Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
tako je bre,sve na prodaju ... a sto lepo ne kazete da postoji neki cilj ove rasprodaje ??? kazete lepo,pritisak je takav da ne sme da se uzme 5 titula,da je dobro za opste stanje u drzavi da ne budemo opet prvaci nego cete svi zajedno da nas ubedjujete kako je neminovnost da se rasproda CEO TIM,da su dobijaju ponude koje se "ne odbijaju",da se ne zeli " sprecavati da neko resi egzistenciju ",da je bas sad vreme da se podmladi ekipa ( naravno to ne moze da uradi kao sto je normalno uvodjenjem 3-4 mlada igraca nego mora odjednom 15-ak novih igraca ) ...

KOGA BRE VI ZAJEBAVATE !!!???

I mene zanima CILJ ove rasprodaje.
Čovek jednstavno ne može a da ne pomisli da je prodata titula.Naravno ne može otvoreno ali oslabiš se toliko da drugi tim bude bolji i to je to.Klasičan Bjeka & Zeka rad.

Godišnji budzet 12-13 miliona eura maksimalno.
Od LŠ 7,1 + karte i tv prava =10 miliona eura.Praktično godišnji budzet,uz prodaju 1 igrača godišnje,godišnje a ne svakih 6 meseci.Bez išta od sponzora i marketinga jer znamo koliko je uprava sposobna.
Ali ne leži vraže,ajd da sve rasprodamo,pa ćemo kao da igramo ozbiljan fudbal.Jes kad bi se zajebaval.
PA NISMO MI BUDALE DA VAM POVERUJEMO DA RADITE ZA DOBRO KLUBA.

Pored svih gluposti nisam se mnogo uzbuđivao zbog prodaje Raće i Fejse,bez obzira što nam je mesto zadnjeg veznog osakaćeno.To je zato što su ta dvojica ipak dala Partizanu dovoljno,ostali su po 3 godine i to je to.
Ali prodavati Savića posle par meseci u klubu je SRAMOTA.
A na sve to uzeti u obzir da smo ostali bez Krleta i Mareta.
Odbrana je osakaćena.Sad tu ostaju Ivanov,Stanković i Frimpong.
Otašević je smešan i ne znam kako smo uopšte dozvolili da dođe na probu.
Znači imamo 2 leva štopera,jednog desnog koji je dete,2 stranca.Radi se planski nema šta.
Hitno je potreban štoper,eto rešenje je Jokić,sad imaju pare za obeštećenje.

Ali znak pitanje ostaje i posle toga.
Totalna neizvesnost.Ali to je to uspešno poslovanje.Umesto da se svetlosnim godinama udaljimo od rivale iz naše lige,koji u prvim utakmicama u Evropi mogu otići u duboki kanal mi ćemo da se rvemo sa njima.A kako stvari trenutno stoje to rvanje ćemo izgubiti.
A možda ipak oni odu u kanal pre nas,TO NAM JE NADA I NAŠ PLAN.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ово је баш постала смешна ситуација, до пре пар месеци смо писали како задњих везних имамо ко плеве а сад смо ту, уз задњу линију, постали прилично танки. Лично бих више волео да видим у тиму Брашанца или Марковића него Жуку. Сад Сале и стручни штаб морају да ризикују, да покушају са неким новим клинцима да ураде нешто. Овог пута бих вас посзвао да се присетите сезоне када смо избацили Њукастл и замало Лацијо у КПК 1998. И тада је доста играча у првом тиму одиграла прве евро утакмице и заиста су пријатно изненадили: Ивић, Кежман, Илијев, Дуљај, Илић (можда мало више искуства), Младен итд...
Дакле, то јесте мач са две оштрице али ако већ имаш играче који поседују таленат, онда тај таленат морају да покажу...сад и одмах...

П.С
Још бих вас подсетио на Бате Борисов, пре две године су играли ЛШ, намучили све ривале у групи а просек година није био већи од 22-23
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
@Maestro

znam ja to odlično kako se radi remont, ali rok još nije gotov. ako ništa drugo, dobra stvar je što je većina igrača stigla na vreme, za razliku od prošle godine.
Moglo je bolje, sa manje rasprodaje ali mislim da je moglo i dosta gore. U godini kad nam je bugarski bebeto bio bomba prelaznog roka smo igrali kup uefa, tako da ne mora to ništa da znači :buhaha Nema svrhe da se nerviramo, svi znamo ko nama vedri i oblači u partizanu i do privatizacije ili do njihove smrti će biti tako.
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
158
Локација
Српска
Ufff kad bi se Zuka vratio, kako se uvijek borio... sve smo prodali sto se prodati moze (jos Savic ali i on ce brzo) i nemam vise snage da se nerviram jbm ti politiku naseg kluba :/
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Kole

Ne želim uopšte raspravu, ali očigledno se moje i tvoje razmišljanej razlikuje mnogo, kažeš "pa svi su se nadali" , e pa ja se nisam nadao(možda jesam onako potajno, ali reda radi) jer znam ko kosi a ko vodu nosi, i kako nam klub funkcioniše u poslednjih ooh ho godina od kojih sam ja ispratio onako svesno 15-ak.

Mada je i ovo što se dešava poslednjih par godina neki pomak u odnosu na ono pre, ali premali u srazmeru sa ambisijama navijača...

Ne znam šta da ti kažem Hof...ni ja ne želim raspravu, ali sam debelo razočaran kako se stvari odvijaju...verovatno si i u pravu oko "pa svi su se nadali"...izgleda da sam se samo ja nadao nečemu boljem sa Stanojem i Krletom...jbg, očigledno sam se debelo zajebao...

@Kole
Pa pazi, za jovanovića je koliko znam odavno rečeno da je na prodaju, raća se prodaje već skoro 2 godine. Jedino savić, koji je supertalenat i za njega će se dobiti velike pare( tj menadžeri će dobiti velike pare). Fejsa je bio povredjen godinu dana, to je mnogooo zajebana povreda i iskreno sumnjam da će to biti isti igrač, daj bože da grešim dečku želim sve najbolje u karijeri.

Ne opravdavam rasprodaju, daleko od toga, nisam zaboravio teranje moreire i prodaju klea usred sezone, al meni se i ne čini baš toliko loš ovaj prelazni rok kako ga neki predstavljaju. svakako nije ništa na šta već nismo navikli. Koliko se sećam na proleće smo svi kolektivno ovde kukumavčili za kompletnim remontom tima, evo dobili smo ga. treba sačekati prvu jaču utakmicu pa videti kakav je bio prelazni rok.

Nije stvar u Jovanoviću ili Raći...i njihova prodaja nije tolik problem, ali...
Pustiš Smiljanića, tj. ne otkupiš ugovor, jer imamo Fejsu a onda njega prodaš...pa još kroz dve nedelje prodaš i Raću...i gde je tu neki plan?
Ok, doveli smo Markovića, pa i Rankovića...doduše kao desnog beka, ali otišla su tri zadnja vezna koji su svi kvalitetni igrači, a ko su i koliko zamena imamo za njih??? Koji je to plan kad se sad posle tih prodaja kontaktira Žuka? To je onako stihijski...daj da pokrpimo rupe...

U odbrani je pa tek veselo...
Penzioniše se Krstajić, dovedemo Ivanova...to je skroz ok...tad me je još uvek sunce grejalo da će ipak biti nešto!
Onda pustiš Jovanovića, nije to toliko veliki gubitak, ali opet ko je njemu zamena?!? Doveli su Otaševića, koji relano nema kvalitet ni za JSL ligu + ovog malog Friponga na probu i očekuju da će neko od njih da zameni Jovanovića?! Pa jeste Marko kiksara bio i valjda treba da tražiš boljeg, a ne da preko probe dovodiš zamene...i to klinac Frimpong koji pitanje da li sad može da iznese teret i Otašević koji realno nije za nas!
I na kraju šta tek treba da kažem za prodaju Savića desetak dana pre prve takmičarske utakmice, a zamene nigde!!! Pa on se dve nedelje uigravao sa Ivanovim i sad ćemo da ga pustimo pa da tražimo nekog drugog!
Pa to je bre bruka!!!
Umesto da izađemo jači na prvu zvaničnu utakmicu ove sezone nego što smo bili u prthodnoj...mi dolazimo u situaciju da će možda Frimpong da zauzme Savićevo mesto...sramota...

Nemam više ni živaca da idem dalje...skroz su me razočarali i Krle i Stanoje...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ајде какве теорије завера цигани титула ... Па јесмо ми спуцали већ 2.5м еура за ова појачања да би циганима дали титулу.

Онда би рекли имамо Шћеповића Диару Марковића ... не би се тукли да доведемо Едуарда кога смо платили 1М еура.
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Sklon sam da poverujem da Žuka dolazi,uklapa se u politiku i nacin poslovanja kluba(nema veze sto je odigrao samo 24 utakmice za Deporitvo i imao problema sa povredama)a i glupo bi bilo dati pare za Lolu ako može sledece sezone da dođe za džaba...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ајде какве теорије завера цигани титула ... Па јесмо ми спуцали већ 2.5м еура за ова појачања да би циганима дали титулу.

Онда би рекли имамо Шћеповића Диару Марковића ... не би се тукли да доведемо Едуарда кога смо платили 1М еура.

Moram da priznam realno gledanje na stvar.U pravu si.
Znači ne prodaju titulu samo su nesposobni.Imaju plan za 24 časa unapred.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Munja lepo kaže, da mi oćemo da prodamo romuljagama titulu, ne bi se oni iskeširali ovoliko. Čudi me da tih priča nije bilo prošlog leta kad smo se isprsili sa čak 30 000 za desnog beka radišu :roll: Stanoja bi šutnuli, kao i krleta, i doveli bi neki jsl prosek i možda nekog povratnika. Preteruje se malo sa mračenjem, prelazni rok je daleko od savršenog i to stoji, prodaja savića sada je totalno bezveze, ali prodaja raće i fejse mi ne predstavlja toliki problem. ranković i meda mogu da se rotiraju, i jedino smo onda još deficitarni na beku, valjda nisu TOLIKO blesavi da opet ostave miljka tamo, dečko je jedan od najlošijih igrača koje sam ja gledao kod nas, bez zajebavanja. Doći će neko ja se nadam, bilo zadnji vezni ili bek. Žuka bi nam legao ko budali šamar, on i meda rotacija,ranković na beku i ja sam zadovoljan sasvim.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Moram da priznam realno gledanje na stvar.U pravu si.
Znači ne prodaju titulu samo su nesposobni.Imaju plan za 24 časa unapred.

Данас је људи тек 1.јул. Ми смо у ово време прошле године довели 2 (ДВА) играча. И то Радишу и Стевановића... верујем да ће бити још појачања... Ма шта причали тренутно.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Ајде какве теорије завера цигани титула ... Па јесмо ми спуцали већ 2.5м еура за ова појачања да би циганима дали титулу.

Онда би рекли имамо Шћеповића Диару Марковића ... не би се тукли да доведемо Едуарда кога смо платили 1М еура.

Munjo,ne znam dal je prodata titula,ali ono sto znam ja da prelazni rok ide (zavrsio se ) u smeru " daj da prodamo sve sto ima ponudu a posle cemo se krpiti " ...
zar ne mislis da je ovo bas bio dobar trenutak da se na postojeci igracki kadar samo nadogradimo ( adekvatno pojacamo ) i promene se igraci koji nemaju kvalitet ili koji su morali da odu ...

zasto je toliko tesko bilo zavrsiti prelazni rok sa odlaskom igraca koji nam realno ne trebaju ( kizito,robi,davidov,stankovic,bogun) umesto njih uvesti ove mlade sto su zasluzili ( lazar,ninkovic,aksentijevic ... ) kao i umesto igraca koji su nam bili oslonac ( krle,ivica,max 2 iz tria lola-raca-fejsa,tejgo ) a dovesti adekvatna pojacanja ( ivanov,eduardo,markovic ? ) zasto mora da se proda 3 zadnja vezna (koja su pritom veliki grobari i domaci igraci ),zasto mora 3 stopera,zasto ne moze da dovede bolji desni bek od miljka ?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Ja bih samo da podsetim na sva kukanja od letos/jesenas kada su došli isti ti Lola, Babović i ostali zbog kojih se sada ovde gorke suze rone...

Koliko forumaša je pljuvalo po Lolinim "splavarskim" sklonostima? Svega je tu bilo...

A sada se ovde kuka za rasturanjem ekipe koja je i prvo pljuvana (kada su dovedeni), pa onda dizana u nebesa (kada su bežali ciganima 5 bodova), pa onda na kraju razvlačena po blatu kada su istu tu prednost prokockali...

Da ne podsećam na veličanja Krstajića i "jedva čekanja" da postane SD. I šta to sada znači? Da li je on jednostavno idealizovan? Da li možda onda taj Bjeković i nije toliko zlo, ako ga poštuje i sluša jedan Krstajić (ako poretpostavimo da je većina forumaša dobro procenila Krleta)...

Da ne budem pogrešno shvaćena: nisam pristalica prodaje ovolikog broja igrača, ali sam isto tako svesna da niti ćemo znati prave razloge (sportske ili finansijske) niti planove saleta stanojevića.

I baš iz tog razloga bih ja ipak sačekala da počnu takmičarske utakmice i prvenstvo. Za pljuvnje uvek ima vremena.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
ako posle ovih silnih prodaja i toliko casha nedovedu prava pojacanja kao rukavinu, sabalalu i zuku onda cu djuri napisati poruku, da mi posalje par slika njegovog novog apartmana sa svetog stefana....
cim sam vidio neki dan sliku bjekovica sve mi je jasno bilo....
privatizacija pod hitno...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@ Ala-Munja

A sta, ako spremamo tim za titulu u sezoni 2012-2013? Znas one fazone: Imali smo mlad tim, nismo se uigrali, ali ovi momci koji svi imaju duze ugovore ce tek pokazati svoje u narednim sezonama, bla bla, truc, truc :)

Ne verujem u to da zelimo da ciganima prepustimo titulu, ali ovaj prelazni rok je za sada mnogo neozbiljan. Razumem da treba da se vrsi remont ekipe, ali ne ovako. Pa ne mozes ti da prodas sve najbolje igrace i vodje na terenu odjednom i da od klinaca ocekujes rezultate. Godinu dana lupaju kako nam fali brzina u sredini i kako su je ubrzali?! Tako sto su prodali Racu?! Ako ode Savic (sto je posle svih prodaja debilan potez) promenicemo i celu odbranu. A ako za njega dobijemo 5-6 miliona(ne racunajuci onih 40% sto ide bivsem klubu), a makar pola ne ulozimo u 2 dobra igraca, onda :banghead
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Данас је људи тек 1.јул. Ми смо у ово време прошле године довели 2 (ДВА) играча. И то Радишу и Стевановића... верујем да ће бити још појачања... Ма шта причали тренутно.

Што би рекао председник, у ово време прошле године смо довели два десна бека... :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Munjo,ne znam dal je prodata titula,ali ono sto znam ja da prelazni rok ide (zavrsio se ) u smeru " daj da prodamo sve sto ima ponudu a posle cemo se krpiti " ...
zar ne mislis da je ovo bas bio dobar trenutak da se na postojeci igracki kadar samo nadogradimo ( adekvatno pojacamo ) i promene se igraci koji nemaju kvalitet ili koji su morali da odu ...

zasto je toliko tesko bilo zavrsiti prelazni rok sa odlaskom igraca koji nam realno ne trebaju ( kizito,robi,davidov,stankovic,bogun) umesto njih uvesti ove mlade sto su zasluzili ( lazar,ninkovic,aksentijevic ... ) kao i umesto igraca koji su nam bili oslonac ( krle,ivica,max 2 iz tria lola-raca-fejsa,tejgo ) a dovesti adekvatna pojacanja ( ivanov,eduardo,markovic ? ) zasto mora da se proda 3 zadnja vezna (koja su pritom veliki grobari i domaci igraci ),zasto mora 3 stopera,zasto ne moze da dovede bolji desni bek od miljka ?


1000 зашто 1000 зато :D

Проста ствар. Они пре сваке сезоне затворе 100% буџета плус њихови интереси од продаје играча.Маркетинг нула тв права :buhaha ... Неће они да се коцкају. На Фејси су изгубили бар 2м еура због повреде. На Раћи су се опекли , а играо је још за репрезентацију па ЛШ ... Не вреди цена му је пала. Мислиш да они рачунају да ће Савић још напредовати. Не , него јел 10м понуда . Јесте, продато !

то је цела прича.

Што би рекао председник, у ово време прошле године смо довели два десна бека... :D


не може бити јасније :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Није ми јасно зашто потенцирате причу да је прошле године потрошено 30 000 евра. Јел су Медо и Стефан Савић дошли за кутију чоколадних бананица?
Много мрачите бре а прелазни рок је почео данас. Биће појачања, полако. Као да нисте научили да се у задњих 7 дана испише више од 200 страница на овој теми :D
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Zasto je prodaja Savica debilan potez...realno brat bi brata prodao za 10 miliona!:DZa pare koje ce klub da zaradi od njega, mogu se dovesti ekstra pojacanja!a, i setimo se da prodaje Savica nece biti ako nije pronadjena adekvatna zamena!Znaci zamena je pronadjena...i sad cekamo da saznamo ko je u pitanju!
Pre par dana smo dizali Krleta u nebesa, danas predajemo titulu ciganima... :confused
Ja i dalje verujem da cemo biti duplo jaci nego prethodne sezone, i nimalo ne sumnjam u Krleta!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top