Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako je Suler taj dobar igrac kao sto pricaju Slovenci onda za takvog igraca nije gubitak dati 400k godisnje...
Po meni, ja volim te iskusnije defanzivce, nemam poverenja bas mnogo u Ivanova...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
У овој рачуници, друга Шулерова сезона у Партизану је чист губитак...


Ne vidim po cemu bi bio gubitak jer i Bugarinu trebas da platis drugu sezonu (kada bi ostao), tako da su komercijalno opet tu negde.

Sto se tice kvaliteta, Suler je mnogo bezbednija opcija
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.109
Локација
u srcu šesnaesterca
Za Bugarina bi platili oko 400-500K + njegova plata, koja nije manja od 100K.

Suler bi dosao za dzabe, a plata bi mu bila u vrh glave 400K, tako da su komercijalno tu negde.

Ne verujrem da ce da prica ispod 600-700 tisucaka, ali i da je tako, politika "rukovodstva" je da niko nema vise od 200.000. Izuzetak je Edu sa 400.000, koji sada srecom, kako sam cuo, dobija pare od osiguranja.
Lakse bi doveli Stepanova koji je igrao za 500.000 u Bursi kad je tako, a obojica su jaci igraci od ovog bratka. Ipak, minusi su im sto zbog godina ne mogu da se prodaju posle, dok bi bratko mogo da se tapne za mil-dva.
 

Zagor

Guest
@Азурни брате, хвала ти што постојиш. :D

Пишеш као да је овим нашима свеједно да ли ће да дају 200 сома више, а ситуација на терену говори да се гањају са бугарима за пола те суме...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Sa time sto za tih 200.000 raspodeljenih na dve godine dobijes proverenog reprezentativca, koji je igrao na SP i 4 godine u inostranstvu, a nasuprot imas Bugarina koji igra domacu ligu 8 godina i to za Pirin i Lovech. Ne kazem da je los igrac, ali je mnogo veci rizik.

Takodje uzmi u obzir protok kesa. Suleru bi placao tih 800K u 24 rate, dok bi na Bugarina verovatno morao da spicis odmah veliki novac. :)

Jednom kada das taj novac, nema vise vracanja u slucaju povrede ili ispale, a slobodnog igraca u dosta slucajeva platis onoliko koliko je igrao, tj. dokle mu traje ugovor.

Poznavajuci nase, verujem da bi radije davali 30K svakog meseca, nego da pljunu 200-300-400K odmah. Daleko je 2014-a :)

Ali nema potrebe za raspravom, posto kako Cooler tvrdi, Suler nema sanse da dodje za ispod 500K
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Lakse bi doveli Stepanova koji je igrao za 500.000 u Bursi kad je tako, a obojica su jaci igraci od ovog bratka. Ipak, minusi su im sto zbog godina ne mogu da se prodaju posle, dok bi bratko mogo da se tapne za mil-dva.

Ajde onda da dovedemo Stepanova pa da nas Bog vidi :D Slazem se da bi mozda bio i najbolja opcija od svih, domaci igrac, dobre godine, samo mu je bag sto nije slobodan igrac, Djura i mornari takve obozavaju :buhahaOnog momenta kada bude slobodan ili kada nasi odluce da se otvore (citaj kada prodamo nekoga), mozemo da se zanosimo Stepanovim (ili kako vec :D ).
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Za sada nam se nude odbrambeni igraci ciji je kvalitett veci nego kvalitet igraca koje smo ranije dovodili,izuzimajuci Krstajica kao naseg coveka i Savica koji je u Partizanu tek trebao da se dokazuje. Ivanov je nekom simpatican dok je drugima kiksara. Po meni je odlican za klub ciji cilj je prvenstveno ulazak u LS.

Nadam se da nasi nece zasrati pa da od silnih potencijalnih pojacanja izaberu Srdju Knezevica ili slicnog igraca.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Ajde onda da dovedemo Stepanova pa da nas Bog vidi :D Slazem se da bi mozda bio i najbolja opcija od svih, domaci igrac, dobre godine, samo mu je bag sto nije slobodan igrac, Djura i mornari takve obozavaju :buhahaOnog momenta kada bude slobodan ili kada nasi odluce da se otvore (citaj kada prodamo nekoga), mozemo da se zanosimo Stepanovim (ili kako vec :D ).
Zar nije Stepanov slobodan? Mislim da jeste, ali Suler i Bodurov su bolji igraci, pogotovu Suler! Po meni nema veze sto su stranci, ionako u Evropi nema ogranicenja, za nasu ligu idu 4 u timu...racunaj Ivanova i Zubiju (ako bude prvi spic), Edurdo je povredjen i nece igrati celu polusezonu, Kamara ce verovatno otici, Dia i Manga otisli, Anderson verovatno...znaci ima mesta za strance!

@Zuull
Ok, ja sam mislio da je dobio raskid...znam da se ne racuna na njega! Ipak mislim da su i Suler i Bodurov kvalitetniji!
 
Последња измена:

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Али гледајте ствари реално,Степанов,Шулер а и сви остали штопери који тренутно немају клуб ће сигурно чекати на неку бољу понуду па ће тек онда разматрати Партизан,а ми толико времена немамо,сетите се прошле сезоне кад су Рнић и Ранковић са аеродрома упали у дресове па на терен,и видели смо како се то завршило,уигравала нам се одбрана пола сезоне.Зато сада имамо 3 опције:1.Да се отворимо за плату за Шулера или Степанова, 2.Да доведемо одмах уз обештећење овог Туту и 3.Да сачекамо крај јула-почетак августа да се Степанов или Шулер успаниче јер немају клуб па да пристану на мању плату,а да до тад играмо као до сад са Ивановим и Остојићем.....
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Zuull_PFC, nisu nam gani uterali, uterali smo ga sami sebi za Edua. U to vreme se Rambo pojavljivao po novinama i kenjao kako je Edu preskup za svoj kvalitet, ali se naši na to nisu obazirali (nije pričao to zbog Partizana, već zbog komšinice ali jbg)...

Što se Stepanova tiče, od domaćih štopera koji bi možda pristali da dođu u Partizan je verovatno najbolja opcija, ali naravno uvek postoji problem sa lovom. Ja sam njega priželjkivao još dok je bio igrač Voše, tad mi se želja nije ispunila, ali ko zna... Možda mi se ispuni sad.

P.S. Sad sam video na linku sa transfermarkta koji si postavio da Stepanov šutira desnom nogom, mada sam bio siguran da je on levonogi fudbaler i da igra poziciju levog štopera...

Evo jednog smešnog klipa, pogledajte saradnju Stepanova i Stojkovića::D
http://www.youtube.com/watch?v=kjeAfJVo0v8
 
Последња измена:

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zar nije Stepanov slobodan? Mislim da jeste, ali Suler i Bodurov su bolji igraci, pogotovu Suler!

Voleo bih da mi kazes kako znas da je Budurov bolji od Stepanova?Zivis u Bugarskoj,pratis litex preko interneta?Koliko puta je bilo ko od nas video ovog igraca na terenu a kamoli ga zapazio.99.99% nas je 1.culo za njega pre par dana i onda prikupljamo informacije po 'google' principu i sa sajtova posvecenih fudbalu...ne kazem da nije bolji samo ovde ljudi prerano donose zakljucke...sto je najgore i nasi u klubu kao po definiciji dovedu igraca i on je odmah u prednosti u odnosu na neko nase dete koje ne dobije sansu nego proigrava po nekim drugim klubovima....pa kada proigra mi za jedno 2godine pokusavamo da ga vratimo ali slabo to ide...a u medjuvremenu ovaj sto mu je zauzeo mesto vec je u fudbalskim krugovima zaboravljen...olako se prica ovde u Srbiji...mnoge stvari se govore napamet a usvajaju kao istina...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ni ja ne mislim da je bodurov bolji od stepanova, naprotiv, da je mnogo dobar vec bi otisao iz liteksa, stepanov em je kvalitetniji em ima vise iskustva u jacim ligama
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ne znam kakvi su Bodurov i Suler ali znam sigurno da je Stepanov propao kao igrac i da slobodno zaboravite ono sto stoji u secanju kako je igrao u reprezentaciji i kupio ga Porto.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
sve je to lepo, ali stepanova nasi nigde ne pominju kao opciju. trenutno smo u fazonu "bugarin, slovenac i rumun markovic". 'ajmo se fokusirati na to. za sulera vredi dati 500.000 po sezoni. cenim da je to manje od onoga sto je lik do sada zaradjivao, ali to bi se dalo ispeglati. druga je stvar sto oni koji treba da se iskeze za novac to ne zele ili jednostavno kasa im prazna.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Voleo bih da mi kazes kako znas da je Budurov bolji od Stepanova?Zivis u Bugarskoj,pratis litex preko interneta?Koliko puta je bilo ko od nas video ovog igraca na terenu a kamoli ga zapazio.99.99% nas je 1.culo za njega pre par dana i onda prikupljamo informacije po 'google' principu i sa sajtova posvecenih fudbalu...ne kazem da nije bolji samo ovde ljudi prerano donose zakljucke...sto je najgore i nasi u klubu kao po definiciji dovedu igraca i on je odmah u prednosti u odnosu na neko nase dete koje ne dobije sansu nego proigrava po nekim drugim klubovima....pa kada proigra mi za jedno 2godine pokusavamo da ga vratimo ali slabo to ide...a u medjuvremenu ovaj sto mu je zauzeo mesto vec je u fudbalskim krugovima zaboravljen...olako se prica ovde u Srbiji...mnoge stvari se govore napamet a usvajaju kao istina...
Da li si ti skoro gledao Stepanova?
@Zorz
Ne zivim u Bugarskoj ali sam gledao vise od 5 utakmica Litexa i Budurov mi se svideo, nije panicar, brz je, ima dobar skok...za klasu trenutno ispred Stepanova! Ipak sam pre za Sulera.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
Ja nesto mislim da je Pajovic iz Rada slicnog kvaliteta kao Bodurov a i jeftinije je i ekonomicnije resenje plus domaci igrac i nekadasnji izdanak omladinske skole . Ne verujem da ce ovi oligarsi u Politbirou izdvajati astronomske sume za stopera .
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
@Garda 1974

da bi postavio pitanje i na njega dobio odgovor moras prvo da odgovoris na ono sta sam ja tebe pitao...tako je red :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Danas je bila promocija rakije, ako ičemu valja, ne očekujte prije subote nikakvu promociju :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top