Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Da da bas kopiraju KK sacekali su da Savic(velickovic) bude najbolji mladi stoper evrope pa da ga prodaju ..... Nema sta preslikan KK ,i nece Djura da nam zapusi usta jer on nista i ne radi ,sem sto daje kontradiktorne izjave,sve zasluge ce icu kao sto i idu Saletu .
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Па 3 позиције имаш у тиму: одбрана-везни-напад :D
Шалим се мало, али мислим да није то баш тако! Довели смо бека, левог и десног штопера, задњег везног, нападача, играча који је класични везни или лево крило нисам сигуран (Бабић)...

sve je to lepo,ali ja sam napisao "ode" :D

znaci govorim da je neozbiljno da ODU sva 3 stoper,oba napadaca i 3 zadnja vezna ... odnosno da je to moralo da se malo bolje izbalansira .... bar 1 startni stoper da ostane,bar 1 spic,bar jos 1 zadnji vezni ..na to sam mislio ...
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Da da bas kopiraju KK sacekali su da Savic(velickovic) bude najbolji mladi stoper evrope pa da ga prodaju ..... Nema sta preslikan KK ,i nece Djura da nam zapusi usta jer on nista i ne radi ,sem sto daje kontradiktorne izjave,sve zasluge ce icu kao sto i idu Saletu .

Hoces da kazes da Savic nije napredovao!? Oke,slazem se da nije skroz napredovao,ali decko je blizu-VRLO BLIZU toga...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ne hocu da kazem da kada prodas najtalentovanijeg igraca posle samo jedne sezone u prvom timu ne mozes nikako da se uporedis sa KK ,koji mlade igrace cuva dok ne dodje krajnji limit za prodaju.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Da,da,da. U Engleskoj ne vide takve talente pa ih salju svuda po svetu :buhaha. Iskreno momak je nafurani i umisljeni kvazi igrac. Zavrsice vrlo brzo tamo gde je i otisao, i hvala Bogu pa to cudo nije ni doslo kod nas. Ima 20 god a nece ga niko od ekipa sa ostrva (cak ni drugoligasi).
Видећеш да грешиш,он у Ливерпулу практично није ни играо,зато га нико из њихове лиге и неће,они не купују играче преко Ју тјуба,али нема неке поенте да се ја и ти препуцавамо добар је-канта је....ни ја га нисам уживо гледао,оно што сам видео мени је изгледало ок,има потенцијал,има и неки квалитет,неће сигурно бити нови Роналдо,али ако би се мало средио у глави,за нашу лигу и резерву у европи би био савршен....
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Mogu da najavim pojacanje za koje ce 12% mase na forumu biti extra zadovoljno, 17% ce ici u wc da izdrka, 33% ce ostati ravnodusno jer ih boli kurac vise,posle opste rasprodaje, 38% ce skakati sa brankovog mosta razocarani saletom i krstajom!!

Posto nema pravih insajdera ne bi bilo lose da se zatvori tema da ne razglabamo po milioniti put za savica i fejsu kad su ocigledno odulcila gospoda da sve rasprodaju... :/
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Lepo je sto smo sezonu otvorili ubedljivom pobedom, ali na utakmicama u Sloveniji protiv kvalitetnijih rivala cemo videti koga i sta smo doveli. Ne svidja mi se ovoliko promena u igrackom kadru, pa jebote, 2/3 ekipe ce se promeniti! Trebace vremena uklopiti toliko igraca, nadam se da Stanoje zna kako ce.
Imamo malo vremena do pocetka sezone, tim jos nije ni na vidiku, ali tako je svake godine pa na kraju uzmemo titule, igramo LS i LE, verujem i da ce ove sezone biti tako.
Inace, zao mi je sto Petkovic nije potpisao za nas. Znam momka, dobar, kulturan momak, ali i odlican fudbaler koji bi nam dobro dosao na desnoj strani. Ima dobru tehniku, prodoran, dobar centarsut, malo "tanji" u defanzivi, ali sve to popravio kod nas. I nisu tacne price da je trazio mega ugovor. U stvari to su smesne price...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jesam li ja to dobro procitao, na listi Olimpijakosovih zelja se nalazi Scepovic?! Taj odlazak bi bio najvece pojacanje u napadu.

Ili još bolje, da ode na pozajmicu pa da uči od Pantelića :buhaha

Fejsa definitivno odlazi (novosti.rs), sad je koliko-toliko smanjena gužva na zadnjem veznom.

I još nešto, zašto ste svi otpisali Savića prerano iz tima? Je li on otišao? Nije... Ko zna, možda Đura lupi šakom od sto i kaže: ,,Savić ne ide nigdje!" :D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Zasto se svi zalite sto kao rasprodajemo zadnje vezne? Pa Fejsa nije ni igrao prosle sezone, tako da ga nismo 'izgubili'. Proslu sezonu smo izgurali sa 3 zadnja vezna: Raca, Smiljanic i Medo. Sad ih trenutno imamo 4: Medo, Markovic, Brasanac i Raca, s tim sto je logicno da ode ili Raca ili Brasanac na pozajmicu, opet ostaju nam 3. U evropi cemo verovatno igrati sa 2, a kod nas samo sa jednim u timu.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Pa, ocekuje se da Raca ode, ali i da ne ode otkud ti Flopy ideja da Brasanac ide na pozajmicu?! Mali je odlican, verujem da ce imati prostora da se u ovoj sezoni jos vise iskaze i napreduje...
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Sve - sve, ali prodati bilo koga ciganikosu - sramota. Zovite me zatucanim, ali taj novac koji dolazi iz ciganskog legla bih pre spalio nego trošio. A i Fejsa, zašto pristaje da ode među cigane? Više bih voleo da ode za pola tog novca a u neki drugi klub...

Ti zaista mislis da ljude iz uprave briga odakle pare stizu?

Da PAOK nudi 2, a Olimpijakos 3 miliona, uvek bi prodao igraca Olimpijakosu! Samo "zatucani" to ne bi uradili. :D

Igrace takodje to briga, idu tamo gde ce dobiti najvise para, a grcki cigani ih imaju... Barem ce se Fejsa obogatiti. :wink:

PS. Ne znam zasto gajite toliku mrznju prema Olimpijakosu, kad oni nas ne jebu ni 5%. Mislim, znam da je zbog PAOK-a, ali ipak... :wink:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Oni nas ne jebu ni 5%, ali zato mi njih jebemo 100% :D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
@Ilke
Ja se iskreno nadam da Brasanac nece ici, ali pricalo se o tome da ga salju na pozajmicu...
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Ili još bolje, da ode na pozajmicu pa da uči od Pantelića :buhaha

Ko zna, možda Đura lupi šakom od sto i kaže: ,,Savić ne ide nigdje!" :D

Vece su sanse da lupi sebe po dupetu i kaze "Ponovo sam zajebo navijace" Seti se izjave "Ne bih prodao Savica ni za 10 miliona"...

Mislim da vise postovanja prema navijacima (kad kazem navijaci ne mislim na vlasnike kafica i sl.) ima predsednik Borca iz Cacka...

Inace da ne skrecem sa teme...navodno ce PFC od grckih ciganikosa dobiti za Fejsu 3,1 mil. od toga valjda 50 odsto ide Dzombaloniju.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Otkud sad ove price o Lolinom povratku? Ima li istine u tome,neka nas neko bolje upucen razresi ovih nedoumica? Inace sam pratio dosta brazilsku drugu ligu,prvenstveno zbog kladionice i po meni bi Paseko bio pojacanje po meri!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Фејса три године Олимпијакосу


Сви тврде „готово је”, остало је само да се посао озваничи. Љубомир Фејса у понедељак би требало да отпутује у Атину, где ће најкасније у уторак потврдити трансфер у Олимпијакос вредан два и по милиона евра.
Грчка штампа већ је прострла црвени тепих, најавила спектакуларан дочек везисти Партизана, док је управа црвено-белих откуцала трогодишњи уговор и спремила оловку за потпис фудбалера кога новинари називају новим Пирлом.
Сви водећи спортски листови на Атици брује о доласку некадашњег првотимца Хајдука из Куле. Једини истичу да им стиже чудо од детета, други пишу како црвени опет доводе Србина, трећи величају улогу спортског директора Дарка Ковачевића, четврти су чак контактирали Хавијера Клементеа и Радомира Антића, селекторе код којих је „петица” црно-белих добио једина два позива за окупљање државног тима…
Све је спремно за промоцију, али да би до ње дошло, потребно је да се отклоне сумње у здравствено стање момка који је најављен ослонцем српског првака у новој сезони, али ће уместо Александра Станојевића слушати команде Шпанца, Ернеста Валвердеа.
За долазак Љубомира Фејсе челници Олимпијакоса ће платити Партизану два и по милиона евра. Играчу су обећана фантастична примања, разни бонуси за трогодишњи уговор, уз опцију да по истеку тог периода, у лето 2014, важност папира продуже за још 12 месеци.
За то време у Партизану ћуте. Нико се званично није огласио, једино је спортски директор Младен Крстајић најавио да ће преговарати у случају да стигне званичан допис Олимпијакоса. Дилеме, међутим, нема. Црно-бели су се договорили да Љубомир Фејса не путује на припреме у Словенију, није био у саставу у пријатељској утакмици против Работничког, како би се избегла могућност евентуале повреде, што јасно сугерише да ће већ данас бити у авиону. За Атину!
Ћутим док се посао не заврши
Пакује кофере Љубомир Фејса, али се уздржава од јавног коментарисања трансфера у Олимпијакос.
- О томе стварно ништа не знам – врти главом везиста Партизана. – Чујем да се прича о томе да данас путујем у Атину, међутим, ништа ми нико није предочио. Кад и ако посао буде завршен, можемо о свему да причамо.

Zurnal
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ni toga prvog, ni toga drugog. Onoga što stoji između stativa najčešće.
Nemoj sad da me navlačiš, da ne skoči pola foruma na mene :) (ja sam se samo "šalio")
A i da ne skrećemo sa teme...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top