Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Lepo lepo raspolozenje ovde vlada :D, ono sto je David okacio za Medu. To je stvar videli klubovi da se kod nas rasprodaje ko na vasaru, pa ko veli daj da ponudimo i malo mozda i ucarimo nesto dobro :D Ako krenemo da masemo parama mozda Djuric kaze da moze...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Polako samo,sve i da odbiju neku ponudu za njega,na zimu sigurno nece... :banghead
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@CrazySerb

A da ja se polako oprastam od njega bas zbog toga sto si naveo... Jer sad ne smeju da ga prodaju, mislim da bi bilo opsedanje stadiona :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nagadjanje licne zelje, rekla-kazala, tracevi sa drugih foruma i komentara sajtova nisu dozvoljeni.

Bio si vec upozoren.

Poeni.



:buhaha:buhaha:buhaha

Za ovo mozes da budes kaznjen :D

Informacija o Kanavaru je sa sajta Blica, jedan lik je poslao redakciji da je on bomba prelaznog roka i da dolazi kod nas. Ljudi uozbiljite se kakav Kanavaro. Nema sanse da on dodje. Ili ima? :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
„Kakva crna rasprodaja!? Nema govora o tome. Priče o rasprodaji igračkog kadra u Partizanu su zlonamerne i nekorektne, ali ne želimo ni sa kim da se raspravljamo, jer gledamo svoja posla. Sve radimo planski.“

Mada to nije normalno, ali mogu da razumem da moras da prodas ako treba i citav tim da bi klub preziveo. Jbg, ako je frka s lovom, izadji i reci. Mogu svasta da razumem, ali ne mogu da prihvatim da mi neko toliko vredja inteligenciju kao Djura ovim intervjuom.

Molim vas, kakva rasprodaja!? Eto, Jovanovic i Petrovic su odavno planirani za prodaju (ok, tacno), eto Fejsa nas je zamolio, a za Savica smo dobili ponudu koja se ne odbija... uz to nije pomenuo da su pustili Ilieva, Tejga, a da nisu prodali samo one za kojih ponude ne stizu cak ni iz Jermenije.
Radili su toliko planski da tri dana do prvog meca mi nemamo predstavu ko nam igra u odbrani, a na zadnjem veznom osim Kamare nemamo vise proverenog igraca.

Mislim, nema te sile i oluje koja ce umanjiti moju ljubav prema klubu, ali stvarno molim upravu da nas vise ne jebe u zdrav mozak. Radite, cutite, i nek rezultati budu jedino merilo. Ovakvi kretenski intervjui me stvarno iznerviraju...

Nekada su samo Adija trebali da ucutkuju, sad bolje svi da cute.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
I da dodje materaci - ...
Da dovedes kanavara - ...
:D

ljudi nemojte se zanositi.
I da stvarno dolazi neka bomba NECEMO NISTA SAZNATI dok to ne objave na sajtu.
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Drago mi je što će potpisati Fabio, on je velika grobarčna te će pristati da se uklopi u naš budžet i da igra za godišnju platu od 200.000 evra! :)
 

Sole

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
0
Izgleda postoji razlika između rasprodaje i planirane rasprodaje !
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ja kad sam pisao da Racu ne bih dao ispod 5 miliona jer takav igrac se nije pojavio od Patrika Viere vi ste mislili da lupetam,al evo utopi ga Djurdja za 7 milke . Isto tako treba potpisati klauzulu u ugovoru Lazara Markovica po kome on moze da bude slobodan samo ako neki klub iskesira 20 miliona evra,otisli su Jovetic,Sulejmani,Savic,Ljajic,Tosic,vreme je da naplatimo jer ocigledno smo jedna od najvecih fabrika igraca u evropi .
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Sve najbolje Stefanu u daljoj karijeri,da proslavi svoje ime u Evropi,da ostavi traga i da zavrsi karijeru u Partizanu,a nama zelim da sto pre resimo pitanje tih stopera da na miru docekamo prvi susret sa Skendijom.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ja kad sam pisao da Racu ne bih dao ispod 5 miliona jer takav igrac se nije pojavio od Patrika Viere vi ste mislili da lupetam,al evo utopi ga Djurdja za 7 milke...

Gde ga je to utopio za 7 milki?
Ako misliš na ovo što se pojavilo na italijanskom "sportalu", onda ti i nije baš neki izvor...
Raćina cena sigurno nije 7M...a i zanatno je niža od ovih 5M...
Mislim da sam baš zimus sa tobom ovde na forumu vodio prepisku kad se pojavila vest kako ga Man. Utd. traži i kako će da plate isto nekih 6-7M...

Svaka čast Raći, meni je kao igrač i čovek prirastao za srce, ali teško da on vredi toliko koliko tvrdiš...
 

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Da li vi stvarno mislite da bi neko dao za Racu 7M? On je odlican igrac, ali to je trziste i ako je cena 2,5M onda ce neko dati u vrh glave pola miliona vise.
Tako i za Savica. Ne branim upravu, ali niko od vas ne naglasava da je vrednost CELOG transfera 10M, gde spada obestecenje klubu i plata igracu u naredne 4 godine. Nasih 7M(od kojih veliki deo ide BSK-u) i Savicevih 3M.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Savic was granted a work permit by the Home Office thanks to his prominence in the Montenegro national team who are currently England’s main opposition for a place in the Euro 2012 finals next summer..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1
Sole objasnio :D

7M za Racu? Uvek se setim Bjeke kad je tada mladom i umisljenom Babovicu rekao:"Ti vredis 8M?! Sine, Zili presao u Barselonu za 8M i ti vredis 8M?!" Veliki sam pobornik Racinih kvaliteta, smatram da ga ne bi uopste smeli prodavati i nervira me Stanoje sto je nesposoban da ga uklopi u svoju grande viziju evropskog partizana ali ne verujem da ni u najludjim snovima moze da se dobije 7M za njega pa makar u to usla i njegova plata i sve i jedna moguca provizija, pa cak i Misi Tumbasu :D
 
Последња измена:

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Ako je za Jovancica,Markovica,Eduarda i Babica isplaceno 4 miliona evra obestecenja,onda kompletna uprava treba da ode,a ne da se hvali sa tim. Pa najboljeg igraca smo otjerali smo deset puta manje sume !!! Djura me odusevljava svojim izjavama,iz dana u dan .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top