sta da trazimo. Napad- uobrazeni Scepovic (ja bih njega u teleoptik na duze vreme), vise nego sumnjiv Dijara, Jovancic neiskusan a mozda dobar- tu smo sada naj tanji. Sabalalalalalalalala i Mfelaaaaaaaa. To bi bilo ubitacno dobro ali i vise nego nerealno. Puka realnost je da ce biti gusto i u prvenstvu, a u evropi jos gore nego ove godine.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Stojkovic, Miljkovic, Labrin, Ivanov, Volkov, Kamara, Tomic, Ilic, Babovic, Ju Bjung So i Jovancic. Postujuci pravilo 4 stranca ovo je za mene ok postava, naravno ako dodje ovaj Koreanac. Mozda umesto Miljkovica bih doveo nekog brzog sa dobrim centarsutom i to je to.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Pauljević pre Petkovića u Humskoj

Reč je o desnom beku Hajduka iz Kule, momku za kojeg kažu da je jedan od najbržih igrača Superlige, a za čije usluge je zainteresovana i Vojvodina

sp-pauljevic.jpg


SVAKIM danom Marko Petković je sve dalje od Partizana, pošto pomaka u razgovorima nema. Umesto desnog beka OFK Beograda, crno-beli traže alternativno rešenje.

Mladi Aksentijević je prekomandovan u prvi tim, ali nije isključeno da bi narednih dana u redove srpskog prvaka mogao da stigne Branko Pauljević.

Reč je o desnom beku Hajduka iz Kule, momku za kojeg kažu da je jedan od najbržih igrača Superlige, a za čije usluge je zainteresovana i Vojvodina.

Večernje novosti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top