Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Симон је солидан фудбалер, али нисам сигуран колико је добар за атмосферу у тиму!
Знам да сам га готовио на почетку, али ме је после, пре одласка, нешто изнервирао, само не могу да се сетим тачног разлога...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Odlicno, igrace po levoj strani, a Sale i Zvone nek se rotiraju u sredini ili iza napadaca, zavisno od formacije. Jedino sto mi smeta je sto ce dolaskom Simona pasti u zapecak i Ninkovic i Brasanac.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Kad bi Simon dosao, verujem da bi igrao iza napadaca, tj. umesto Vukica.

Naravno u rotaciji bi igrao i levo i desno kad zatreba. Mislim da je nepotrebno raspravljati o tome sad

EDIT:

ne znam da li bi se racunao kao stranac.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
nije toliko bitno gde bi vukcevic igrao. sigurno bi mu stanojevic nasao odgovarajuce mesto. igrac je boli glava, jak na lopti a razoran sut. jeste da ima viska insekata u glavi, ali bez toga, danas bi igrao barem u nekom liverpulu, juventusu ili romi. tesko da bi i bio opcija za povratak u humsku.
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ljudi ajde da se manemo Simona Vukčevića. I sami ste rekli da on dolazi ukoliko prodjemo Genk. Tako da trebamo svi da budemo maksimalno fokusirani, da prvo pokušamo da prodjemo Genk, a posle toga dovodite i Mesija ako hoćete :D
Ja sam uveren da iako je prelazni rok uradjen "traljavo", ako odigramo maksialno angažovano da možemo da izbacimo Genk, ma koliko oni brzi i opasni bili.
A ako da Bog da prodjemo, posle ćemo pričati o pojačanjima. Nebi me čudilo da se ponovi situacija od prošle godine, kada smo "dovodili" Krespa, Kruza, Mrdju, Vonlatena itd.
Ali samo da prodjemo Genk !!!!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
u 'sportu' danas pise i ovo:

ej,20 novih lica..:pop
pa i da 3 godine pre ovog niko nije otisao iz kluba ovo bi bilo strasno
pijaca i bukvalno
Jeste loše ali nije 20 nego 14 ako sam dobro izbrojao.:D
Ne znam zašto se računaju ovi što su bili na probi, kada niti imamo neku korist od njih, niti smo izgubili nešta tim što su desetak dana radili sa prvim timom.
Treba i napomenuti da su trojica od novih talentovani klinci iz podmlatka, da je tu i 3. golman takođe iz naše škole i da ima igrača za Teleoptik koji svake godine dobiju priliku da rade sa prvim timom.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
u 'sportu' danas pise i ovo:

ej,20 novih lica..:pop
pa i da 3 godine pre ovog niko nije otisao iz kluba ovo bi bilo strasno
pijaca i bukvalno

Sto je najgore nismo nista pametno uradili tj jesmo ali ne onoliko koliko je normalno sa 20 novih igraca. Nismo zamenili sredinu i vec u narednom roku nam sledi novi remont polovine tima...
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
kako bi voleo da vidim neki pregled koliko su drugi sampioni koji igraju 3. kolo kvalifikacija za ls promenili igraca iz timova sa kojima su osvojili titulu
ja garantujem da ni irski samrok,ili gruzijskii zestafoni,ili litvanski ekranas nisu istumbali igracki kadar ni 50% kao mi!!
znaci ni ti sa najmanjim rejtingom i sa najslabijim finansijama!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sledece sezone pitanje je da li ce Ilic i Vukic uopste igrati zbog godina. Babovic ce verovatno naci angazman u inostranstvu. Medu ce prodati kod prve ponude. Tako da cemo morati da imamo potpuno novu sredinu. Zato se mladima mora dati mnogo veca sansa. Pogotovo, ako ne daj Boze ispadnemo u Evropi. Da se ne bi desilo da ispusimo sa rezultatima ove god. a da nam i za sledecu serviraju pricu o neiskustvu.

Jedan primer: Ko je gledao Super Kup Nemacke mogao je da primeti da jednom Schalke 04 prvu postavu igraju klinac od 19 na stoperu(inace, meni je bio najbolji na utakmici), a u veznom redu decko od 17 godina. Oni ce biti standardni i u toku sezone. O klincima iz Dortmunda suvisno je i pricati. Samo kod nas su igraci talenti i neiskusni do neke 20. godine, pa treba da se jos strpe za mesto u timu, iako pokazuju vise od matoraca.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Schalke 04 prvu postavu igraju klinac od 19 na stoperu(inace, meni je bio najbolji na utakmici), a u veznom redu decko od 17 godina. Oni ce biti standardni i u toku sezone. O klincima iz Dortmunda suvisno je i pricati. Samo kod nas su igraci talenti i neiskusni do neke 20. godine, pa treba da se jos strpe za mesto u timu, iako pokazuju vise od matoraca.

Аууу јуначе о каквим ти клубовима причаш.. Знаш ли ти какви су њима буџети? Ако гураш клинца одједном то по правилу значи да ће неки маторији играч да ти не игра а да ли заиста мислиш да смо ми у стању да истрпимо бар једног а камоли два-три маторија играча да буквално "блеје" са солидно плаћеним уговором? Ризик је огроман... Наравно, ово кажем са горчином јер би било феноменално да нам клинци разбијају у првом тиму а не да се то само повремено догађа.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@ Cyx
Bas sam zato i spomenuo te klubove, jer su sigurno u takvom finansijskom polozaju da mogu da dovedu starije i iskusnije. Moja opservacija se pre svega odnosila na to sta se smatra mladim i neiskusnim. Ako oni guraju klince protiv timova u Nemackoj ligi, pa mozemo valjda i mi protiv Borca, Smedereva, Hajduka itd.

Slazem se za ovo da ne mozemo da trpimo neke sa boljim ugovorima na klupi. Postavlja se pitanje sto su nam onda u timu igraci koji "moraju" da igraju zbog godina, zasluga, imena itd. a ne oni koji bi mozda na terenu pokazali vise, iako imaju 17, 18, 19 godina...

Znam da mozda i preterujem malo, ali videcemo vec za 2 dana sve. Mozda se svi prijatno iznenadimo i bilo bi mi drago da gresim i da recimo trojka Ilic, Babovic, Vukic rasturi Genk.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Sledece sezone pitanje je da li ce Ilic i Vukic uopste igrati zbog godina. Babovic ce verovatno naci angazman u inostranstvu. Medu ce prodati kod prve ponude. Tako da cemo morati da imamo potpuno novu sredinu. Zato se mladima mora dati mnogo veca sansa. Pogotovo, ako ne daj Boze ispadnemo u Evropi. Da se ne bi desilo da ispusimo sa rezultatima ove god. a da nam i za sledecu serviraju pricu o neiskustvu.

Ovo je odličan post.Sjajno si primetio neke stvari.
Mladi igrači treba da polako dobijaju priliku,pogotovo ako znanjem pokazuju da su bolji od onih koji igraju.Po meni su oni znanje pokazali,a sve primedbe protiv njih se svode da su mladi i da protiv jakih protivnika nisu pokazali da mogu da igraju.
Kako će da pokažu protiv jakih kad ni protiv slabijih ne igraju.

Vukić ima ugovor do decembra i čisto sumnjam da će naši produžavati ugovor.
Njemu se čini ogromna usluga da igra kako bi se prodao nekome još 2 godine.
Ilić sigurno na kraju sezone ide u penziju,ostaje samo pitanje kako će fizički on ozdržati do kraja sezone.
Babović se sprama za inostranstvo.
Medo ide čim stigne ponuda koja se ne odbija.
Tomić ide samo ako ga bilo ko bude hteo,a ako ostane on nosioc igra ne može biti nikako,to bi još veća muka za nas bila.
Tako da nam je potrebna totalna rekonstrukcija srednjeg reda.
Ovo je jasno već sad na početku sezone kako na sledeće leto ne bi neki bili iznenađeni.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ako je istina za Kezmana sto rece Gazda onda svaka cast upravi, ostao sam bez teksta. Svaka Kezmanu cast za postugnuto u karijeri, ali neka ostane na tome da trenira sa nama samo. Rekli su da idu na podmladjivanje ekipe a ono mi ispadosmo ko neka banja za matore fudbalere koji dodju kod nas da se oprave :D i odu dalje. A sto je najgore nasi klinci koji imaju talenta ce da budu na klupi zbog takvih igraca koji su na zalasku karijere, i onda se posle cudimo sto nam takvi isti odlaze. Pa kako ne bi otisao kad vidi i sam da nece igrati ili ce dobijati sansu na kasikicu.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Tacno je da nam je preostala rekonstrukcija veznog reda, jer od ove sadasnje startne cetvorke naredne sezone nece igrati sigurno trojica, ako ne i sva cetvorica. Ali je povoljna stvar sto na tim pozicijama imamo kvalitetne mlade igrace, i ako oni budu dobro radili i napredovali kako se ocekuje, oni ce zauzeti ta mjesta, ja ocekujem bar 2 pozicije da zavrsimo sa tim nasim mladim igracima. U narednim prelaznim rokovima necemo biti u problemu kao sto smo bili u ovome i proslom ljetnom. Tj. necemo vrsiti puno izmjena u kadru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top