Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...
Izvinjavam se svima na dužini posta.
Post ovog momka (na 112. strani) je zaista zabrinjavajući. Zato što je potpuno na mestu, zato što je istina sve što piše, zato što momak provaljuje i "ubada" za sve stvari o kojima je pisao...:clap:respect

A tebi momče samo da poručim sledeće: Probaj da se manje nerviraš, ništa nećeš dobiti i promeniti nabolje svojim nerviranjem. Sa postom si se barem "istresao" ovde (kao i neki koje si pomenuo u postu) i u principu je to jedino što i možeš.

Ostaje nam da se molimo Bogu da nam taj isti ne kaže ove sezone: "Prošle sezone sam vas toliko "pomazio" da sad jednostavno moram da vam udarim ćušku!"

Mislim tu pre svega na žreb. Užasno se bojim žreba za 3. kolo ove sezone. Ovako istumban naš tim će imati grdnih problema da prođe Belgijanca, Bugara, Čeha, pa čak i Slovaka ili Slovenca. Mesec dana priprema i uigravanja je jednostavno premalo za ovako istumban tim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Predložio bi vam da ne kupujete koreansku zastavu, jer od njegovog dolaska najverovatnije neće biti ništa. Mućnite malo glavom... juri ga pola zapadne Evrope, a on će da dođe u Srbiju.
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Klasicno mazanje ociju od strane Djure...Niti ce doci Sabalala, Mpela, Koreanac, osecam dovesce ovog Paseka i eto kao sjb. sam cigose, budite srecni.

Inace Grci pisu da je cena Savica 3,5 miliona evra.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa da, jeste bilo malo nestvarno da on dodje, jer mi lik izgleda kao buduci superstar...

Jel istina za Brazilca? :D
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ovde neki pravdaju Fejsinu prodaju iz razloga kako sumnjaju da će moći pružati igre kao pre povrede, iako je već dugo u punom treningu, a u isto vreme se od Diare koji je tek izašao iz podjednako teške povrede očekuje da bude ubica. On i ako bi nekim slučajem bio na nekadašnjem nivou nikako ne može biti pojačanje za Evropu. Sada pre početka kvalifikacija se mora dovesti još jedan kvalitetan napadač, a posle ako izguramo 2. i 3. kolo kvalifikacija, pošto će biti obezbedjen i odredjen novac od Uefe mora se dovesti još jedan. Ne znam šta se dešava sa levom stranom, tu se isto mora pojačati jer će u suprotnom Sale opet biti žrtva i neće igrati na svojoj poziciji. Što se tiče desne strane tu ne bi trebalo više ništa dirati, ako su prošle kvalifikacije mogli izgurati Babonja i Tomić onda mogu i ove. Dakle još tri pozicije ostaju otvorene, desni bek, levi vezni i napad. Na poziciji zadnjeg veznog zadržati Smiljanića ili Raću, ako se već Fejsa sigurno prodaje.
Biće to dobra ekipa, uklopiće to SS i Krstaja!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Klasicno mazanje ociju od strane Djure...Niti ce doci Sabalala, Mpela, Koreanac, osecam dovesce ovog Paseka i eto kao sjb. sam cigose, budite srecni.

Inace Grci pisu da je cena Savica 3,5 miliona evra.

standardno jure mutua mpelu sve same zvijezde .. i naravno znaju da nema sanse da ih dovedemo .. oni vrijede oko 2.5 miliona a mi nudimo 1.5 i ocekujemo kao doci ce kod nas
i na kraju nam uvale nekog Boju ili cemo da ostanemo sa Scepovicem da patimo cijele sezone.

ja sam od fka sto se prelaznih rokova davno digao ruke ... sto ne bi mogli svakog dobrog igraca da drze do poslednje ili predposlednje godine. ko da oni imaju milionske plate pa to ne moze da se izdrzi ..

jasna je politika prodaj i golove ako mozes kupicemo jeftinije ili cemo ih pozajmiti .. ne mozes da uvalis racu 2 godine stigne ponuda za fejsu uvali njega ... dovedi na mjestu stopera dva igraca koja su sa drugih kontinenata nema veze ...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Biće to dobra ekipa, uklopiće to SS i Krstaja!
Uklopiće...i ja se nadam da hoće, pitanje je samo (i to OGROMNO!) da li će to uspeti do 26. jula (kad se igra prva utakmica 3. kola)...to je ono što mene muči...još samo 36 dana dotle, računajući od današnjeg dana...a nama još uvek fali na treninzima 1 štoper, 1 špic, 1 zadnji vezni...
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
da se nadovezem na post JNA da takodje se prva pripremna igra za 4 dana,tako da je sasvim moguce da bar 3 utakmice odigramo bez potencijalnih pojacanja,a to je vec trecina roka do kvalifikacija...
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Ајде да погледамо реално тотално је небитно да ли ћемо ући у ЛШ или не јер као и обично ниједан динар се од тог новца не издвоји за појачања,ето прошле сезоне уђосмо,и од тих силних пара купили смо Меду за 200к и ту је била тачка.После смо продали Клеа за 3,5 милки на руке а ни од тога нисмо купили ништа,довели смо Тејга на позајмицу,бацили нам прашину у очи,ма купићемо га ми само ако се покаже,дечко се показао,али....ко ће да даје 2 милиона кад може да се купи Јованчић за неку сићу,није ни приближног квалитета али....тако да ми је постало свеједно да ли ћемо ући у ЛШ или не,са сасвим солидним тимом прошле сезоне смо се дивно провели,а са овим лоу-кост ЈСЛ тимом не смем ни да мислим како би било...можда би неко рекао да је огроман напредак да играмо 2 године заредом ЛШ али ако се не отворе за нека права појачања а наставе да продају све што ваља чим неко да било шта....не пише се добро.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
kole, ako ćemo pravo, činjenica je da budžet itekako raste ulaskom u LŠ.

Za početak, premije su ogromne (najbolji igrači možda imaju sične plate, ali razlike u premijama su poprilične), i čisto sumnjam da ulazak u LŠ košta ispod milion evra samo po tom osnovu.

Što naravno ne znači da ostajemo u minusu kako se to kod nas predstavlja. No za prošlu godinu bar znamo da su mnogo dugova pokrpili tim parama, i da bi bez ulaska klub bio prilično ugrožen..

EDIT: Jerkoviću, a od kojih para smo po ulasku u LŠ uzeli Stefana Savića, Stojkovića, i misliš li da su Tejgo i Adija igrali za dž?

Uvek me oduševi ovo sabiranje šta smo potrošili i šta smo dobili. Uz malo preskakanja, uvek dobiješ rezultat kakav ti treba..
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Medjutim...

Ma slažem se ja...sigurno da budžet raste...ali ne onoliko koliko ovi naši hoće da predstave...
Elem, nemoguće mi je da posle plasmana u LŠ, ovog leta funkcionišemo potpuno isto kao i prethodnih...manje-više...

Nikako da doživim da posle ulaska u LŠ krenemo sa većim ulaganima i ne prodavanjem igrača na prvu ponudu...nego dobra, tek dva puta smo igrali LŠ...možda i ja mnogo tražim...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Последња измена:

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
kole, ako ćemo pravo, činjenica je da budžet itekako raste ulaskom u LŠ.

Za početak, premije su ogromne (najbolji igrači možda imaju sične plate, ali razlike u premijama su poprilične), i čisto sumnjam da ulazak u LŠ košta ispod milion evra samo po tom osnovu.

Što naravno ne znači da ostajemo u minusu kako se to kod nas predstavlja. No za prošlu godinu bar znamo da su mnogo dugova pokrpili tim parama, i da bi bez ulaska klub bio prilično ugrožen..

EDIT: Jerkoviću, a od kojih para smo po ulasku u LŠ uzeli Stefana Savića, Stojkovića, i misliš li da su Tejgo i Adija igrali za dž?

Uvek me oduševi ovo sabiranje šta smo potrošili i šta smo dobili. Uz malo preskakanja, uvek dobiješ rezultat kakav ti treba..

Da, ali ono sto ti previdis je to da oni kurcem ne mrdaju da taj budzet popune na neki drugi nacin sem prodajom igraca i ulasakom u LS. Sponzori, marketing - totalna tabu tema.
Tako da stalno dolazimo u tu bizarnu situaciju, ako se ne udje u LS, onda smo u dugovima, a ako se udje na pozitivnoj nuli. Stalno igranje u LS sebi kao imperativ ne namecu ni mnogo ozbiljnjiji klubovi od naseg, a mi to na neki nacin sami sebi namecemo iako nam je sa ovakvom organizacijom kluba i s obzirom na takmicenje iz koga dolazimo realnost da LS igramo svakih 7-8 godina.
Najgore sto se moze desiti da u slucaju nekog neuspeha pod pociste sa Saletom i Krstom, a oni nastave da jasu kao da se nista nije desilo, jer su ''obezbedili adekvatne uslove i pojacanja''.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Марко Јовановић жели у Вислу, Белорусија отпада?

Динамо или Висла? За Марка Јовановића дилема не постоји. Од два клуба са истока Европе, која су се званичним понудама обратила црно–белима, штопер Партизана се одлучује за географски ближу и такмичарски привлачнију варијанта.

p02.jpg


– Мој избор је Пољска. Главни разлог је спортске природе, добио бих могућност репризирања прошлогодишњег резултата, желим да се опробам у Лигу шампиона и са другим клубом. Ако Партизан намерава да ме прода, онда ми се најзгоднијом чини опција по којој би се преселио у Краков – најавио је Марко Јовановић.

Руководство Висле обратило се у петак челницима Партизана дописом у коме истичу спремност да купе момка који је учествовао у освајању историјске четири узастопне титуле. Током суботе контакт два клуба је успостављен, преговори су у току…

– Добили смо понуду за Јовановића, финансијски слабију од оне коју нам је послао Динамо из Минска. Ништа још није завршено, разговори се настављају. Верујем да ћемо пронаћи најбоље решење за играча и за клуб – саопштио је директор Парног ваљка, Младен Крстајић.

Чилеанац Лабрино стиже у понедељак

Договорио је Партизан позајмицу Карлоса Лабрина (21), само се чека да фудбалер Палерма допутује у Београд и потпише папире који би му омогућили да наредних 12 месеци игра за црно–беле.

1244736118397_f1.jpg


Репрезентативац Чилеа требало би у понедељак да стигне у Србију, на промоцију, а дан касније кренуо би са екипом на припреме у Словенију.

Лабрин би био седмо појачање Партизана, после Волкова, Бабића, Јованчића, Ивковића, Марковића и Иванова.

Sportski žurnal
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Da, ali ono sto ti previdis je to da oni kurcem ne mrdaju da taj budzet popune na neki drugi nacin sem prodajom igraca i ulasakom u LS. Sponzori, marketing - totalna tabu tema.

ne previđam i slažem se s tobom, samo što mislim da to nema direktnu vezu sa LŠ. Odnosno trebalo bi da ima, ali marketing slabo radi nezavisno od rezultata na terenu..
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Da brate znas kad bi zamparini tolko platio neproverenog defanzivca iz cilea.. To ti je stari sicilijanac i lopuza.
Nebitno za to..
Nego me cudi to sto se ne bi jednom kockali i platili 5-6 milki pojacanja i da udjemo u ls opusteno i eto para nazad(da ne pricam o bonusima koje mozemo dobiti za bodove,koji nece biti nerealni sa jakom ekipom)..a ako nista lako se rasproda sve na zimu,zna djura kako;)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Do pre nekoliko dana sam bio veliki optimista sto se tice ovog prelaznog roka. Licilo je na to da imamo neki plan. Pojacavanje odbrane, mogucnost otkupa Tejgovog ugovora, dovodjenje mladih i afirmisanih igraca iz domace lige itd. Medjutim posle najave odlaska Fejse i Savica...

Tejgo - Iako je odricanje od mogucnosti da se otkupi njegov ugovor veliko razocaranje, mogu da razumem takvu odluku. Krstajic je sa njim proveo sest meseci u timu, moguce je da je procenio da je novac koji treba uloziti u njegov ostanak preveliki izdatak .

Labrin - Dovodjenje momka od dvadesetak godina na mesto stopera bi bio opravdan potez da nije u pitanju pozajmica. Sta dobijamo time sto cemo afirmisati igraca koji je vlasnistvo drugog kluba? Eventualnim ulaskom u LS ili LE dacemo mu mogucnost da uci, napreduje i da igra utakmice koje nije mogao do juce ni da zamisli. Sa kojim ciljem? Da u Junu spakuje kofere i vrati se u Palermo kao igrac koji je dobio ime i prezime, a nama ce ostati slava i zasluge da smo napravili jos jednog mladog i perspektivnog igraca. Od para - nista.

Savic - Ni njegovu prodaju ne mogu da podrzim, ali cifre koje se spominju su vrtoglave. Tesko da bi i finansijski mocniji klubovi od nas ostali hladnokrvni na takvu ponudu.

Fejsa - Katastrofalan potez! Odreci se nekoga ko je bio predvidjen da bude nosliac igre i kljucni igrac u defanzivi u veznom redu je neshvatljivo. Kojom logikom se vode ljudi u klubu, nije mi jasno.

Sve ovo pocinje da podseca na proslogodisnji prelazni rok, kada su se dovodila pojacanja u hodu i krpile rupe u timu iz kolo u kolo kvalifikacija. To moze zestoko da nam se obije o glavu. Da dodjemo u situaciju da se grcevito borimo i za LE. Nadao sam se da ce na pripreme krenuti formiran tim i da ce Stanojevi imati vremena da uklopi nove igrace i napravi nekakvu fizionomiju ekipe. Od toga, po svemu sudeci, nece biti nista. Nadam se da gresim i da ce u narednih nekoliko dana Krstajic resiti sve dileme i napraviti tim sposoban da ponovo udje u LS. Ako se ovako nastavi dalje, tesko cemo bilo sta uraditi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top